robercikj100

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Kameleont25    75

Nierobie żadnych plotek tylko pisze co usłyszałem w agrobiznesie. A ile w tym prawdy to nawet ty nie wiesz...

Edytowano przez Kameleont25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowicjusz24    0

witam, w moim rejonie dziś przyszły chłopakom jakieś przelewy, ja nie sprawdzałem jeszcze w banku, z tego co mówili to przyszły tylko po części...rano sprawdzę i dam znać jak u nas sytuacja, tak jak pisałem myśmy oddawali rzepak w połowie lipca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość z AgroFoto.pl

nowicjusz24    0

zapłacili po trochę... a nie wiecie co z resztą pieniędzy? czy można na nie wogóle liczyć i ewentualnie kiedy?? pozdrawiam i życzę cierpliwości dla tych którzy jeszcze nic nie dostali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silva    19

Ponoć mają zapłacić wszystko w ciągu 3 miesięcy.

Można na to konto brać nasiona na sianie z bodaczowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chomik111    18

ja pierdzi...le ten bodaczów i ich nasiona.... nawet się nie wybieram w przyszłym roku do nich wolę elewar mosso i comagre..... po psuli mi inwestycję tym że nie widzę od nich pieniędzy moich 50 tys i być może już nie zobaczę... wypłacają tylko mniejsze sumy dla zamydlenia oczy rolnikom... a całości pewnie nie wypłacą bo chcą sobie vat potrącić od każdego na poczet ich strat....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barthez96    3

Wczoraj dzwoniliśmy do Bodaczowa. Pani powiedziała że płacą w 2 transzach. Jeśli ktoś miał poniżej 10tyś płacą 5tyś. Jeśli np. 15 tyś płacą 10tyś. Dzisiaj płacą z 19 i 20 Lipca. Właściwie to wczoraj zaczęli. Pieniądze będą dziś albo w poniedziałek za te dni. Resztę mają oddać do końca sierpnia albo września + odsetki.

Edytowano przez barthez96

D-358 DT-239 DT-436 IH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janinka    0

Pozdrowienia dla wszystkich oczekujących na pieniądze :D . Pozostaje cierpliwie czekać i jakoś sobie radzić. My mamy jeszcze 6 ha do koszenia zboża i nie można wjechać,bo stoi woda!!! Dużo siły wszystkim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diana88    0

witajcie.

tak to prawda, ci co mają 10 tyś to dostają połowę tego i tak dalej jak pisał użytkownik wyżej. ci co sprzedali do 18 lipca to powinni już mieć kasę na koncie.

mój tata już dostał 5 tyś.

 

mieszkam za Tomaszowem l. w stronę Zamościa.

jeżeli nie zapłacą, to nie siejemy już na drugi rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chomik111    18

no to coś czuję że na te większe kwoty po kilkadziesiąt tysięcy nie ma co liczyć.... ja tam się i to jeszcze więcej niż w tamtym roku... się sprzeda do innych firm których nie brakuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mocher    8

http://www.agrofoto.pl/fakty/polska/aktualnosci/zt-bodaczow-pieniadze-dla-rolnikow-do-konca-wrzesnia,30382.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacumi    0

mi mieli przelać 25 tys. a póki co dostałem dopiero 10 tys. kasa wpłynęła 19 sierpnia.


MF 255 + CASE MX110  + Claas Dominator 96
... wsi spokojna, wsi wesoła ... :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowicjusz24    0

słuchajcie nie róbcie paniki a tym bardziej straszcie, jestem w kontakcie z moimi znajomymi którzy przyjmowali rzepak dla bodaczowa , i wiem że płacą, zapłacą wszystkim na pewno, moi koledzy mieli dużo większe kwoty od nas po 70 , 80 tys i wypłacili już większe połowy, płacą w ratach bo niestety nie są zdolni zapłacić wszystkiego od razu. mi wiszą jeszcze 3700 zł, ale sieje rzepak bo przynajmniej przy rzniwach jest mniej roboty niż przy pszenicy :) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chomik111    18

no ja też mam ponad 50 tys u nich także to nie jest mała kwota.... pożyjemy zobaczymy co ten bodaczów wymyśli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymekp    0

Kierował ktoś sprawę na drogę sądową z powództwa cywilnego w celu uzyskania nakazu zapłaty? Z tego co wiem to nakaz zapłaty można uzyskać w ciągu miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alio    116

Póki co już 3 tygodnie po terminie płatności a na koncie ani złotówki.... Jeśli by faktycznie zapłacili do końca września tragedii by nie było... Jeśli....


Witold zdjął lekkim płaszczem jorurt z

 drzewka...
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robercikj100    1007

dostaliście aneksy do umowy ??

czcą żeby je podpisać i jest termin płatności połowa do 10 września reszta do końca września ??

bedziecie podpisywać ?? cwaniaki chcą sie zabezpieczyć przed odsetkami za zwłoke w płatnościach


AndrzejRo vel Anetka1 vel AleksanderX vel AndrzejLewoc to forumowy transwestyta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asharot    446

Kierował ktoś sprawę na drogę sądową z powództwa cywilnego w celu uzyskania nakazu zapłaty? Z tego co wiem to nakaz zapłaty można uzyskać w ciągu miesiąca.

Takimi nakazami w firmach nic sobie nie robią, sąd może ich w d... pocałować,bo konto firmowe przeważnie jest puste.


Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ArekJD1177    11

Ja dzisiaj dostałem aneks do umowy w którym pisze, że I transza 50% należności będzie wypłacona do 10 września, a II transza do końca września 2011r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chomik111    18

ja dostałem ale nic nie podpisuję tymi aneksami chcą tylko sobie termin płatności przedłużyć... ja do nich wysłałem koło 11 sierpnia nakaz płatności w ciągu miesiąca bo inaczej kieruję sprawę do krajowego rejestru dłużników.. mają jeszcze 2 tyg zobaczymy co będzie....

 

ale z tego co ludzie dostają to ja nadal nie wierzę w odzyskanie moich 50 tys bo bodaczów realizuję płatności tym rolnikom co mieli kila tysięcy góra 20 -25 tys i to też po połowie żeby reszcie zamydlić oczy że niby płacą i wszystko wypłacą... ja w to nie wierzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Zetor53400
      Otóż mam tak ze 25 arów wolnego pola , klasa ziemi 4 , i myślałem sporo o zasianiu gorczycy na nasiona , i z tego powodu mam kilka pytań do tych co mieli stycznośc z tą rośliną , otóż :
      -kiedy trzeba ją siać ??
      -ile kg się sieje na ha ??
      -czy stosuje sie jakieś opryski ??
      -jakie nawożenie ??
      -i na jaki plon można liczyć ?? oczywiscie z 1 ha
       
      mam nadzieje że uzyskam odpowedzi na te pytania z góry dzięki :rolleyes:
       
       
       
      pozdrawiam Zetor53400
    • Przez Paszkamax
      Chciałbym uprawiać dynie bezłupinowe i potrzebne mi są informacje jaki nawóz stosować i jakie opryski. Dziękuje za wszelkie informację.
    • Przez benek79
      mam takie pytanie? czy ktos z was uprawia te rosline????
    • Przez Piotrek835
      Witam!
      Mam kilka pytań do tych co uprawiaja slonecznik
      - czym siejecie słonecznik
      - gdzie pozniej go sprzedajecie
      - jakie nawozenie dajecie
      - oraz czym pryskacie od chwastów
      Uwazam ze uprawa tej rosliny jest przyszłoscia na lekkich glebach po kukurydzy.
    • Przez sezam
      Witam ktoś z was uprawia len bo mam zamiar zasiać na wiosnę 2 ha sprzety do tego mam wiecie może jak wygląda przywracarka do lnu
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj