TheCinek

Andrzej Lepper

Polecane posty

pooch    61

Gdzie wiadomo, że nie popełniła Blida samobójstwa? Rządy sprawują ludzie, którzy za wszelką cenę działania rządów PiSu chcą obrócić w dno. Zobacz co wyprawia się z ludźmi zamieszanymi w korupcję, chociażby pani Sawicka z PO, Misiak, Maro, Zbychu i inni kolesie. Co się dzieje w tym Państwie? Pomimo, że rzadzi PO, to cały czas PiS i opozycja za wszystko co się nie udaje sa winieni. Skutecznie Tusk odwraca kota ogonem i zajmuje się jakby nie było głownie Jarkiem. Jak jarka zabraknie to będzie trzeba winic za niepowodzenia rządu PO - chyba kosmitów lub Yeti.

 

Najlepiej przypisać wszystko Jarkowi i mieć święty spokój.

"Polityka to błoto i każdy się musi ubrudzić" jak śpiewał Kazik.

A moje zdanie?Otóż:

I jedni potrafią się z tego blota wyczyścić, inni żyja z błotem na codzień i jest im z nim dobrze, a jeszcze inni przez to błoto zostają pogrzebani.

 

Pozdrawiam.


W rolnictwie siła!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursus c-325    3

Był nawet film dokumentalno-fabularny o "samobójstwie" Blidy. Podejrzewam, że znajdziesz w internecie. Ale Ciebie to i tak nie przekona, bo nie przyjmujesz do wiadomości, że ludzie z PiSu byliby do takiego czegoś zdolni. To normalne dla normalnego człowieka. Ale w polityce nie ma skrupułów. Rządni władzy nie cofną się przed niczym. A trzeba spoglądać na polską politykę ponad podziałami. Każdy kolejny rząd wyciąga brudy poprzedników. I nie było jeszcze przez 20 lat takiego, żeby nie było co wyciągać i obalono podejrzenia chociażby przez rok. Sprawy, komisje ciągną się latami. Sawickiej nie komentuję: się kobieta kompromituje i tyle. W przypadku hazardowej: nie skazano nikogo, niczego nie dowiedziono - bo kadencja jeszcze się nie skończyła. Jeśli rząd będzie inny - wyciągną to i dojdą co i jak było.

Z tym, że za wszystko obwinia się PiS to mnie zaskoczyłeś. Przecież to PiS codziennie ma powód, żeby się czepić: jak nie o coś grubszego, to chociażby o to, że słońce nie świeci.

Można popierać program partii, ale kurczowo trzymać się jednych i mówić, że są cacy to niestety nie jest poważne. Bez obiektywnego spojrzenia na całokształt nie da rady.

Świeczka dla śp. Andrzeja Leppera[*]

Również pozdrawiam.

Edytowano przez Ursus c-325

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Huberto89    62

Najwyraźniej był dla kogoś niewygodny. Ciekawe jak dalej rozwinie się sprawa. Często mówił o wszystkim jawnie niewykluczone że to nie był przypadek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemrolnik    14

Post A. Leppera z 17 czerwca (dzień urodzin):

 

Kochani Przyjaciele i Znajomi z FB. I zaciekli Dyskutanci też Serdecznie Wam dziękuję za pamięć i życzenia urodzinowe. Szczerze powiem, że takiej sympatii się nie spodziewałem. Dzięki Wam chce się żyć !!! I nawet te 100 lat nie wydaje się za długie. Dziękuję !!!!!!!!! Waszych wiadomości nie kasuję żeby móc je czytać w trudnych chwilach !!!!!"

 

Co powiecie o tym?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Pokój jego duszy... [*]

Powiem wam że szanowałem go bo wiedział kto to człowiek i cenił co człowiek stworzył.

Ja też niewierze że było to samobójstwo, to się nie trzyma kupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3046

szkoda go jak kazdego czlowieka, ale nie moge uwierzyc jakie wy bajki opowiadacie o nim jako wielkim polityku ,4 lata wystarczy zeby zapomniec jak wygladala jego dzialalnosc jako wice-premiera i ministra rolnictwa, nie wspominajac o wczesniejszych"dokonaniach", wyglada na to ze pamiec ludzka jest bardzo zawodna,to byl populista jakich na szczescie w polsce jest jeszcze niewielu.gdyby zrealizowano choc czesc jego pomyslow to grecja przy polsce to bylby "maly pikus", dobrze ze mial na tyle zdrowego chlopskiego razsadku ze prawie zadnych ze swoich utopijnych koncepcji nie realizowal. dla rolnictwa to zrobil tyle co inni jego poprzednicy i nastepca czyli niewiele.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
braciszek    6

1 Daniel Podrzycki, "zginal w wypadku samochodowym" przed wyborami w 2005 r. 2 Marek Karp, zginął w wyniku obrażeń spow. "wypadkiem samochodowym", drogę zajechało mu auto o białoruskich numerach 3 Marian Goliński, zginął w "wypadku drogowym", zjechał na drugi tor wprost na tira o rosyjskich rejestracjach 4 Grzegorz Michniewicz, doradca premiera i Arabskiego, "powiesił się" na kablu od odkurzacza (!!) 5 Eugeniusz Wróbel, "zamordowany" przez chorego psychicznie syna (którego żona nota bene jest psychiatrą i przez ponad 20 lat nie zauważyła złego stanu psychicznego swojego dziecka. SIC!) 6 Stefan Zielonka, utopiony, dokumenty które miał przy sobie natomiast cudem ocalały 7 bp Mieczysław Cieślar, "zginął w wypadku samochodowym" dokładnie 18.04.2010 r, miał być następcą Adama Pilcha, który zginął w Smoleńsku, 8 Krzysztof Knyż,operator Faktów, pokazał na żywo w TVNie wraz z W. Batorem jak TU 154 ląduje w całości. Potem ślad po operatorze zaginął. 9 Marek Dulinicz,szef grupy archeologicznej ze Smoleńska, "zginął w wypadku samochodowym" 10 Dariusz Ratajczak, dr historii, skazany za klamstwo oswiecimskie, jego rozkladajace sie cialo znalezione w samochodzie. Miesiac po katastrofie w Smoleńsku. Ostatnie siedem osób "zginęło" 1-4 miesiące po katastrofie w Smoleńsku i były w tę sprawę mocno zaangażowane. Wczoraj "samobójstwo" popełnił Lepper. Ciekawe, kogo teraz dosięgną macki POlskiej sprawiedliwości. PRZESTAŃCIE PATRZEĆ, ZACZNIJCIE WIDZIEĆ!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursus c-325    3

@braciszek - czy Antoś Matacierewicz to jakaś Twoja rodzina? Bardzo podobnie tworzycie niesamowite teorie spiskowe.

Poza tym przekopiowałeś to wszystko z innego forum. I radzę się zastanowić czy warto tak spoglądać w Jarosława Krwawego jak w święty obrazek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Ludzie dajcie spokój człowiek nie żyje a wy bzdury jakies wypisujecie. Posty takie jak braciszka świadczą tylko o jednym. Głupocie inaczej tego nazwać nie można. Stwierdzono jasno, że nie było żadnych śladów udziału osób trzecich. Myślicie, że taki człowiek jak Lepper dał by się jak baranek przywiązać do sznurka bez żadnej walki. Przecież za ścianą ludzie byli naprawde po co takie głuypoty opowiadać. W czym niby miał by zagrażać platformie. Jednyne co mógł zagrażac to Kaczyńskiemu ale to też nie na tyle aby ktoś chciał go pozbawić życia. Bądźmy szczerzy Lepper już w polityce się nie liczył i marne były szanse na powrót. Tak więc apeluje nie wypisujcie głupot przy opkazji czyjegoś nieszczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renatakw    3

To jest np.moja załóżmy hipoteza :przy pomocy stojącego rusztowania wkrada się bandzior i wstrzykuje ofierze niewielką ilość szybko działającego obezwładniacza ,wie że o tej porze jest w biurze sam .a resztę konsekwencji znamy.Nie uwierzę że tak szlachetny człowiek bez pisemnej wzmianki żegna się z tym padołem .Ci co to zrobili byli specjalistami ,a ich mocodawcy to wpływowe głowy - ta śmierć jest analogią śmierci księdza Popiełuszki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek    3

A teraz po jego śmierci się wszystko wyjaśni z tymi Sex Aferami że to było Podstawione całe towarzystwo . Jak już człowiek nie żyje bo go wykączyli .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

Nie uwierzę że tak szlachetny człowiek

:lol: :lol: :lol: dawno lepszego zartu nie slyszalem - dobre, dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj