Zaloguj się, aby obserwować  
GangstaRapShit

Cena usługi prasowania

Polecane posty

david697    0

To zależy czy ty dajesz siatke albo sznurek czy też nie. U mnie w okolicy są różne ceny np 120x120 ze siatką 7zł; 130x120 ze siatką 10zł. I TAK się ceny mniej więcej kształtują. Wydajność zależy jakim sprzętem jedziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamiloo    6

Ja w tym roku bede brał 13zytnia i pszenżytnia a owies i mieszanki po 15 prasa NH z siatka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w moim regionie usługa prasą zwijającą nie zależnie czy siano czy słoma 180zł godz sznurek klienta ,,, powiedzcie mi koledzy ile u was kosztuje usługa na siano kiszonkę od balota tj. prasa owijarka i ładowacz folia i sznurek klienta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slaw17    22

Sąsiad bierze 150zł/ha (class roland z rotorem, mf 105KM) i 120 bez rotora. Jeśli jego siatka to plus 2,5zł za balot.


antyfan AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam prase na jeden sznurek i trochę schodzi z owijaniem to chciałem może na sztuki albo na hektary żeby gościu nie jęczał, nie jeżdze na usługi to nie wiem ile kosztuje, akurat gościu się nawinął,jeżdziłem UC360 na trójce tak jak u siebie. pierdziele usługi, szkoda maszyn he he:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SLAWEK1987    2

ja biore 9-10 zł sznurek mój warfama

ja biorę 10 i sznurek klienta. co w naszej okolicy to i tak tanio. a poza tym i tak kupa belarek jest w okolicy


KPK Komurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witek2010    33

to pewnie u nas tylko tak się drożą... za belowanie siana chcą nawet 15.

 

15 zł to dużo za bele? W moich rejonach 25 zł siano 45-50 zł sianokiszonka /bel


"Wizualnie prezentował się naprawdę ładnie: szerokie nadkola, agresywne kształty i ultranowoczesne rozwiązania powodowały, że kobiety piszczały na sam jego widok" -> T-25 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybulka    0

Ja biorę 10 za słomę bez sznurowadła sipmą 120x120 z mechaniczną blokadą, sianokiszonka cały zestaw tzn. prasa+siatka,załadunek,owijarka+folia 29 zeta. Przy dobrej słomie i siatkę wydajność około 25/h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez xAdamo15
      Witam, posiadam prasę Feraboli Extreme 265 LT z 2013 roku, została zakupiona w tamtym sezonie i pierwsze co zauważyliśmy, że trzeba prasować słomę ułożoną w tym samym kierunku jakim jechał kombajn, jeśli się wjedzie w drugą stronę tzn "na czołówkę" z kombajnem to słoma zaczyna spadać lub wrzucać na druty dociskające, które koniec w końcu zapchają także podbieracz oraz prawdopodobnie zatrzymuje pasy ponieważ jest straszny pisk. Jest to męczące ponieważ przy jeździe na usługi trzeba naprawdę uważać jak się jeździ i nie zawsze widać jak jest ułożona słoma przez kombajn. Wie ktoś dlaczego się tak dzieje? Dzieje się tak z każdą słomą, czy to z pszenicy czy z kostrzewy zawsze jest to samo. Posiadałem starą prasę John Deere z którą nie było takiego problemu.
      Pozdrawiam 
    • Przez masiew
      witam. poszukuje informacji na temat pras zwijających marki Vermeer. nie chodzi mi o to, co można znaleść w google, ale oto, czy ktoś z was niał z nią doczynienia, czy ktoś może mi o niej coś powiedzieć?
    • Przez Górek12
      Witam zastanawiam się nad kupnem prasy i nie wiem która będzie lepsza vicon 1901 czy new holland br 750 będzie użytkowana do sianokiszonki około 300/350 bel i słomy około 100/150 
       
    • Przez Moriss97
      Witam 
      Temat rzeka, jużw ubiegłym roku miałem z tym problemjak nie to zapraszam na mój profil  '
      Taka sprawa w tym roku do sezonu muszę ogarnąć pasy w moejj prasie - NH 654 , potrzebuje wymienić na nowe 3 pasy , najlepiej aby były zakute spinkami Titan 05 bądź Mato - inne nie wchodzą w grę bo już tyle hajsu poszło że za to to by jeden nowy pas wyszedł. Spinki jakie już miałem to ankery i maszynkę mam też , nie wytrzymują i wychodzą z pasów po prostu rozwala je, Miałem też MS25 te skręcane i te już całkiem lipa. blacha gorsza, kręty odpadają masakra.
      Pytanie Głowne, gdzie dostanę 3 nowe pasy w rozmiarze 178mm do tej prasy w rozsądnych pieniądzach. Oraz firmę co zakuwa tymi spinkami. Najleoej jakby sprzedali gowe ze spinkami, ja jestem z woj.warmińsko-mazurskiego. ale ciężko tu o takową firmę.'
      Może ktoś już gdzieś kupował to wie i poradzi co z tym fantem zrobić żeby były sprawdzone. 
      pozdrawiam 
    • Przez c308
      Witam nie mogę nigdzie znaleźć wątku o tej prasie a zastanawiam sie nad jej zakupem.Otóż prowadzę małe 8 hektarowe gospodarstwo nastawione na produkcję mleka(15 krów).Mam 4 hektary łąki i 4 hektary zboża po dwa żyta i owsa.Po żniwach zasiewam na nich poplon i tagze zbieram na paszę.Myślę że na te 300-350 bel rocznie wystarczy mi taka prasa miałaby współ pracować z traktorem kraft(mf 2555,u3512) proszę o opinie i porade na jej temat.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj