Skocz do zawartości
TheCinek

Andrzej Lepper

Polecane posty

garek    67

Szkoda że pan Jarosław Kaczyński ma tak krótką pamięć i nie pamięta jak wiele mu zawdzięczał. Szkoda że za pomocą CBA go niszczyli. Szkoda że nie pamięta jak rozpieprzył rząd PIS LPR Samoobrona. Tak kłamliwego przekrętnego polityka jak Jarosław to nie pamiętam. Niech Ci pisowcy przestaną pieprzyć jacy oni kochani w stosunku do Andrzeja bo się pożygam.

Adriano1232    0

Odszedł prawdziwy polityk a zarazem człowiek, który mówił jak ta cała polityka tam na górze wygląda i to go zniszczyło[*]

Żeby w dzisiejszych czasach być politykiem i trzymać z całą resztą tej (mafii) trzeba myśleć tylko o sobie i kolegach ale nie o obywatelach.

Wiadomość z agroFakt.pl

rolnik6920    42

[*] Szkoda trochę bo walczył o dobro na wsi ( Bynajmniej takie mam o nim zdanie po wielu przeczytanych wywiadach )

Ale nie miał zbytnio powodów aby się zabić, ludzie ?! Co w niecałe 2 miesiące może zniechęcić do życia i ta sprawa z kamerami w biurze poselskim Samoobrony taka naciągana... ogólnie nie że jestem jakimś idolem spisków ale zapewne do śmierci przyczyniły się osoby trzecie i tyle.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Był jaki był, robił to co robił, ale szkoda człowieka.

Mathieu92    112

Widzę że niektórzy to takie historię wymyślają, teorie spiskowe. Mało kto potrafi racjonalnym argumentem przekonać do swojej racji - lepiej jest obrzucić błotem oponenta.

Co do Andrzeja Leppera to ciężko mi coś powiedzieć na jego temat. Był jaki był, troszkę więcej miał kasy to i dlaczego miał nie korzystać z uroków życia? Na pewno miał dużo racji ale za rządów PISu i koalicji z LPR i jego partii ciężko mu było coś wprowadzić ze względu na małą siłę przebicia(liczba głosów).

rami    6

szkoda chłopa zasłużył się dla rolnictwa miał nie wart w interesach i choroba syna to wszystko na raz niech mu ziemia lekką będzie

jacus    95

naszla mnie taka refleksja, ilu polskich rolnikow pojdzie w jego slady i zakonczy zywot na zwyklym sznurku z prasy.przeinwestowanie,dlugi,wystarczy jakas choroba[w tym wypadku syna,zatrucie pestycydami,konieczny przeszczep watroby]padniecie bydla,obnizka cen wolowiny,pozar domu, a tu co miesiac trzeba 15 tys splacac[tak w gazecie napisali]

szkoda go[*]

robił co robił ale co jak co po nim było widac ze walczył o dobro polskich rolnikow..a reszta to doi tylko do siebie a o nasz nie pomysli...

na wybory nie bd chodził bo na taka chołote jak jest teraz to ja nie mam zamiaru tracic czasu przy urnie..brak słow na polski rzad i na ich wyczyny i afery...POLSCY POLITYCY SA ZAŁOSNI...

UrsusCzesio    303

Dokładnie kolego. Pamietam zeszłoroczne wybory na prezydenta. List od komora obiecanki cacanki ale o wsi i rolniku ani słowa. niech mnie pocałuje tam gdzie slońce nie dochodzi ;[

ursus1395    4

[*] To właśnie on wywalczył 0.50 zł do paliwa chciał wywalczyć 1,50zł no ale niestety nie zdążył. To dla niego rolnictwo było punktem skupienia w rządzie. Właśnie Andrzej Lepper podstawą nowocześniejszego rolnictwa. Gdyby nie ta afera gruntowa i zwolnienie go z funkcji Ministra Rolnictwa to Polskie Rolnictwo zrobiło by duży krok do przodu być może i zostały by wyrównane dopłaty unijne.

lesiuskc    2

Kochani rolnicy to największa krzywda jak mogła się stać nie tylko dla nas ale dla całego kraju... bardzo źle się stało. Ja pamiętam jak było w 2007 wielka chwała śp ministrowi , ja nie mam nic Sawickiego ale Lepper lepiej rozumiał ludzi.. Zapłaczecie jeszcze naprawde za Lepperem jak będziecie musieli zapłacić za ropę 8 zł a za świnkę dostaniecie 3,5 a za ziemniaki 12gr wtedy dopiero będzie płacz i zgrzytanie zębów a gwarantuje wam że żaden z obecnych polityków nie kiwnie palcem w europarlameńcie.. Tusk się będzie cieszył a Angela bedzie się z nas Polaków śmiała bo Polak głupi i przed szkodą i po szkodzie. Pamiętajcie że Polityka na tym właśnie polega co robił Lepper bo ci dzisiejsi nawet tego nie robią! Dobrze że Pan Bóg tak zaplanował nasz świat że nie wiemy co będzie w pszyszłości bo nie chcem pisać co by się stało z biednymi ludźmi...

Pamięć dla Andrzeja Leppera [*] [*] [*]

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się