Skocz do zawartości
adrian07091994

John Deere 330 spadajace obroty

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
john

Witam mam pewien problem gdy odpalę kombajn i dodam gazu na maksa to po ok 30 sekundach spada z obrotów i nie ma w ogóle siły sprawdziliśmy czy nie ma zatkanego przewodu albo czy nie łapie gdzieś powietrza ale wszystko jest dobrze jeżeli ktoś się orientuje w tych silnikach to bardzo proszę o pomoc z góry dzięki :)

majs    0

Witam mam pewien problem gdy odpalę kombajn i dodam gazu na maksa to po ok 30 sekundach spada z obrotów i nie ma w ogóle siły sprawdziliśmy czy nie ma zatkanego przewodu albo czy nie łapie gdzieś powietrza ale wszystko jest dobrze jeżeli ktoś się orientuje w tych silnikach to bardzo proszę o pomoc z góry dzięki :)

Sprawdź lub wymień filtr paliwa. Filtr powietrza zapchany.

seba1224    3

Witam mam podobny problem a konkretnie po zapaleniu i daniu full obrotów kombaj rzuca pulsacyjnie spalinami i kopci stracznie do puki asz sie niezagrzeje co może być tego przyczyna??? Czy to może być wina paliwa z domieszka bio?

Wiadomość z agroFakt.pl

seba1224    3

Problem rozwiązany wystarczyła wymiana filtra powietrza (stary był nieczyszczony kilka sezonów) :)

Polecam nie kupować orginału za 200 zł tylko zamiennik filtron 430 za 30 zł jakość ta sama :) 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez przemo932
      Witam, proszę o opinię tych kombajnów. Jestem na zakupie kombajnu i na pewno będzie to kombajn z rodziny JD - mam szybki, bliski i bardzo tani serwis. Chciałbym żeby się wypowiedzieli właściciele a nie dzieci, które widziały kombajn zza płotu. proszę o wszystkie zalety oraz wady.
    • Przez celeronik
      Dane dotyczące poszczególnych ustawień spisane z instrukcji obsługi JD serii 10xx, ale do innych modeli też pasuje.
      Ustawienia.doc
    • Przez Przemoo10
      Witam
      Zamierzam kupić john deere 2264. Panowie i Panie prośba do was, na co zwrócić największą uwagę przy zakupię pod względem mechanicznym jak i elektronicznym. Z góry dziękuję za porady. Pozdrawiam
    • Przez adasDrop
      Witam. Mam pytanko chce kupić kombajn jd 430 i znalazłem opcje za 8500 PLN i niby są tylko małe wycieki i chciałem się zorientować czy ta cena jest adekwatna do tego kombajnu
    • Przez piwoo11
      witam czy może ktoś już wymieniał pas na młócarni i może nakreślić jak to zrobić najkorzystniej. z tego co zauważyłem to chyba będę musiał zdemontować podajnik kłosowy o ile się nie mylę.