Zaloguj się, aby obserwować  
FERDEKKKK

Jaki ciągnik pomocniczy?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
FERDEKKKK    0

Witam. Zakładam temat w imieniu mojego wujka,który chce kupić ciągnik pomocniczy. W grę na razie nie wchodzi cena, tylko liczy się jakość. Moc około 80km. Pracował będzie na około 35ha. Nie będzie miał założonego ładowacza. Główne jego prace to: opryskiwacz, rozsiewacz, wóz paszowy, prace przy kiszone i sianie itp. Musi być komfortowy i ekonomiczny. Wujek liczy na waszą pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawid0605    22

80 KM, jakość, komfort, ekonomiczny, cena nie gra roli (na razie)....

To ja polecam John Deere 5080r świetna maszyna miałem okazje popracować i naprawde coś pięknego :blink:

A główny ciągnik u wuja w gospodarstwie to jaki jeśli można wiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FERDEKKKK    0

Jaki główny ciągnik to i ja nie wiem, ponieważ miał jechać jakiś używany oglądać, ale nie wiem jaki. Miał jednego pronara 82A, ale go sprzedał, i chce go zastąpić dwoma, nowym małym i używanym dużym. Słyszałem że John Deere z serii 5R ma jakieś chińskie podzespoły. Jak jest na prawdę? A może polecicie coś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

John Deere maszyna godna polecenia. Użytkuję sam i powiem żę jest Kozaczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MgrLukash    154

Słyszałem że John Deere z serii 5R ma jakieś chińskie podzespoły. Jak jest na prawdę? A może polecicie coś innego?

seria 5M ma Mosty wyprodukowane w Chinach ;)


♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FERDEKKKK    0

Tam jest o używanym, a wujek chce nowy. A seria 5R jest już na normalnych podzespołach, czy też chińskie? A jak jest z serią 5G? Czy tylko John Deera polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mister    54

No przecież tam nie ma 19 stron o jednym. Przeczytaj! na 7 stronie już jest o nowym i jeszcze pewnie na wielu innych stronach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Mnóstwo tematów jest na forum o ciągnikach podobnych do 5r a także zestawień itd. Po co zakładac nowy temat wystarczy poczytac lub dopytac w istniejących. Jeśli chodzi o 5r widziałem gdzies na af testy i niestety ciągnik ten słabo wypada w porównaniu z mf 54xx np. Nie dość, że więcej pali to jeszcze ma mniejszą moc uciągu. Porównywane były chyba 5425 i 5080.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorek1607    1

a co powiesz na NH T5030 lub T5040, ciągniki te maja moc 76km i 86km, posiadają dużą komfortową kabinę, elektrohydrauliczny rewers, są ekonomiczne i zwinne, niech wujek popyta użytkowników tych ciągników lub ty popatrz na forum lub w galerii kto ma takie ciągniki i napisz na PW co o nich sądzą:rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mister    54

,,posiadają dużą komfortową kabinę'' -Jak siedziałem w NH na wystawie to ciasno było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FERDEKKKK    0

A co myślicie np. o DEUTZ FAHR AGROFARM 85, albo o ZETORZE PROXIMIE PLUS 85? A John deere z serii 6030 ma jakiś model o mocy około 80km?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorek1607    1

@mister kabina nie jest taka mała, w 3osoby idzie spokojnie jechać więc jest w jakiś tam swój sposób "duża":lol: i ja pisałem o serii T5000 a nie o TD5000 a te kabiny się różnią i w T5000 jest wiele większa :rolleyes:

Edytowano przez zetorek1607

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnikix    4

Bardziej ekonomiczny od JD wydaje się być deutz wiec pomyśl nad czymś z tej marki. Lamborghini niemal to samo co deutz tylko w innym kolorze, jest tańszy od zielonego brata a niczym mu praktycznie nie ustępuje. Poza tym do prac które wymieniłeś nada się bez problemów, przykładowo mogę polecić R3 evo.

 

@zetorek1607 pozdrawiam sąsiada niemal zza miedzy :)


Sprzedam pług 2-skibowy, sadzarkę, przetrząsacze widłowe- maszyny z własnego gospodarstwa
W celu kontaktu proszę pisać prywatne wiadomości na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Maksol
      Witam mam do wyboru trzy ciągniki:
      -Fabrycznie nowy MTZ 892.2 
      -Lub John Deere 6330 z 2008 z przebiegiem prawie 10tys 
      -Oraz John Deere 6310 z 1998 roku z przebiegiem prawie 10 tys godzin (obstawiam że więcej). Jaka jest w ogóle dostępność części do tego ciągnika?
      Cena między 6330 a mtz mniej więcej to samo, a 6310 około 40 tys taniej.
    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj