robercikj100

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów

Polecane posty

kesja    0

Na całe szczęście niedługo zakończymy temat "problemy ZT Bodaczów" . ostatni tydzień (nawet pierwsze trzy dni tyg, podobno) Nie było łatwo?!. Słyszałem że ten nowy prezes zakładów to święty człowiek :)muchy nie zabije!!(buddysta jakiś czy co?) podobno kocha rzepak i rolników. Na śniadanie zamiast kawy wypija filiżankę oleju rzepakowego!!! A płaci??!!! ,lepiej nie mówić!!. Przekonamy się w przyszłym roku :D .swoją drogą ciekawy jestem jak odbuduje renomę firmy,bo karteczkami z życzeniami Świątecznymi nas nie kupi. Pozdrowienia dla wytrwałych!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jendreksz    0

Koledzy w doli i nie doli jestem tez poszkodowanym przez ZT Bodaczów. Jak narazie widać podziekowania na leżą śię pani Tokarskie która śię cały czas tym interesuje i coś robi,innych polityków to nie obchodzi,(WYBORY ZA 4 LATA) Jak pisze ALIO ja również szukam innych odbiorców na rzepak i aby śię zabecpieczyć będzie ich co najmniej 3 .Podkarpacie jest znaczącym prod rzepaku .Akwizytorzy skupowi już węszą kto gdzie ubezpieczył plantacje ile tego pośiada .Na wiosnę sami przyjdą kontraktować -miałem juz kilka telefonów w tej sprawie -O BODACZOWIE nikt nie chce nawet słyszeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość z AgroFoto.pl

szynszyl    0

Nie mogę tego czytać.... . Jak można dac się tak robić w jajo??? Nie mówię tu o samej sprawie z Bodaczowem, bo to zupełnie inna kwestia... . Pracujecie po to, by mieć na zakup nawozów??? O co chodzi?? Czy to jest szczyt waszych marzeń?? :) Popytajcie jak można zarobić na różnych programach rolnośrodowiskowych. Są do tego wyznaczeni odpowiedni ludzie, co biorą za to pieniądze. Mamy 21 wiek - pora się obudzić. Albo się jest zwierzyną, albo myśliwym...

Babcia miala pole i wnuczka w miescie, pewnego razu wnuczek do babci >Babciu sprzedała byś pole to kupił bym sobie bryke i tak z tego pola nic niema.No jak to wnuniu niema sprzedaliśmy zboże to kupiliśmy nawozu ropy oprysków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gucia    0

kolego Strzelec tyle ci mieli zapłacić czy po prostu oberwali za czekanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kesja    0

Witam serdecznie. Z tego artykułu wynika , oczywiście (jak słusznie ktoś na forum zauważył) pani Tokarska była i jest zaangażowana ,pomogła z pewnością.Ale z całą pewnością w tej sprawie, bezpośrednio reprezentował nas pan Szymon Kuczyński z KSPR. Tak chcę to podkreślić. Osobiście nam pomagał bezinteresownie (wcale nas wcześniej nie znając)a było nam naprawdę bardzo ciężko. Jego zaangażowanie nie raz dało się zauważyć w mediach. Mam nadzieję że nie będzie miał mi za złe tego wpisu na forum. (to takie dziękuje inaczej). Być może skutecznie zawalczą o odsetki, (daj Boże)rolnikom wszystkim!!,tym którzy podpisali aneksy i dostali pieniążki,słusznie należą się wszystkim. Pozdrawiam serdecznie.

 

Nie cytuj poprzedniego posta

Edytowano przez krolikNH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksys    23

na razie nie ma się z czego cieszyć bo kasy nie ma na kontach a obietnic było sporo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alio    116

Czyli następcy lepsi jak bracia S? :blink:


Witold zdjął lekkim płaszczem jorurt z

 drzewka...
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alio    116

Po złym panie gorszy nastanie...... I tak za rok rzepak pojedzie gdzie indziej, choćby w pół mi się kłaniali :D


Witold zdjął lekkim płaszczem jorurt z

 drzewka...
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walet    0

od piątku zakład tłoczy pełną parą, skupuje rzepak do bieżącej produkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinka    0

A to dobrze, będzie miał komornik co zająć :-) Tak całkiem na serio to też obiło mi się o uszy, że ostro pracują. Jeśli tak to kasa jest, więc powinni szybko zapłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarwol    0

Jeśli ktoś będzie coś wiedział o przelewach, dajcie znać :)

 

witam ! WŁAŚNIE s.. zapłaciły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mocher    8

też dostałem właśnie kase ale bez odsetek i aneksu nie podpisywałem... gdzie można dochodzić swoich odsetek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ArekJD1177    11

Też dostałem dzisiaj kasę. Jakbym nie pracował za granicą to pewnie sprzedał bym już całe zboże, a tak przyjechałem i spłaciłem kredyt za środki ochrony roślin, kupiłem też saletrę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Watoga    0

Witam oczekujących kolegów...też właśnie dostałem kasę +odsetki :). Nie podpisywałem żadnych aneksów pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Zetor53400
      Otóż mam tak ze 25 arów wolnego pola , klasa ziemi 4 , i myślałem sporo o zasianiu gorczycy na nasiona , i z tego powodu mam kilka pytań do tych co mieli stycznośc z tą rośliną , otóż :
      -kiedy trzeba ją siać ??
      -ile kg się sieje na ha ??
      -czy stosuje sie jakieś opryski ??
      -jakie nawożenie ??
      -i na jaki plon można liczyć ?? oczywiscie z 1 ha
       
      mam nadzieje że uzyskam odpowedzi na te pytania z góry dzięki :rolleyes:
       
       
       
      pozdrawiam Zetor53400
    • Przez jaro38
      Witam
      Panowie, Panie jesteśmy firmą ze Świętokrzyskiego. Aktualnie specjalizujemy się w owocach. Aczkolwiek ostatnimi czasy również import - szczególnie Oliwek z Grecji. Okazuje się, że to całkiem dobry biznes. W każdym bądź razie, aktualnie korzystamy z usług transportu firmy IMPET z Czermina (czyli niedaleko). Czy korzystaliście może z usług innych firm ale mowa o transporcie Polska Grecja / Południe Europy - Bałkany? Najlepiej podkarpackie / świętokrzyskie gdyż tutaj logistycznie nam to wychodzi korzystnie.
    • Przez Paszkamax
      Chciałbym uprawiać dynie bezłupinowe i potrzebne mi są informacje jaki nawóz stosować i jakie opryski. Dziękuje za wszelkie informację.
    • Przez benek79
      mam takie pytanie? czy ktos z was uprawia te rosline????
    • Przez Piotrek835
      Witam!
      Mam kilka pytań do tych co uprawiaja slonecznik
      - czym siejecie słonecznik
      - gdzie pozniej go sprzedajecie
      - jakie nawozenie dajecie
      - oraz czym pryskacie od chwastów
      Uwazam ze uprawa tej rosliny jest przyszłoscia na lekkich glebach po kukurydzy.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj