robercikj100

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

po wizycie załamałem się kierownictwo prubuje wywieźć z tamtąd olej a rolnicy pilnują

to bardzo upokarzające

przestaliśmy cały dzień a od nich nikt nie wyszedł

nie rdze być patryjotami

Edytowano przez grzesiektomek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość z AgroFoto.pl

proxy8441    245

słyszałem o tym problemie we wczorajszym Agrobiznesie masakra współczuje :(

 

słyszałem o tym problemie we wczorajszym Agrobiznesie masakra współczuje :(


My siejemy, a Bóg daje plony

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondyn    0

nie wiem jak u innych i czemu sie nie odzywaja, ale u mnie nic nie wplacili i nadal nie mam srodkow do zycia.. Tragedia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nhfan    1

u mnie jeszcze cisza termin już minął podobno przelewy zrobili dla tych którzy mieli dostawy do 18.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzepak3    0

Witam. Ja zdawalem 15.07 na kwote 30 tys. i nadal nie mam pieniedzy... wszystko to jest krepujace. Nie wiecie jak przedstawia sie sytuacja u nich .. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nhfan    1

dzwoniłem do ksiegowych.. z tego co wiem oni ten rzepak mają handlować i dopiero kase nam wypłacać bo nie będą go przerabiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzepak3    0

czyli z tego wynika, ze w najbliższym tygodniu powinna ruszyć płatność i pieniądze powinniśmy odzyskać . Tylko, jak pozwolimy wywieźć rzepak i nie dostaniemy wtedy kasy to będzie wielka lipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nhfan    1

dokładnie tak nie można pozwolić żeby pierwsze oni wywieżli rzepak, niech kombinują pierwsze kase za ten co kupili pózniej mogą sobi z nim robić co chcą, cena rzepaku idzie do góry im dłużej przytrzymają to więcej zarobią a my musimy na tym tracić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malkor429    3

Słyszałam od osoby mieszkającej w Bodaczowie,że grają rolnikom na nosie.Plantatorzy zrozpaczeni blokuja bramę wjazdową, a rzepak wyjeżdża koleją.Czy jest to możliwe?Ja jeszcze czekam na termin zapłaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzepak3    0

Witam. Ja zdawalem 15.07 na kwote 30 tys. i nadal nie mam pieniedzy... wszystko to jest krepujace. Nie wiecie jak przedstawia sie sytuacja u nich .. ?

 

Z tych 30 tys. dzisiaj dostałem 20 tys... takze moze cos z tego bedzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mocher    8

Ja dziś dostałem przelew :rolleyes: co prawda nie wszystkie pieniądze ale część. Już przynajmniej jest za co paliwa kupić, na resztę kazali cierpliwie czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacumi    0

u nas jeszcze nic. zdawaliśmy rzepak 19 lipca. 25 tys. do zapłaty.


MF 255 + CASE MX110  + Claas Dominator 96
... wsi spokojna, wsi wesoła ... :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marek2011    0

nie wolno pozwolic na wywoz rzepaku z Bodaczowa bo przepadnie forsa, w Konskwli Skerczynscy mi ukradli 3200 za swinie teraz za rzepak znowu 14000 zl, pojade do ich domu w Bialej Podlaskiej zeby mnie i dzieci zywili przez rok, im niczego nie brakuje, jakimi furami po 500 tys jezdza, kazde dziecko i zony po aucie za 200 tys, juz wiemy skad.czy im nie wstyd czy sumienia nie maja.

 

ja z taka forsa wstydu bym nie mial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mocher    8

ja zdawałem 15.07 a termin płatności miałem na 29.07. i dziś jak byłem w Bodaczowie to się dowiedziałem ze ponoć płacili 15, 16, 17.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szpeniek26    5

Ja z 18 lipca też jeszcze nic nie dostałem, a winni mi są ponad 20000tys zł :( Dobrze że nie wywiozłem im całego, pojedzie się na targ i jest chociaż za co paliwa kupić :unsure:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marek2011    0

ja mialem termin na 28 lipca i nic nie dostalem ,bylem dzisiaj w Bodaczowie to tragedia i farsa powinni im firme zabrac jak nie umieja gospodarzyc,nadal nie placa ,ponoc maja dostac forse za rzepak i placic, gdzie tu biznes, przeciez placili po1950 a biora po1800, widac ze to przekret,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartnik104    0

ludzie słuchajcie byłem wczoraj i dzisiaj rano i już nikogo nie ma koło tłuszczowni co wy robicie ?! żucili kilka ochłapów i tyle ochroniarz doradził żeby dalej strajkować robić blokady bo reszty nie wypłacą ! więc weśmy się w garść i wieczorem wszyscy na bodaczów zbiórka!!! mam nadzieje że przyjdziecie nie darujmy !!! to są nasze pieniądze !! a jak nie przyjdziemy to każdy da spokuj zobaczą że nikogo nie ma i d*pa z pieniędzy appeluje zbiurka pod bodaczowem !!! oni mają pieniądze bo wyworzą olej koleją jest podobno tyle rzepaku że starczy na cztery dni jak nic nie będziemy działać wywiozą wszystko !!!kto kiedy może niech przyjerzdża niech nie stoi pusto rubmy blokady !!! piszcie umawiajmy się bo inaczej nic nie zdziałamy i nie dostaniemy NIC!!!ja miałem fakture z 17 było na niej 10 tyś ponad wczoraj pszyszło mi na konto 7,900 a co z resztą z tej faktury? nie wspomne o następnych... za rzepak mi sie należy 62 tyś

własnie sie dowiedziałem że rzepaku praktycznie niema są tylko zmiotki ale jest olej ktury wyworzą koleją zablokujmy to pomórzcie niech pr

zyjedzie kto morze niewarzne o której godzinie PROSZĘ

i nikogo niema w bodaczowie dzieki za wsparcie własnie wyjechał kolejny skład wagonów. i po naszej kasie.ja juz nic nie pisze to niema sesu

Edytowano przez bartnik104

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Zetor53400
      Otóż mam tak ze 25 arów wolnego pola , klasa ziemi 4 , i myślałem sporo o zasianiu gorczycy na nasiona , i z tego powodu mam kilka pytań do tych co mieli stycznośc z tą rośliną , otóż :
      -kiedy trzeba ją siać ??
      -ile kg się sieje na ha ??
      -czy stosuje sie jakieś opryski ??
      -jakie nawożenie ??
      -i na jaki plon można liczyć ?? oczywiscie z 1 ha
       
      mam nadzieje że uzyskam odpowedzi na te pytania z góry dzięki :rolleyes:
       
       
       
      pozdrawiam Zetor53400
    • Przez jaro38
      Witam
      Panowie, Panie jesteśmy firmą ze Świętokrzyskiego. Aktualnie specjalizujemy się w owocach. Aczkolwiek ostatnimi czasy również import - szczególnie Oliwek z Grecji. Okazuje się, że to całkiem dobry biznes. W każdym bądź razie, aktualnie korzystamy z usług transportu firmy IMPET z Czermina (czyli niedaleko). Czy korzystaliście może z usług innych firm ale mowa o transporcie Polska Grecja / Południe Europy - Bałkany? Najlepiej podkarpackie / świętokrzyskie gdyż tutaj logistycznie nam to wychodzi korzystnie.
    • Przez Paszkamax
      Chciałbym uprawiać dynie bezłupinowe i potrzebne mi są informacje jaki nawóz stosować i jakie opryski. Dziękuje za wszelkie informację.
    • Przez benek79
      mam takie pytanie? czy ktos z was uprawia te rosline????
    • Przez Piotrek835
      Witam!
      Mam kilka pytań do tych co uprawiaja slonecznik
      - czym siejecie słonecznik
      - gdzie pozniej go sprzedajecie
      - jakie nawozenie dajecie
      - oraz czym pryskacie od chwastów
      Uwazam ze uprawa tej rosliny jest przyszłoscia na lekkich glebach po kukurydzy.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj