robercikj100

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów

Polecane posty

szymekp    0

też dzisiaj byłem w ARiMR w zamościu w związku z tą sprawą ale żadnego podania nie kazali mi pisać, pan który mnie obsługiwał tylko popatrzył na fakturę i wpisał mnie na listę na której byłem 4.

Może ktoś z forumowiczów też był zamościu to dobrze by było żeby sie wypowiedział czy jeszcze jakieś podanie pisał bo może mnie nie załatwili tak jak powinni...

 

ja zdaje sie byłem pierwszy, załatwiłem na telefon, bez problemu uwierzyli na słowo, dosłałem faxem kopie faktury i nakaz zapłaty bo nie lubie niedopowiedzeń, bez podań i oświadczeń, wystarczy imie nazwisko i nr gospodarsztwa. słyszałem te ze sołtysi zbierają dane, przekazują komuś i ktoś dalej komuś - bez sensu. dzwońcie jak nie możecie pojechać dlbo jedźcie, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mocher    8

aha spoko czyli w zamościu mniej biurokracji bo może kolega mano był w jakiejś innej agencji B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość z AgroFoto.pl

rambo2011    0

aha spoko czyli w zamościu mniej biurokracji bo może kolega mano był w jakiejś innej agencji B)

prosze podajcie numer konta z którego wam wyplacili

Edytowano przez rambo2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k110    8

Dzisiaj skończyły się pieniądze w bodaczowie

 

Tz że nie bedą juz płacili??

dzisiaj zawiozłem do nich aneks ale widzocznie nici z pieniędzy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinka    0

Dzisiaj skończyły się pieniądze w bodaczowie

 

Rzucili parę groszy, żeby ludziom wodę z mózgu zrobić, panikę zasiać, że płacą tylko trzeba magiczny "aneks" podpisać. No i nie powiem skutecznie Was doją na odsetkach. Najbardziej prawdopodobna opcja w chwili obecnej to to, że komornik zajął kolejne konto bankowe, które otworzyły sobie zakłady, aby przelać grosiki desperatom. Swoją drogą o każdym otworzeniu rachunku bankowego przez firmę trzeba powiadomić urząd skarbowy. Komornik już podobno zajął im jakieś auta i jedną nieruchomość nie zajętą przez bank ma licytować... także jak nie było pieniędzy tak ich nie ma. Polecam zwrócenie uwagi na wyciąg z krs. Państwo S.(chociaż, żeby być panem to trzeba mieć wygląd i zachowanie) wciąż widnieją w jako udziałowcy, a Pani B. jako prezes.

 

Sylwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rambo2011    0

Rzucili parę groszy, żeby ludziom wodę z mózgu zrobić, panikę zasiać, że płacą tylko trzeba magiczny "aneks" podpisać. No i nie powiem skutecznie Was doją na odsetkach. Najbardziej prawdopodobna opcja w chwili obecnej to to, że komornik zajął kolejne konto bankowe, które otworzyły sobie zakłady, aby przelać grosiki desperatom. Swoją drogą o każdym otworzeniu rachunku bankowego przez firmę trzeba powiadomić urząd skarbowy. Komornik już podobno zajął im jakieś auta i jedną nieruchomość nie zajętą przez bank ma licytować... także jak nie było pieniędzy tak ich nie ma. Polecam zwrócenie uwagi na wyciąg z krs. Państwo S.(chociaż, żeby być panem to trzeba mieć wygląd i zachowanie) wciąż widnieją w jako udziałowcy, a Pani B. jako prezes.

 

Sylwia

Dokladnie pare groszy o ile napewno nie podpisujcie zadnych aneksow to sciema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mocher    8

Tz że nie bedą juz płacili??

dzisiaj zawiozłem do nich aneks ale widzocznie nici z pieniędzy :(

nie tylko z pieniędzy ale możliwe że też i z odsetek bo aneks podpisany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rziber    1

Pieniądze ma nam płacić nowa firma po podpisaniu umowy kupna.Miało to nastąpić dzisiaj ale znając braci S jeszcze na to poczekamy

 

Dzwoniłem do ZT bodaczów o 12.00 i dyrektor Walczak stwierdził że kończy przelewy z powodu braku gotówki i nie kazał przywozić aneksów

Edytowano przez milanreal1
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiek30m2    5

Dzwoniłem do Pana Tomasza Lisa (godz.14)twierdził że płacą, dzisiaj kilkaset przelewów.

 

Jedno jest pewne nawet jeśli zapłacą,to po podpisaniu aneksu odsetki przepadną.

Edytowano przez milanreal1
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mano    257

Według przysłowia "Lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu"

Edytowano przez milanreal1
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Watoga    0

Żeby to nie wyszło teraz tak że ci co podpisali wcześniej pozwy komornicze , teraz podpisują aneksy ....bo to może się okazać że za pracę komornika jeszcze rolnik zapłaci ze swoich a nie zakład:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymekp    0

a tu akrat masz racje, we wniosku komorniczym jest zobowiązanie do informowania komornika o ewentualnych wypłatach, podpisując aneks (z data wsteczną)- jeden z kwitów jest poświadczeniem nieprawdy, koszty postepowania komorniczego mogą przejść na pozywającego dodatkowo dostając w międzyczasie kasę i nie informując komornika sprawa może trafić do sądu.

Edytowano przez milanreal1
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mocher    8

http://www.agrofoto.pl/fakty/polska/watpliwe-aneksy-dla-rolnikow-z-bodaczowa,32667.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzelec    1

No tak...

Ja wachałem się do dzisiaj z wysłaniem aneksu ale w końcu przed 15.00 wysłałem.

Co za niefart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jerzy    3

Dostałem całą kasę , co do złotówki, oczywiście bez odsetek, we wtorek rano ekspresem wysłałem aneksy, wczoraj- 10 tyś a dziś resztę do końca. Czyli jednak coś myślą ........ :rolleyes: - pewnie resztak kolegów i koleżanek dostanie kasę - pozdrawiam Jerzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barthez96    3

Możecie przesłać mi na PW numery konta bankowego z którego przyszły pieniążki ?? I kto je wysłał ??


D-358 DT-239 DT-436 IH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kesja    0

Jest k... żle!!. nie zapłacą mi powiedziała jakaś kobieta że ja sprawę przekazałem do sądu!! No to pytam ku... to mnie z tego powodu nie należą sie pieniądze! śmierdzi to wszystko! Śmierdzą mi imiona tych sk.. braći!!. Żona moja dziś płakała,

Edytowano przez kesja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mano    257

JEZU, czy ta nerwówka się nie skończy. JA dostałem JA czekam z aneksem a Ja , a JA czekam dalej, aneks dostarczony, czy będzie kasa na koncie to najstarsi górale nie wiedzą.

Pozdrawiam wytrwałych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rziber    1

Jeśli to prawda że będą płacić to po zablokowaniu konta przez komornika i tak przestaną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Zetor53400
      Otóż mam tak ze 25 arów wolnego pola , klasa ziemi 4 , i myślałem sporo o zasianiu gorczycy na nasiona , i z tego powodu mam kilka pytań do tych co mieli stycznośc z tą rośliną , otóż :
      -kiedy trzeba ją siać ??
      -ile kg się sieje na ha ??
      -czy stosuje sie jakieś opryski ??
      -jakie nawożenie ??
      -i na jaki plon można liczyć ?? oczywiscie z 1 ha
       
      mam nadzieje że uzyskam odpowedzi na te pytania z góry dzięki :rolleyes:
       
       
       
      pozdrawiam Zetor53400
    • Przez jaro38
      Witam
      Panowie, Panie jesteśmy firmą ze Świętokrzyskiego. Aktualnie specjalizujemy się w owocach. Aczkolwiek ostatnimi czasy również import - szczególnie Oliwek z Grecji. Okazuje się, że to całkiem dobry biznes. W każdym bądź razie, aktualnie korzystamy z usług transportu firmy IMPET z Czermina (czyli niedaleko). Czy korzystaliście może z usług innych firm ale mowa o transporcie Polska Grecja / Południe Europy - Bałkany? Najlepiej podkarpackie / świętokrzyskie gdyż tutaj logistycznie nam to wychodzi korzystnie.
    • Przez Paszkamax
      Chciałbym uprawiać dynie bezłupinowe i potrzebne mi są informacje jaki nawóz stosować i jakie opryski. Dziękuje za wszelkie informację.
    • Przez benek79
      mam takie pytanie? czy ktos z was uprawia te rosline????
    • Przez Piotrek835
      Witam!
      Mam kilka pytań do tych co uprawiaja slonecznik
      - czym siejecie słonecznik
      - gdzie pozniej go sprzedajecie
      - jakie nawozenie dajecie
      - oraz czym pryskacie od chwastów
      Uwazam ze uprawa tej rosliny jest przyszłoscia na lekkich glebach po kukurydzy.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj