Chota

Jakich najwięcej?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Chota    12

jakich najwięcej ciągników jeżdzi uwas we wsi ????? umnie najwięcej jeżdzi URSUSÓW


URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MichalR    34

u mnie też, szczególnie c360 i c360 3p, kilka c330, mf255 i kilka c385. Z innych marek to są chyba 2 zetory, 1 mtz, 1 pronar, valtra, jd i MF


Jeżeli pomogłem, kliknij zieloną strzałkę ------->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
longerbycz    2

u mnie rządzą ursusy ale ostatnio zwiększyła sie też liczba zetorów jeżdżą koło mnie równiez 4 john deerey i 3 valtry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumis32    1

Umnie rządzi Ursus, ale pojawił się teraz jakiś Claas(nie wiem jaki model), jeden Lomborghini, i 2 Jelonki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuba55    501

UMNIE SĄ PRAWIE SAME URSUSY I 2ZETORY,2MTZ ,3 BIAŁORUSKI,,2JELONKI,2MF,1 T 25,UMNIE W WSI NIE MA WOGULE URSUS CIEŻKICH


coraz gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

Na polskiej wsi przewaznie ludzie woza sie ursusami :) nawet u mnie ;) na cala wies tj. na 10ursusow przypada 1 Zetor(wlasnosc moja) i 1 MTZ(wlasnosc moja) :)


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc1    2

u mnie przeważają Ursusy. ( C -330 najwięcej) , są 3 T- 25 , ale co dziwne nie ma żadnego Zetora . Do tego roku nie było silniejszego ciągnika od C 360, ale w miesiąc temu sąsiad kupił MF 3080 .I tylko ja i on posiadamy 2 ciągniki. No ale co sie dziwić jak większość rolników jest po 50 - tce i nie mają już takich ambicji na lepszy sprzęt jak ja i mój sąsiad co ma tego MF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtek3222    3

U mnie z silniejszych ciągników to 2xZetor 10641 , Lamborghini 95 km , MF 3065 , DF Agroplus 60 , Ursus 5714 , JD 5620 , JD 5720 , JD 6210 SE , DF (jakis DX 115 km) , Ursus 914 ,MF 3095 ,Zetor Proxima 8441 i w odległości tak 3 km ode mnie Fendt 412 , Ursus 1614 , NH TL100 , Zetor Forterra 1441 ,Ursus 914 i Fendt 716 . A poza tym masa ciapków , rusków i c-360 . Kurde rozpisałem się hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiek10    1

to chyba jasne, ze ursusy ;) najwiecej oczywiscie jest c-360. u mnie na wsi 42% ciagnikow to "60". jest jeszcze jedna "30" oraz 4011. potem sa zetory (wszelkiej masci: 7211, 5340, 7340) oraz belarusy (2 sztuki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

Umnie raczej w gminie z nowych kupują tylko zetory i lamborghini, a w mojej wsi najwięcej jest t 25 ale ludzie zmieniają teraz na mf 255/3512 i c 360 do niedawna tylko mój mf 255, teraz są 4, jeden 7211 kilka ze 3 c330 i ostatnio sąsiad zdjoł osprzęt z białoruśki i robi tym w polu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetortoja    1

U mnie to przeważnie żadzą ursusy. Lecz jest i zetorw kilka. Z nowszych ciągnikw to wymienie JD 6900, Lamborghini 110km 2x, no i Ursusy, Ursusy.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13
jakich najwięcej ciągników jeżdzi uwas we wsi ????? umnie najwięcej jeżdzi URSUSÓW

U nas naliczyłem:

ok. 20 Ursusów (nie sposób dokładnie policzyć ;))

6 MTZ i pochodnych (Belarus/Pronar)

5 MF

3 Władymirce

1 Case

1 Zetor

1 Hurlimann

popraw mnie jeśli czegoś sie nie doliczyłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

6*C-330

4*C-360

2*C-360-3p

1*U-902

2*T25

2*MF 255

1*MF 275

1*Zetor 7211,1*Zetor 6245

1*Ursus 5714

1*JD 5720

1*Farmtrack 80-no całą wieś zakapowałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bamber14    0

22* - Ursus c-330 jest wiecej ale to bym musial sobie dlugo przypominac

12* - Ursus c-360 i 3p jest tego wiecej ale mowie wam trudno to policzyc

4* - Fendt

1* - Deutz Fahr

 

a reszta ursusow niechce mi sie liczyc tzn. 914 , c385 itd.


Nie zezwalam na wykorzystywanie zamieszczonych przeze mnie fotografii do jakichkolwiek celów, w tym do rozpowszechniania w innych galeriach, forach, blogach internetowych, zwłaszcza w celach komercyjnych. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Pozdro Bamber14 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1

a u mnie jest dużo zetorów ursusów 1 lambo 4 case 2 nh


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chota    12
U nas naliczyłem:

ok. 20 Ursusów (nie sposób dokładnie policzyć ;))

a ja naliczyłem 19 ursusów


URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katator    473

a u mnie we wsi jest tak:

2*t25

5*c 330

3*c360

3*c360 3p

2*ursus 3512

1*mf255

1*zetor 5340

1*ursus5714

1*nh td90d

1*mtz 82ts

1*belarus(symbolu nie znam ale bardzo stary)

1*mf 3060

1*ursus 1224

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kraker    2

najwięcej jest ursusów c360 i c330, a do tego 4 zetory (2x8145, 7211, 11441), 2mtz (80 i 82), pronar, 2jelonki (6910 i 6800), 3 NH (TM135, 2xTD90D), valtra, fendt 824


MF & Zetor siłą naszej gospodarki

Wszystkie moje materiały chronione prawem autorskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin91    286

U mnie również najwięcej jest Ursusów i Zetorów... A tak szczegółowo to jest jeszcze MF, Renault, Same, MTZ, T25 każdego po kilka sztuk...


Mój kanał YouTube ----> MarcinExplorer

Mój fanpage na Facebooku ----> MarcinExplorer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TumeK    11

u mnie ursusow najwiecej ciapkow


Pseudo rolnik...http://img60.imageshack.us/my.php?image=puchar056zu3.jpg 64 miliony zeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lesin    1

u mnie tak jak u większości najwięcej jest ursusów następnie zetorów i jd i case

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TumeK    11

a no o do tych ciapkow dochadza jeszcze

 

2 X case

2 X Nh

2 X mf

1X zetor


Pseudo rolnik...http://img60.imageshack.us/my.php?image=puchar056zu3.jpg 64 miliony zeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj