robercikj100

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
szymekp    0

tylko ja ze znajomych poszedłaem do sądu i wszyscy sie ze mnie śmieli, najbardziej ci którzy pierwsi pojechali z aneksami i dostali zaraz kasę (różne pogłoski krażyły później jak to było że dostali a reszta jakoś nie - nie wiem), ale nie żałuje;

kosztowało mnie to UWAGA 101zł!!!! opłaty komorniczej, komornik ściągnął należne odsetki, koszty postępowania (1/4 opłaty), wczoraj Sąd oddał mi pozostałość (3/4 opłaty), jestem do przodu generalnie, nie wspominając o satysfakcji. I to wszystko za jedyne 101 zł, wyrok sądu oprawię sobie w ramki i zawiesze w honorowym miejscu ku przestrodze, jakbym kiedyś zapragnął sprzedać rzepak do Bodaczowa. Żałuje tylko że nie poszedłem do sądu tydzień po upływie terminu zapłaty, tylko naiwnie czekałem. Trzeba uczyć się na błędach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowicjusz24    0

witam wszystkich i ja dostałem pieniążki w końcu, oczywiście bez odsetek bo ostatni aneks podpisałem, pozdrawiam wszystkich i życzę wesołych świąt oraz będziemy z kolegami się kontaktować co z przyszłym rzepaczkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość z AgroFoto.pl

lonski    1

Najgorsze w tym wszystkim jest to że mamy praktycznie monopol na rynku rzepaku i w przyszłym sezonie tylko "Bunge" będzie dyktowało ceny.

Gratuluję wszystkim którzy odzyskali swoje należności za całoroczny trud pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kesja    0

Wszyscy (prawie )dostali kasę?..,mało kto zagląda(na to forum), więc mogę (tak myślę)trochę popisać ; Co Q-urwa w tym kraju się dzieje!!!!! 3500tys rolników nie dostało zapłaty za swoją pracę a w tv ogólnopolskiej - nawet zdania! Poparzcie .... limity mleczne ,(przepraszam kwota!!! )limit buraczany! ,tabliczki na drzwiach do obory,maty, sraty, (szlak mnie trafia). Wielu ograniczeń nawet nie znam!. Zdjęcia z samolotu... bo ar Q-urwa się nie zgadza!!! Całkiem dobrze pamiętam komunę,ale takich absurdów nie było!. Stara gwardia tak się nie dała!!. I jeszcze dodam ( żeby nie było)na temat ... Dobrze że banków lichwiarskich jest do hu....(brak płatności ZTB) to brałem kredyty, bo wiecie że jest ustawa że pracownik socjalny może zabrać dzieci z pod opieki rodziców (bo coś mu się nie podoba np,bieda) co za demokracja!!. Ktoś może powie "obudziłeś się" lub "ląduj przyjacielu" czasy się zmieniły!! .Pieprze takie czasy za które będe sie wstydził przed swoimi wnukami!!. Nie długo to i własnego zdania nie wolno będzie mieć. Cała unia pozamyka nas w klatkach!, już robimy wszystko pod dyktando!. Pozdrowienia kochani pozdrowienia.......

Edytowano przez kesja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alio    116

Niby ucichło, chyba wszystkim już zapłacili. Ale ja mam pytanie. Czy dostał ktoś z Was odsetki a nie podpisywał żadnego aneksu? Ja nic nie podpisałem, kasę dostałem, ale o odsetkach cicho (1600 zł)

Czy wogóle ktos zamiaruje walczyć o odsetki, bo ja chyba tak.


Witold zdjął lekkim płaszczem jorurt z

 drzewka...
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wicherek    4023

I tak już zostanie.

Edytowano przez milanreal1
caps lock

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mocher    8

ja nigdzie nie byłem tylko grzecznie i cierpliwie czekałem na swoje pieniądze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoczmen    5

Ci co poszli do sądu, jeżeli komornik wyegzekwuje od Bodaczowa, to dostaną razem z odsetkami i kosztami sądowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kesja    0

"Kolesie" wyróżnili (przepraszam że tak), Tych pokornie czekających, ponieważ dostają pierwsi pieniążki. A my , co poszli do sądu jeszcze czekamy.Niektórzy z nas też dostali, i bardzo dobrze!!!!. Nie ważne jakim sposobem-ważne że zapłacili.. Moja mama do tej pory powtarza (czasem) "Pokorne ciele dwie matki ssie " Jest to prawda ,ale czasem nie, i d*pa boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymekp    0

a jednak frajerami zostali ci co podpisali aneksy (bez urazy dla tych co byli pod ścianą) ci co mogli powalczyć strzelili sobie gola; dostałem całą kasę z faktury, zwrot całych kosztów postępowania sądowego, wszystkie odsetki i coś bezcennego - satysfakcję, zdaje sie że wszyscy już cieszą sie pieniążkami tak że WESOŁYCH ŚWIĄT, temat można zamknąć do następnego sezonu, pozdrowienia dla wytrwałych.

Edytowano przez szymekp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoczmen    5

Ja jeszcze wszystkich pieniędzy nie dostałem - poszedłem do sądu i obecnie komornik prowadzi postępowanie egzekucyjne. Mam nadzieję, że wkrótce pieniądze dostanę. Nawiązując do działań ZT w Bodaczowie w sprawie wypłat, to widać, że zarządzający zakładem działają prewencyjnie - wychowawczo względem rolników. Siedzisz cicho, nie egzekwujesz swoich praw, podpisujesz lipne aneksy - pieniądze otrzymasz (jeżeli będziemy mieli) w pierwszej kolejności. Gdy ktoś miał czelność wystąpić do sądu o nakaz zapłaty - ZT robią wszystko by jak najbardziej utrudnić wypłaty w tych przypadkach. Może powinniśmy przepraszać " wielce wielmożnych arystokratów" za to, że śmialiśmy upomnieć się o swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymekp    0

na pewno przed świętami dostaniesz, ja dostałem dziś późnym popołudniem;

tak sobie myśle, że generalnie to ZT nie zapłaciły komornikom prowizji, oni tą kasę sobie zaoszczędzili na odsetkach których nie zapłacili i nie zapłacą dzięki aneksom i jeszcze pewnie zostało niemało, chylić czoła przed skerczyńskimi tak robić w jajo mało kto potrafi; a nasz rzepak który sobie rośnie (a raczj już zimuje) pewnie mają w d.... glencore ma magazyny na UA i pewnie chodziło tylko o przejęcie bazy przy granicy do przerobu na półprodukt i olejek zapewnie pojedzie dalej do uni; obym sie mylił ale czarno widze przyszłe ceny skupu w okolicy.

Edytowano przez krolikNH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robercikj100    1010

a Ty wogóle rozważałeś oddanie rzepaku w przyszłym sezonie do bodaczowa ?? kto by nie był ich właścicielem mojego rzepaku tam wiecej nie bedzie czy go chcą czy też mają go jak to powiedziałeś w d.... :lol: Naszczęście w okolicy są punkty skupu innych firm niż Zt w bodaczowie

Edytowano przez robercikj100

AndrzejRo vel Anetka1 vel AleksanderX vel AndrzejLewoc to forumowy transwestyta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymekp    0

nawet mi przez myśl nie przeszło, wyrok sądu wisi w salonie oprawiony w ramy ku przestrodze, obawiam sie tylko spadku ceny, inni zechcą to wykorzystać,

a właściciele ZT

 

KRS Data aktualizacji: 2011-12-19

Członkowie reprezentacji:

Kabcenell Nicholas - Członek Rady Nadzorczej

Skerczyński Michał - Członek Rady Nadzorczej

Skerczyński Piotr - Członek Rady Nadzorczej

Skerczyński Paweł - Członek Zarządu

Radczuk Kazimiera Halina - Członek Rady Nadzorczej

Bielecka Ewa Barbara - Prezes Zarządu

 

czyli bez zmian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoczmen    5

Ja też dzisiaj dostałem pieniądze za rzepak - całość wraz z odsetkami i kosztami sądowymi, komornik działał skutecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinka    0

My też mamy kasę. Komornik przelał wczoraj: kwotę główną, odsetki i koszta sądowe. Tydzień dłużej czekania na pieniądze, ale satysfakcja, że nikt nie będzie sobie jaj robił: bezcenna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alio    116

Znów jakieś aneksy czy jeszcze te stare :o :blink:


Witold zdjął lekkim płaszczem jorurt z

 drzewka...
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marianrol    0

nawet mi przez myśl nie przeszło, wyrok sądu wisi w salonie oprawiony w ramy ku przestrodze, obawiam sie tylko spadku ceny, inni zechcą to wykorzystać,

a właściciele ZT

 

KRS Data aktualizacji: 2011-12-19

Członkowie reprezentacji:

Kabcenell Nicholas - Członek Rady Nadzorczej

Skerczyński Michał - Członek Rady Nadzorczej

Skerczyński Piotr - Członek Rady Nadzorczej

Skerczyński Paweł - Członek Zarządu

Radczuk Kazimiera Halina - Członek Rady Nadzorczej

Bielecka Ewa Barbara - Prezes Zarządu

 

czyli bez zmian

 

Po co wprowadzasz ludzi w błąd i rozpowszechniasz nieprawdę?

 

Ci co nie chcą sprzedawać do Bodaczowa zrobią jak uważają, sprzedadzą do firm handlowych po niższej cenie a firmy hanlowe odsprzedadzą do Bodaczowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymekp    0

co jest nieprawdą wg ciebie?

skląd zarządu?

wpis z 19 grudnia:

http://www.krs-online.com.pl/zaklady-tluszczowe-w-bodaczowie-sp-z-o-o-krs-42957.html

 

no chyba że masz tajne info kto pociąga za sznurki,

kto gdzie będzie sprzedawał jego sprawa, zgadzam sie jak najbardziej,

czy zaufa ZT, też jego sprawa; każdy zrobi jak uważa; i tak za rok większość powie że w sumie to nic sie nie stało bo zapłacili,

oczywiście że tak mi nawet odsetki większe niż w banku;

jak zaoferują najwyższą cenę i będą mieć majątek dla komornika to sie zastanowię, a po doświadczeniach napewno należność ściągnę o wiele szybciej niż teraz;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robercikj100    1010

Po co wprowadzasz ludzi w błąd i rozpowszechniasz nieprawdę?

 

Ci co nie chcą sprzedawać do Bodaczowa zrobią jak uważają, sprzedadzą do firm handlowych po niższej cenie a firmy hanlowe odsprzedadzą do Bodaczowa.

w rejonie są firmy które skupują rzepak dla innych firm niż bodaczów i oferują nie gorsze ceny niż bodaczów, a nawet płacili po 3 dniach, takze uważam że nie ma co płakać ze bedziemy sprzedawać za bezcen w następnym roku


AndrzejRo vel Anetka1 vel AleksanderX vel AndrzejLewoc to forumowy transwestyta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Zetor53400
      Otóż mam tak ze 25 arów wolnego pola , klasa ziemi 4 , i myślałem sporo o zasianiu gorczycy na nasiona , i z tego powodu mam kilka pytań do tych co mieli stycznośc z tą rośliną , otóż :
      -kiedy trzeba ją siać ??
      -ile kg się sieje na ha ??
      -czy stosuje sie jakieś opryski ??
      -jakie nawożenie ??
      -i na jaki plon można liczyć ?? oczywiscie z 1 ha
       
      mam nadzieje że uzyskam odpowedzi na te pytania z góry dzięki :rolleyes:
       
       
       
      pozdrawiam Zetor53400
    • Przez jaro38
      Witam
      Panowie, Panie jesteśmy firmą ze Świętokrzyskiego. Aktualnie specjalizujemy się w owocach. Aczkolwiek ostatnimi czasy również import - szczególnie Oliwek z Grecji. Okazuje się, że to całkiem dobry biznes. W każdym bądź razie, aktualnie korzystamy z usług transportu firmy IMPET z Czermina (czyli niedaleko). Czy korzystaliście może z usług innych firm ale mowa o transporcie Polska Grecja / Południe Europy - Bałkany? Najlepiej podkarpackie / świętokrzyskie gdyż tutaj logistycznie nam to wychodzi korzystnie.
    • Przez Paszkamax
      Chciałbym uprawiać dynie bezłupinowe i potrzebne mi są informacje jaki nawóz stosować i jakie opryski. Dziękuje za wszelkie informację.
    • Przez benek79
      mam takie pytanie? czy ktos z was uprawia te rosline????
    • Przez Piotrek835
      Witam!
      Mam kilka pytań do tych co uprawiaja slonecznik
      - czym siejecie słonecznik
      - gdzie pozniej go sprzedajecie
      - jakie nawozenie dajecie
      - oraz czym pryskacie od chwastów
      Uwazam ze uprawa tej rosliny jest przyszłoscia na lekkich glebach po kukurydzy.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj