Manieeek

Opona do rozrzutnika produkcji radzieckiej

Polecane posty

Manieeek    0

Witam wszystkich!

Poszukuje opony do rozrzutnika jednoosiowego produkcji radzieckiej symbol 310-406 lub polskiego odpowiedznika nie wiem jaki symbol (byc moze 900x16??). Prosze o pomoc w znalezienmiu jakiejs aukcji lub oferty sklepu z oponami poniewaz nigdzie nie moge znalezc takiej opony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukeczl    1

ja kupowałem 2 lata temu opony to pasuje rozmiar 12.00 x 16 kupiłem je na rynku u pierwszego lepszego oponiarza co oponami rolniczymi handluje.

http://allegro.pl/opona-rol-12-00-16-kama-8pr-12-16-12-00-16-i1730499263.html

tu masz link na allegro. rozmaiar 9,00-16 też tam jest tylko nainnej aukci tego samego allegrowicza sprawdź zadzwoń,może akurat coś dla siebie znajdziesz

Edytowano przez lukeczl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SW1    13

Możesz poszukać używanych 16, ja takie założyłem jakieś 10 lat temu (radialne), szerokości nie pamiętam ale są szersze od felgi, są bardzo wytrzymałe. Oryginalna opona radziecka miała słabe łączenie na boku opony - pękała. Cenowo także będzie korzystniej kupić używane i na pewno będą radialne. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BAD80    2

kolega miał podobny problem i jak sie okazało założył opony od jeepa, szkoda, że nie znam rozmiaru:( naprawdę sporo na niego ładował, ja pożyczałem od niego ostatnio rozrzutnik ten i też spokojnie wytrzymują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roki212    1828

Nie chcę zakładać nowego tematu więc podepnę się tutaj :P

Jeśli mam rozrzutnik jednoosiowy nie jest to pojazd oczywiście zarejestrowany czy muszę w nim mieć jednakowe opony tego samego producenta na obu kołach???

Mam okazję kupić dwie używane opony tylko właśnie nie są tego samego producenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

O ile dobrze kojarzę to nie ma takiego wymogu nawet w przypadku pojazdów zarejestrowanych. Taki sam ma być tylko wzór bieżnika, a o producencie nie ma mowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomaszek83    3

Nie chcę zakładać nowego tematu więc podepnę się tutaj :P

Czy zakładał ktoś oponę r16.5 zamiast oryginalnych 16-stek? 

Słyszałem ze bezdętkowe opony 16.5 wchodzą ciasno na felgę ?    

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pupek
      Jest ktoś w posiadaniu katalogu części do rozrzutnika Welger Ls300?
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088?
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3/4 dwu krotnie kręciło mi wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy? Miał może kto taki problem
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3-4. Dwukrotnie ukręcił mi się wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy?miał może kto taki problem. 
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088? Jak tak to proszę o porady. Z góry dziękuję.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj