TheCinek

Andrzej Lepper

Polecane posty

martini89    4

Na początku to zawsze jest dobrze ,a teraz jeden z panów z "Samoobrony" zastanawia się , czy kupić sobie 2 maybachy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FanUrsusa    0

Mam takie pytanie które mnie nurtuje od dawna, kogo teraz możemy uważać za naszego przywódcę, przedstawiciela w rządzie? PSL to sobie odpuście bo to siara i tyle. Wypiszcie kogo uważacie za kogoś ważnego dla rolników, bo to może się przydać gdyby były protesty to wiedzieli byśmy za kim ważnym pójść. Ja jestem za młody na wystawienie opinii o politykach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radek83    16

a pamiętacie jak się śmieli z Leppera jak mówił o lądowaniu talibów w Polsce ?? niedawno ktoś mówił w telewizji, że to śledctwo z talibami jest ważniejsze od śledctwa Smoleńskiego.. myśle że to miało duży wpływ na los Leppera

Edytowano przez brzozak2
ten post to jakas prowokacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

niestety nie mamy zadnego reprezentanta, leppera moze nie zawsze popieralem - a raczej jego partie - ale trzeba przyznac, ze na przywodce sie nadawal.

byl charyzmatyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrkrk    31

Osobiście uważam, że Andrzej Lepper to jedyny uczciwy polityk, któremu zależało na dobru narodu... Pomimo, że na każdym miejscu go krytykowano, ośmieszano, Lepper bronił polskiej produkcji, polskiego przemysłu i za to mu chwała. Wytykał to że władza sprzedała PZU, TPSA, Koleje, Stocznie, Cukrownie i wiele innych.... nie miał racji ? Teraz w Polsce panuje moda na życie z podatków i sami widzicie co z tego dobrego mamy..... Szkoda słów....

 

 

Co do śmierci Leppera, jestem świecie przekonany, że nie była to jego samowolna dezycja. Poczytajcie troche w internecie, jakie miał dalsze plany, spotkania na nastepnie dni itd. Wg mnie poprostu był nie wygodny, ponieważ wytykał władzy różne korupcje i przekręty....

 

 

 

 

 

Polecam jeszcze poczytać mój artykuł:

 

 

http://www.agrofoto.pl/forum/topic/49254-przekrety-rzadu-tusk-gospodarka-pgr-itd/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akowicz111    159

Co do śmierci Leppera też uważam że coś tu śmierdzi.A swoją drogą Gabryjel Janowski miał więcej "szczęścia" bo zrobili z niego tylko wariata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrkrk    31

Chyba by zawału dostał, gdyby sie dowiedział ze Tusk proponuje ludziom emerytury po "śmierci".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian83    13

dzisiaj o 22.00 na tvp1 KULISY ŚMIERCI ANDRZEJA LEPPERA .....oglądajcie


...zadużo kasy i wolnego czasu = porabane w głowie ROLNICTWO chroni mnie przed jednym i drugim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maly86    18

Oglądałem ten reportaż! Według niego jest zbyt wiele niejasności co do śmierci! Bo jak narazie to jakoś wszystko ucichło! Zresztą jak zawsze! Ciekawe co ostatecznie ogłoszą prokuratorzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

pewnie ogłoszą że mógł już wczesniej popełnic samobójstwo, tylko nie było go w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobytempelton    161

Tak tylko widzicie dla takiego buca i człowieka który wytykał wszystkim błędy i sam mówił o rzeczach o których się wtedy z niego śmiano np. o więzieniu arabów i wrogów usa w polsce po jego dziwnej śmierci pełnej tajemnic gdzie niby miał plany na lata, a nawet na godzinę do przodu bo ledwo co wrócił z zakupów z jedzeniem i podobno się powiesił, nie powołano kilku komisji śledczych co w ęątej rzeczpospolitej jest priorytetem, każdy woli zajmować się wypadkiem samolotu który leciał ok 300km/godz i dziwić się czemu nikt nie przeżył, i tworzyć 20 komisji, bo to coś tam... paranoja, w samochodowych wypadkach ginie się przy 60-70km/godz, a samolotem lecącym niecałe 300km/godz mieli wszyscy wyjść cało...


Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maly86    18

Prawdę mówisz @bobytempelton! U nas to faktycznie paranoja jakaś z tymi komisjami, wkońcu od tego są odpowiednie służby, instytucje i organy! Posłowie powinni pracować i uchwalać ustawy, które poprawią jakość naszego życia a nie tworzyć buble prawne i zajmować sie sprawami o których nie mają pojęcia! Dlatego nie mamy co się dziwić że taka mała jest frekwencja w czasie wyborów, bo każdy jest znudzony tą naszą polityką!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Tak tylko widzicie dla takiego buca i człowieka który wytykał wszystkim błędy i sam mówił o rzeczach o których się wtedy z niego śmiano np. o więzieniu arabów i wrogów usa w polsce po jego dziwnej śmierci pełnej tajemnic gdzie niby miał plany na lata, a nawet na godzinę do przodu bo ledwo co wrócił z zakupów z jedzeniem i podobno się powiesił, nie powołano kilku komisji śledczych co w ęątej rzeczpospolitej jest priorytetem, każdy woli zajmować się wypadkiem samolotu który leciał ok 300km/godz i dziwić się czemu nikt nie przeżył, i tworzyć 20 komisji, bo to coś tam... paranoja, w samochodowych wypadkach ginie się przy 60-70km/godz, a samolotem lecącym niecałe 300km/godz mieli wszyscy wyjść cało...

Kolego bo niestety tacy poj***** sa nasi politycy. Zresztą im wszystkim na rękę że ta sprawa nie będzie wyjaśniona(szczególnie dla PiSu i Ziobry). Takich spraw oni nigdy poruszać nie będą, lepiej tworzyć jakieś komisje w głupich sprawach tak jak np Bamber Gold(celowo przekręciłem nazwę).


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Przeczytajcie sobie książke "Zamach w Smoleńsku. Niepublikowane dowody zbrodni" Leszka Szymowskiego, jest tam dokładnie wszystko opisane, wszystkie teorie, wypowiedzi znanych fizyków, oraz śmierc niektórych osób które mogły cos w tej sprawie wiedziec - tuż po samej katastrofie.

Edytowano przez milanreal1
czcionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Kolego mniejsza czcionka się nie dało? Do tego za taki post powinieneś dostać % za OT...


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ereksio    321

Trzeba mądrzej pokierować zmanami w tym kraju. Jak to zrobić? Trzeba zebrać siły i z wiekszym samozaparciem walczyć o zmiany dajace znaczenie nam samym a nie sprzedawczykom . Spróbujcie wspomódz nowy ruch zapoczątkowany przez Pawła Kukiza i jego przyjaciół. Chodzi o zmianę ordynacji wyborczej tak abyśmy nie głosowali na partie polityczne i ich popleczników lecz na rzeczywistych naszych reprezentantów w sejmie czyli Jednomandatowe okręgi wyborcze , w skrócie JOW. Sprawa jest poważna chociaż dopiero się rozwija . Więcej na stronie: www.zmieleni.pl . Adres pochodzi od zniszczenia dostarczonych do sejmu list poparcia dla JOW. Jest to tez kolejna niespełniona obietnica wyborcza naszego rzadu i PO. Przyłączcie się a zrobicie coś dla siebie i Polski , coś czego A.Lepper też by się nie wstydził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobytempelton    161

Każda partia ma po 2-3 czy 5 mądrych pomysłów aby uzdrowić to państwo w jakiejś dziedzinie, oprócz tego ma po 50-60czy 200 idiotycznych, ale tak się żrą między sobą że nie potrafią sklecić tego dobrego w jedno, "bo moje bezsensowne jest lepsze niż twoje w sumie dobre" lub mądrych ludzi usuwają bo przeszkadza to prezesowi mającemu fiu bzdziu w głowie.... spełniającemu własne ambicje... w wywoływaniu 3 wojny...

Marcinkiewicz ostatnio powiedział że Kukiz zrobił dla polski więcej niż Kaczyński.... a Kukiz występował na wiecach przedwyborczych pisu, jak to jest ? Popieram Kukiza, ale jak ma śpiewać ballady o Katyniu u Kaczyńskiego to nic nie rozumiem....

 

Ale to nie ten temat, to temat o Jędrku L. :D


Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ereksio    321

Kiedy braknie miejsca na arenie zdarzeń , trzeba być mądrym i walczyć o swoje miejsce każdym sposobem. Tak to się składa ,że Kukiz może i śpiewał ballady na wiecach PIS-u, a Andrzej Lepper był w rządzie z PIS-em. Wspomniałem tu o idei która ma przybliżyć polskiego posła i senatora do reprezentacji obywateli którzy go wybrali z danego terenu a nie do reprezentowania dyscypliny partyjnej często (zawsze ) sprzecznej z wolą ludu. Poczytaj, a więcej zrozumiesz. Ostatnie newsy: sprzedano ostatnią polską spólkę, zamknięto ostatni polski zakład, nie udzielono gwarancji bankowych dla polskiej firmy itd . Za przyzwoleniem polskich partii a może tylko nam sie wydaje że polskich. Andzrej Lepper pokazał tylko że można. Z wsiowego lidera aż na premiera. Gdyby zarządzano państwem polskim tak jak gospodarnie zarządzacie swoimi gospodarstwami rolnymi, liczac każdy grosz ,planując wszystkie wydatki , odmawiając sobie tego na co nas nie stać to pewnie ten bilionowy dług Polski nie miałby miejsca. JOW-y mają rówmnież tę zaletę że niepokornego posła czy senatora możnaby odwołać w referendum, a to mobilizuje. Od sierpniowych zamian zmieniają sie koryta a świnie te same. W Waszych gospodarstwach odwrotnie koryta te same i duza rotacja trzody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Dyscyplina partyjna ma mało wspólnego z metodą wyboru przedstawicieli. Aby się jej pozbyć należałoby usunąć partie ze sceny politycznej. Dzisiaj, mimo wyborów proporcjonalnych także wybieramy według nazwisk. Tylko czy Kowalski wie na kogo głosuje? Czy system większościowy spowoduje, że nagle Polacy zaczną interesować się swoimi przedstawicielami i wybierać ich z rozwagą? Czy ponownie będą wybierać tych, którzy mieli najwięcej plakatów na mieście, sławne nazwisko albo zaznaczać pierwszą osobę na liście aby tylko spełnić obywatelski obowiązek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ereksio    321

Rzeczywiście dyscyplina partyjna jest efektem wtórnym wyborów. Zauważ ,że to partie obstawiając okręgi ustawiają kolejność nazwisk na listach wyborczych. Zawsze to oni decydują o losie wyborów wybierając nie utalentowanych i mądrych posłów czy senatorów lecz spolegliwych i kolesiów.Niejasne postępowanie wyborcze zawsze pozostawia podejrzenia niecnej działalności. Same wybory, dziwne koszty prowadzenia kampani, banki finansujące wybory( a niby po co udzielać kredytu partii która może przegrać i go nie spłacić)są obarczone tak wielkimi wpływami finansjery ,że głos wyborczy jest potrzebny wyłacznie do uprawdopodobnienia demokracji. Z rozwagą podnosimy kieliszek na początku wieczoru , a potem już tylko same bzdury,pomyłki i kulawy krok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ereksio    321

Z tym można się zgodzić zawsze. Wierzę jednak, że zmiany są możliwe gdyż inaczej pozostaje nam tylko anarchia. Odmowa płacenia wszelkich podatków bo na co , strajki bo na co pracować bezskutecznie, przestać jeść,pić i oddychać bo po co? Wszakze pozostając w tym stanie jestesmy dość mocno zniewoleni. Niewolnictwem nazywam przymus płacenia abonamentu bez względu na to czy korzystam z RTV,przymus płacenia opłaty paliwowej na rozbudowe dróg wliczonej w cenę pomimo tego że moje ciągniki jeżdżą po polach a nie po drogach asfaltowych, przymus ubezpieczania się w ZUS i opłacanie składki zdrowotnej. Składkę płaci się dziś a wizytę u lekarza umawia się za siedem miesięcy.Emerytury pewnie nie doczekam.Za parę miesięcy pojawi sie kolejny przymus opłaty składki śmieciowej realizowanej przez gminy. Ten przymus jest tym bardziej idiotyczny bo może być uzależniony od ilości zużywanej wody. Swoją drogą to już dawno normalność została zepchnięta do lamusa. Przymusów za to są tysiące. Róznych. Czy nie jest przymusem serwowanie reklam we wszystkich programach o tej samej porze, przecież płacę za program ,film teatr, relację sportową a nie za wysłuchwanie reklam. Czy nie jest przymusem oglądanie " polskiego" knesetu z Wiejskiej zarówno razem jak też osobno, "polskich" twarzy z krzywym nosem w niepolskiej telewizji, oszołomstwa typu Rutowicz,Majewski itp? Powiecie przełącz kanał. Tylko na co gdy w każdym Icek goni Icka, Niesiołowski Myszkiewicza, a Berman , Stolzmana. Zniewoleniem i przymusem jest zaciąganie w naszym imieniu , a bez naszej zgody, kolejnych pożyczek, wypuszczanie obligacji i ogólne zadłużanie kraju. Pytanie "jak żyć Panie premierze" nigdy nie doczeka się odpowiedzi bo trzeba by wpierw przyznać że nie jest z tą Polską najlepiej. Dlatego warto wierzyć i działać aby ten syf zmienić.

Edytowano przez milanreal1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73
Zauważ ,że to partie obstawiając okręgi ustawiają kolejność nazwisk na listach wyborczych. Zawsze to oni decydują o losie wyborów wybierając nie utalentowanych i mądrych posłów czy senatorów lecz spolegliwych i kolesiów.

Wiesz na czym polega system wyborów proporcjonalnych? Pewnie wiesz. Partie przed wyborami z miłą chęcią przyjmą Cię na listę wyborczą ponieważ zwiększa to ich szanse na lepszy wynik. Im więcej głosów oddanych na listę tym więcej mandatów w Sejmie. W obecnym systemie także głosujemy na nazwiska, na konkretnych posłów. Jeżeli dostanie on najwięcej głosów to dostanie się on do Sejmu. I nawet z 15 miejsca albo 20 miejsca. Tylko niestety Polacy są leniwy i nie patrzą na nazwiska tylko skreślają pierwszą lepszą osobę na konkretnej liście. Dlatego te pierwsza miejsca są tak cenne a nie dlatego, że obecny system wyborczy osoby na pierwszych miejscach uprzywilejowuje.

 

A proporcjonalność wyborów można zmienić jedynie zmieniając Konstytucję. A inicjatywę w tej sprawie ma tylko Prezydent, Senat i grupa 92 posłów. Więc inicjatywa obywatelska na nic się nie zda.

Edytowano przez StasiekS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj