robercikj100

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów

Polecane posty

Wiadomość z AgroFoto.pl

mano    255

No i po babci 2 granaty może pomogą :D

A tak na powagę nowy artykuł z Panem Sawickim ten który tak bardzo "wspomógł" nas pozytywnie przez telefon :blink: ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kesja    0

Jak miło!! niedługo radość bedzie mi sprawiać sama praca!...,i nadzieja że kiedyś zapłacą!!!! Rąbią nas na wszystkim ; To żałosne"dopłaty w pierwszej kolejnośći " dziękiciPANIE.Wiem że pan Sawicki na samym początku zamieszania z bodaczowem i przedstawieniem mu trudnej sytuacji rolników ,odpowiedział cyt,"a po co tam oddawaliście " Ale teraz koryto sie oddala. Mam takie dziwne wrażenie że woda już dawno sie zagotowała w garnku w którym siedzimy .tylko jak to sprawdzić????

.

 

Jak mi wjadą na chatę wszystkie te LITERKI.... żywcem się nie dam!!! KOLEDZY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silva    19

A tak zapytam nie w temacie może ktoś wie kiedy w np. Niemczech czy Francji są wypłacane dopłaty? Też sie tam tak opuźniają?

?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kesja    0

:unsure: pojęcia nie mam .Problem z bodaczowem się wyjaśnia,jest nas dużo w tej sprawie,może to pomogło.I co dalej za miesiąc może pużniej znów usłyszymy jak ktoś nam nie płaci.Przyznam się ze nieraz oglądalem w tv oszukanych rolników, (nie dotyczło mnie to)tylko wku.... Teraz poczułem na własne skórze,jest inaczej.Jak temu zaradzić?.ZAWSZE jesteśmy stroną która podpisuje jusz gotową umowę, nawet często nie czytając jej.Mierzymy swoją miarą.Nie myśląc o nie utrzćiwości.Wymyślili JAKIEŚ dopłaty!! szlak mnie trafia!,jak kolega z miasta oblicza mi ile z dopłat dostaje kasy za fre.Dale będą padać firmy! albo firmy "KRZAK" skupywać nasze produkty, my będziemy się modlić o wynagrodzenie ,politcy -cyt,"po co tam ODDAWALIŚCIE"Może jednak możemy temu ZARADZIĆ?

Edytowano przez kesja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patlysia3    0

No ja juz nie raz słyszałam - "wy to macie dopłaty, żadnych rachunków, opał za darmo, wodę" i to od bliskiej rodziny, która mieszkała kiedyś na wsi, a teraz za ch....ę z miasta na wieś nie przyjdą mimo że u nas wszystko "za darmo".

 

A z Bodaczowem to tak: "nadzieja matką głupich" ale i "umiera ostatnia"

Zobaczymy jak to się wszystko potoczy dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janinka    0

:rolleyes: NOOOO MY TO MAMY RAJ NA ZIEMI !!! No nie :D Również ssłyszałam wiele razy podobne docinki"ale wam dobrze" za darmo kasę dają!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barthez96    3

Miejmy nadzieję że w listopadzie pojawią się jakieś pieniążki na koncie <_<

Edytowano przez barthez96

D-358 DT-239 DT-436 IH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kesja    0

Jestem zmęczony tym czekaniem ;[na te pieniądze z tego je......bodaczowa .Chyba pójdę do psychiatry.Spać nie mogę.Upiłbym się, ale tego nawet nie mogę. odkąd urodziło mi się pierwsze dziecko postanowiłem nie pić (czyli już 8 lat) zaczne jak ostatnie skączy 18-tkę(jak dożyję :D). Tak jestem uparty,jak każdy ROLNIK. Atak na temat, to to tych dwóch braci Skierczyńskich chentnie zatrudnie do wywalania gnoju w oborze ,bo do prowadzenia firmy to zdecydowanie sie nie nadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aldek    0

Prawnicy których przysłał Palikot działają.W tym tygodniu otrzymałem telefon że mam wpłacić 279zł za wydanie nakazu zapłaty.A wcześniej obiecywał że sam wszystko sfinansuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kesja    0

Mają farta dranie!!!(o mały włos,)Bierzemy ich do roboty a potem POMPA,tak jak oni nam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymekp    0

nie płaci sie za coś takiego jak wydanie nakazu zapłaty, to jest proces cywilny, jedyna opłata to 5% wartości zobowiązania, jeśli sąd uzna że isnieją przesłanki do wydania nakazu zapłaty to taki wydaje, opłatę i tak trzeba wnieść - bo inaczej proces sie nie rozpocznie. Z nakazem zapłaty idziemy do komornika (tu opłata zwykle 100 zł) i czekamy na efekty jego pracy. Kwota nakazu zapłty to Faktura+odsetki ustawowe+koszty sądowe (wpłacone wcześniej 5%)+ koszty komornika. Chyba że sąd zasądzi inaczej. Ja czekam na termin rozprawy. Pozdrawiam oczekujących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CASd    65

co komornik pomorze jak wartosc zakładu niestarcza wobec kredytu który mają ZB w trzech bankach Porozmawiaj z dobrym prawnikiem to ci wytłumaczy ale na prawdę z dobrym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janinka    0

Podobno dzisiaj było w Bodaczowie jakieś zebranie,ale o szczegółach nic nie wiem niestety :blink: MOŻE COŚ WIECIE ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kesja    0

Ja też nic nie wiem :( Ostatnio mam nową ksywę ;PONURY; Tak nawet dzieci do mnie mówią ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kesja    0

Do kogo możemy się zwrócić o pomoc?!. Kto nas reprezentuje?!. może jakieś KÓŁKO ROLNICZE?! Pozamykamy się w swoich domach,pracujemy od świtu do nocy i czekamy .Przepraszam pisze o sobie.Bo tak się czuje!! Dobrze pamiętam jak było za komuny, właściwie nie do pomyślenia COŚ TAKIEGO JAK Z BODACZOWEM!. Teraz to dopiero można KRAŚĆ!!!!!! całkiem legalnie, taki mamy rząd i prawo!!. Wcale się nie dziwię tym prezesom ZT w Bodaczowie, przecież wszystko jest demokratycznie!! i zgodnie z przepisami ;[ ONI PLUJĄ na ludzką krzywdę, mają w d*pie wszelkie MORALNE ZASADY!!!! .Nic mi do tego. to ich LIFE!!. ALE jeśli krzywdzą innych i prawo na to pozwala,to k**wa coś nie jest OK!!Jadą na legalu do ministra!A ja nie mam co dzieciom dać zjeść!!!!!!.I wszystko jest OK!! ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janinka    0

;[ Wszystko jest ok!!!

 

Nie krzycz (Caps Lock)

Edytowano przez krolikNH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiek98765    0

kierujcie sprawę do sądu a potem z nakazem płatności idźcie do komornika bo ja już odzyskałem swoje pieniądze komornik w niecałe dwa tygodnia ściągnął całą kwotę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiek98765    0

kierujcie sprawę do sądu a potem z nakazem płatności idźcie do komornika bo ja już odzyskałem swoje pieniądze komornik w niecałe dwa tygodnia ściągnął całą kwotę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Zetor53400
      Otóż mam tak ze 25 arów wolnego pola , klasa ziemi 4 , i myślałem sporo o zasianiu gorczycy na nasiona , i z tego powodu mam kilka pytań do tych co mieli stycznośc z tą rośliną , otóż :
      -kiedy trzeba ją siać ??
      -ile kg się sieje na ha ??
      -czy stosuje sie jakieś opryski ??
      -jakie nawożenie ??
      -i na jaki plon można liczyć ?? oczywiscie z 1 ha
       
      mam nadzieje że uzyskam odpowedzi na te pytania z góry dzięki :rolleyes:
       
       
       
      pozdrawiam Zetor53400
    • Przez Paszkamax
      Chciałbym uprawiać dynie bezłupinowe i potrzebne mi są informacje jaki nawóz stosować i jakie opryski. Dziękuje za wszelkie informację.
    • Przez benek79
      mam takie pytanie? czy ktos z was uprawia te rosline????
    • Przez Piotrek835
      Witam!
      Mam kilka pytań do tych co uprawiaja slonecznik
      - czym siejecie słonecznik
      - gdzie pozniej go sprzedajecie
      - jakie nawozenie dajecie
      - oraz czym pryskacie od chwastów
      Uwazam ze uprawa tej rosliny jest przyszłoscia na lekkich glebach po kukurydzy.
    • Przez sezam
      Witam ktoś z was uprawia len bo mam zamiar zasiać na wiosnę 2 ha sprzety do tego mam wiecie może jak wygląda przywracarka do lnu
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj