robercikj100

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
blondyn    0

My mieliśmy termin 1, 3 i 5 sierpnia. Ojciec dziś pojechał do bodaczowa, ciekawe czego się dowie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość z AgroFoto.pl

mocher    8

Byłem dziś w Bodaczowie. Prawdopodobnie z tego co mówili to poszły dziś przelewy z 14.07 a jutro maja iść z 15.07. Jutro także o godz. 7:00 jest organizowany protest więc kto zdawał tam rzepak to dobrze by było żeby sie pojawił a także kto może to tez niech przybędzie bo im więcej nas będzie to coś zdziałamy, prawdopodobnie wybierzemy się pielgrzymka do prokuratury, bo jak na razie to nikt nie chce nam pomóc odzyskać pieniądze. Zapraszamy wszystkich plantatorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondyn    0

ZT w Bodaczowie starały się 20 lipca o ogłoszenie upadłości ale sąd odrzucił wniosek, bo wzięli dużo pieniędzy z Unii i muszą dalej ciągnąć "biznes".

 

czyli z tego wynika że będą płacić, tylko KIEDY?????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gienek1971    0

Mam dobre wieści, dziś o 12 przelano mi pięniądze z 28 lipca, oraz mojemu koledze !!!. Nie wiem jak pozostałym. Jestem pełen nadziei, że koledzy także dostaną przelewy. Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gienek1971    0

Mam dobre wieści, dziś o 12 przelano mi pięniądze z 28 lipca, oraz mojemu koledze !!!. Nie wiem jak pozostałym. Jestem pełen nadziei, że koledzy także dostaną przelewy. Pozdrawiam !

 

 

PS: Proponuje scalić dwa tematy w jeden, bo istenie drugi bliźniaczo podobny.

Edytowano przez Gienek1971

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
felek81    3

ponawiam apel mochera jestem w Bodaczowie zostaje na noc jutro rano zbiórka o 7.00 pod zakładem im więcej nas będzie tym lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vector    1

Czy mógłbyś chociaż w przybliżeniu podać kwotę jaką był Ci winny Bodaczów? Czy komuś jeszcze pieniądze wpłynęły na konto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gienek1971    0

Mi wpłyneło 5000 zł, natomiast kolega miał 4 tony, zdał tego samego dnia co ja i dostał całą kwotę na konto. 29 lipca zawiózł dodatkowo przyczepkę rzepaku, niestety tego już mu nie przelali. Widocznie dziś przelewy poszły tylko z 28 lipca. Pozdrawiam.

 

PS : Przepraszam moderatorów, że piszę w dwóch tematach to samo, prosiłem o scalenie.

Edytowano przez Gienek1971

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gienek1971    0

Mi wpłyneło 5000 zł, natomiast kolega miał 4 tony, zdał tego samego dnia co ja i dostał całą kwotę na konto. 29 lipca zawiózł dodatkowo przyczepkę rzepaku, niestety tego już mu nie przelali. Widocznie dziś przelewy poszły tylko z 28 lipca. Pozdrawiam.

 

PS : Przepraszam moderatorów, że piszę w dwóch tematach to samo, prosiłem o scalenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wiatam wszystkich!.Jestem z Bodaczowa :).Sytuacja wygląda tak ktos ma zakład wykupic juz była oferta firmy z kruszwicy chyba.Moj znajomy zawiozł rzepak 28lipca chyba wypłacili mu kase.Na drugi dzień powiózł dwie przyczepy 4tonówki i nie dostał za nie pieniedzy.Jakos udało im sie zebrać troche pieniędzy wypłacili rolnikom.Dziwna sprawa,bo slyszałem ze jeszcze przed akcją mieli długi za rzepak z 2010roku.Z tego co wiem to pogrązyła ich budowa nowego budynku chyba estrakcji .Moim zdaniem troche za późno ten protest,bo 6 lub 8 sierpnia wywieziono kilkanascie tirów rzepaku a mozna było temu zapobiec organizując go szybciej.Dziadek pracował kiedys i też zakład ten upadał i mówił ze ludzie nie dopuscili do wywózki rzepaku.Widze ze Bodaczów teraz zasłyną.Szkoda ze w taki sposób,kazdy by wolał jakby zasłyną z gigantycznych obrotów,eh tyle lat ten zakład działa,wielkie kolejki z rzepakiem,w których czekało sie po 8 godz lub więcej.Pamiętam kiedys byłem z kolegą kolejka miała ponad kilometr i stalismy w niej ponad 10godzin

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matteo    0

Ja zdawałem 14 07 i nie mam nic na koncie :( co prawda termin płatności jest do 13 08 wiec mają jeszcze 3 dni, ale i tak się jutro pokaże na strajku. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Polska to Polska taki system , dlaczego Premier nie moze zaintereniowac taka polityka, Na rolnika nikt sie nie patrzy i zostawiaja nas na pastwe losu :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondyn    0

Dziś miały być w internecie wzory PONAGLENIA DO ZAPŁATY dla ZT w Bodaczowie które jutro będą rolnicy składać. Nie mogę ich znaleźć. Wiecie gdzie mogą być??? POMÓŻCIE PROSZE...

 

W czwartek 11 sierpnia o godzinie 7.00 zbiórka wszystkich producentów rzepaku przed ZT w Bodaczowie. Planowany jest przemarsz do prokuratury w Zamościu i złożenie stosownych dokumentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gienek1971    0

Pytałem się reszty znajomych, dostali tylko ci, którzy wywieźli rzepak 28 lipca. Być może jutro ruszą kolejne wypłaty, tym razem z innego dnia. W każdym bądź razie coś się ruszyło, wszystko wyjaśni się w kolejnych dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mocher    8

czyli jednak prawdę mówili że wypłacili tym z 14.07 +14 termin płatności to wychodzi 28.07. Trzeba być dobrej myśli może będą wypłacać dalej. B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chomik111    18

podejrzewam że wypłacili z tych 500tys. te mniejsze kwoty dla zamydlenia oczu rolnikom że coś się dzieje..... ale tak bardzo chciałbym się mylić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin11111    0

Ja dzisiaj dzwoniłem do Banku i Pani mi powiedziała ze wczoraj były przelewy z Bodaczowa ale tylko kilka osobom. niestety ja nie dostałem jak do tej pory:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Zetor53400
      Otóż mam tak ze 25 arów wolnego pola , klasa ziemi 4 , i myślałem sporo o zasianiu gorczycy na nasiona , i z tego powodu mam kilka pytań do tych co mieli stycznośc z tą rośliną , otóż :
      -kiedy trzeba ją siać ??
      -ile kg się sieje na ha ??
      -czy stosuje sie jakieś opryski ??
      -jakie nawożenie ??
      -i na jaki plon można liczyć ?? oczywiscie z 1 ha
       
      mam nadzieje że uzyskam odpowedzi na te pytania z góry dzięki :rolleyes:
       
       
       
      pozdrawiam Zetor53400
    • Przez jaro38
      Witam
      Panowie, Panie jesteśmy firmą ze Świętokrzyskiego. Aktualnie specjalizujemy się w owocach. Aczkolwiek ostatnimi czasy również import - szczególnie Oliwek z Grecji. Okazuje się, że to całkiem dobry biznes. W każdym bądź razie, aktualnie korzystamy z usług transportu firmy IMPET z Czermina (czyli niedaleko). Czy korzystaliście może z usług innych firm ale mowa o transporcie Polska Grecja / Południe Europy - Bałkany? Najlepiej podkarpackie / świętokrzyskie gdyż tutaj logistycznie nam to wychodzi korzystnie.
    • Przez Paszkamax
      Chciałbym uprawiać dynie bezłupinowe i potrzebne mi są informacje jaki nawóz stosować i jakie opryski. Dziękuje za wszelkie informację.
    • Przez benek79
      mam takie pytanie? czy ktos z was uprawia te rosline????
    • Przez Piotrek835
      Witam!
      Mam kilka pytań do tych co uprawiaja slonecznik
      - czym siejecie słonecznik
      - gdzie pozniej go sprzedajecie
      - jakie nawozenie dajecie
      - oraz czym pryskacie od chwastów
      Uwazam ze uprawa tej rosliny jest przyszłoscia na lekkich glebach po kukurydzy.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj