robercikj100

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
robercikj100    1007

http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/lublin/nie-bedzie-sledztwa-ws-zakladow-tluszczowych,1,4848463,region-wiadomosc.html

 

straciłem już całkiem szacunek do tego kraju, a panią sędzię to trzeba za piz.dę powiesić jak za jaja nie można

polska to jednak dziki kraj w którym można ukraść kilkaset milionów i nie ponieść za to jakichkolwiek konsekwencji. Co innego gdy sie sfałszuje jakiegoś meila pani poseł to odrazu cała prokuratura postawiona na nogi. ;[ ;[ ;[

Edytowano przez robercikj100

AndrzejRo vel Anetka1 vel AleksanderX vel AndrzejLewoc to forumowy transwestyta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapi123    14

A może do pani Elżbiety Jaworowicz napisać żeby zajęła się tom sprawą w swoim programie? o taki mój pomysł :mellow:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarekUA    961

W głowie sie nie miesci co to sie dzieje u nas gospodarze maję po 200tyś i wiecej i przyszło niektórym po 20 tyś ciężko bedzie cos od nich wydrzeć. Gdzie ten PSL? na kogo mamy głosowac?? i kto za nami stanie w obronie jak przedsiebiorcy znają swoje prawa i wiedzą jak nas-rolników zrobić w balona panowie tak dalej być nie może! Przecież nie oszukujmy sie ale w tym kraju nie ma przemysłu,oprócz rolnictwa- jest główną gałęzią gospodarki, wszystko i tak robią już chinole... ;[


"pionierem najpierw ogłoszonym był , kułakiem potem, a Polakiem-zawsze" Kaziemierz Pawlak
"tylko żalmi naszych mlodych co za kiese po banana wyruszyli wmałpi gaj" Wodecki-raj
""Możesz robić to co chcesz, możesz byc kim chcesz ..." Mesajeh
Rolnictwo to nie wszystko..., ale wszystko bez rolnictwa to h<>J :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość z AgroFoto.pl

Pajej    231

Nie mieszaj do tego PSL bo co on może zrobić? dobrze że obronił nas przed reformami KRUS autorstwa PO. Z tymi zakładami to faktycznie kiepsko. koledze wiszą 80 tys. on nie orze opd oziminy bo nie ma za co paliwa kupić. Mówił ze musi zaciągnąć kredyt żeby spłacić tez z dopłata państwa na inwestycje. Współczuje wszystkim co zawieźli rzepak do Bodaczowa. W tym kraju to nie opłaca sie kraść kilku tys bo zamkna, a jak sie nakradnie miliony to cieszy sie swobodą ;[ :(

Polska to dziwny kraj...


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silva    19

Tylko co tu robić. Brakuje nam rolnikom jakiegoś reprezentanta. Nie umiemy sie zrzeszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CASd    65

Panowie Samborski zabiera rzepak z Bodaczowa 9 samochodów kursuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarekUA    961

Jak nie mieszać PSL kolego Pajej ? Nie broń ich gdyż to oni siedzą w rządzie!! debatują przez cztery lata czy światła mijania przez cały rok czy nie, albo szesciolatki do szkoły czy nie.. Zamieszanie i propaganda a ludzie oglądają afery- afer i mają w głowie (galimatias), Nie mogą skonstruwac ustawy o GMO, etc.; przeciez to nie pierwszy zakład w którym syndyk zabiera pieniądze rolników!!! A nie ma do nich prawa.. Absurd.. Niektórzy sie cieszą że to ich nie spotkało.. ale mówie wam też kiedyś byłem na waszym miejscu- dopiero w sytuacji gdy większa częsc dochodu zostanie zabrana nie jest tak wesoło... Nie widzicie jak walka o stołki sie zaczyna? Każda partia oczernia przeciwnika...I obiecuje złote góry.. To panowie jakieś kpiny... Co wybory to większy cyrk. ;[ ;[


"pionierem najpierw ogłoszonym był , kułakiem potem, a Polakiem-zawsze" Kaziemierz Pawlak
"tylko żalmi naszych mlodych co za kiese po banana wyruszyli wmałpi gaj" Wodecki-raj
""Możesz robić to co chcesz, możesz byc kim chcesz ..." Mesajeh
Rolnictwo to nie wszystko..., ale wszystko bez rolnictwa to h<>J :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobytempelton    161

Może wypowiedzą się ci którzy oddali sprawę do sądu i komornika który zablokował konto Bodaczowa to ich linczujcie, bezmyśni przez nich nie dostaliście kasy bo komornik zajął konto....


Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vector    1

Może wypowiedzą się ci którzy oddali sprawę do sądu i komornika który zablokował konto Bodaczowa to ich linczujcie, bezmyśni przez nich nie dostaliście kasy bo komornik zajął konto....

Taki post jest przykładem bezmyślności. Obarczanie winą rolników za nieudolność zakładów. Nie ciekawi Cię fakt, iż ZTB poinformowały o zajęciu konta przez komornika 7 września? (do 10 miało być wypłacone 50% należności). Nie pamiętasz jak było w sierpniu? Rolnicy mieli obiecane rozpoczęcie wypłat od 9 i co, pieniędzy jak nie było tak nie ma. Moim zdaniem siedzenie z założonymi rękami i czekanie na ogłoszenie kolejnych terminów wypłat przez ZTB, nie ma w tym momencie najmniejszego sensu, a droga sądowa wydaje mi się w tym momencie najrozsądniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silva    19

Tylko jak to zorganizować by sądy i komornicy wzieli jak najmniej kasy z tamtąd a my jak najwięcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartnik104    0

to nie wina rolników ze maja nakazy sadowe . byc moze komornika niema w bodaczowie to tylko gra na czas .pracownicy maja zapłacone pęsje to pewnie komornik im wypłacił. a z panią jaworowicz to niezły pomysł tylko gorzej z realizacją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pio1    1

Jak to możliwe że on może odebrać a my nie?

Samborski odbierał śrutę rzepakową której też już chyba niema w zakładzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pio1    1

Odebrał śrute wiem bo ojciec jezdził z nim odebrac należnosc,odstawiliśmy prawie 9 ton rzepaku oddali 22t sruty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CASd    65

sprawdzona informacja sprzedawałem pszenice niemu i powiedział prezesi sie zgadzają zeby zabrał rzepak tylko niechce powiedziec gdzie go przewozi

Edytowano przez milanreal1
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Zetor53400
      Otóż mam tak ze 25 arów wolnego pola , klasa ziemi 4 , i myślałem sporo o zasianiu gorczycy na nasiona , i z tego powodu mam kilka pytań do tych co mieli stycznośc z tą rośliną , otóż :
      -kiedy trzeba ją siać ??
      -ile kg się sieje na ha ??
      -czy stosuje sie jakieś opryski ??
      -jakie nawożenie ??
      -i na jaki plon można liczyć ?? oczywiscie z 1 ha
       
      mam nadzieje że uzyskam odpowedzi na te pytania z góry dzięki :rolleyes:
       
       
       
      pozdrawiam Zetor53400
    • Przez Paszkamax
      Chciałbym uprawiać dynie bezłupinowe i potrzebne mi są informacje jaki nawóz stosować i jakie opryski. Dziękuje za wszelkie informację.
    • Przez benek79
      mam takie pytanie? czy ktos z was uprawia te rosline????
    • Przez Piotrek835
      Witam!
      Mam kilka pytań do tych co uprawiaja slonecznik
      - czym siejecie słonecznik
      - gdzie pozniej go sprzedajecie
      - jakie nawozenie dajecie
      - oraz czym pryskacie od chwastów
      Uwazam ze uprawa tej rosliny jest przyszłoscia na lekkich glebach po kukurydzy.
    • Przez sezam
      Witam ktoś z was uprawia len bo mam zamiar zasiać na wiosnę 2 ha sprzety do tego mam wiecie może jak wygląda przywracarka do lnu
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj