robercikj100

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów

Polecane posty

robercikj100    1010

Czy ktoś sprzedawał rzepak do zakładów tłuszczowych w Bodaczowie ?? Czy dostaliście już pieniądze za Rzepak ?? Ponoć firma ma jakieś kłopoty i jak narazie nie wypłaca należnych pieniędzy rolnikom za rzepak !!


AndrzejRo vel Anetka1 vel AleksanderX vel AndrzejLewoc to forumowy transwestyta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chomik111    18

ja sprzedałem około 25 ton... 7 sierpnia mam termin zapłaty ale ci którzy go mieli już teraz nic nie dostali.... kolega był w bodaczowie to ponoc dyrektor powiedział że od 9 będą płacić ale na ile można mu wierzyć nie wiem... podobno nie dostali kredytu skupowego i nie mają czym płacić.....

 

dzisiaj ogladaj panorame lubelska było tam o punkcie skupu w rybczewicach rolnicy nie chcą wypuścić rzepaku na samochody bodaczowa póki nie zapłaci.... telewizja pojechała do zakładów to nikt nie chciał z nimi rozmawiać ochrona ich nie wpuściła nawet.....

 

nic nie zrobimy póki nie minie termin zapłaty trzeba czekać ale jest źle i podejrzewam że nawet bardzo źle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam pewnie wielu z Was już o tym słyszało i tyle samo ma taki problem.

 

Tu jest cały artykuł na temat problemów finansowych zakładów.

http://www.tvp.pl/lublin/aktualnosci/gospodarka/bedzie-protest-plantatorow-rzepaku-zbiory-oddali-do-skupu-ale-pieniedzy-nie-otrzymali/5018736

 

 

Jeśli ktoś ma jakieś info to proszę o pisanie w tym wątku.


FUNKMASTER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość z AgroFoto.pl

coś mi się dzisiaj obiło o uszy że ogłosili bankructwo ja niestety sprzedałem im rzepak na 12 tys złotych co robić

nie wie ktoś kiedy strajk plantatorów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marek2011    0

Czy to nie ci Panowie Bracia SKERCZYŃSCY???? To chyba oni doprowadzili Zakłady Mięsne w Końskowoli do bankructwa. Wydoili jednych, teraz doją innych. Ciekawe ile już zgarnęli? Proszę uważać, bo myślę, że kasa nie do odzyskania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalkom555    13

Tak to jest! Rolnik sprzeda a pieniędzy nie może dostać, a jak ma kupić środki do produkcji to ich to nie obchodzi że nie ma za co kupić! ;[

Tak jak Urząd skarbowy, kasy w terminie nie wypłaca a jak z nimi się w terminie nie rozliczyć to zaraz sobie odsetki naliczają ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marek2011    0

Czy to nie ci Panowie Bracia SKERCZYŃSCY???? To chyba oni doprowadzili Zakłady Mięsne w Końskowoli do bankructwa. Wydoili jednych, teraz doją innych. Ciekawe ile już zgarnęli? Proszę uważać, bo myślę, że kasa nie do odzyskania!

 

Tak to mistrzowie biznesu, zrestrukturyzowali skutecznie Zaklady Miesne w Konskowoli, Zaklady Zbozowe w Werbkowicach, a teraz zaczeli doic Bodaczow, ciekawe co na to prokuratura?. A tak na marginesie, trzeba miec tega glowe zeby z Zakladow Zbozowych w Werbkowicach firmy o takim majatku zrobic wydmuszke, firme bez majatku i bez pienidzy a na Bodaczow wziasc ze 200 mln kredytu, rolnikom ukrasc pewnie z 50 mln , i chodzic po powietrzu a co z Centrum Handlowym w Bialej Podlaskiej za 100 mln, ale przeciez nic w gazetach nie napisza bo to ich gazety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariozmc15    0

coś mi się obiło o uszy ze była rozmowa prezesa z ludzmi TV na teren zakładu nie wpuszczono prezes potwierdził ze nie dostali kredytu na skup rzepaku zaczęli skupować ale nie mieli za co płacić więc ogłosili upadłość firmy podobno maja wypłacić pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vector    1

Dzisiaj pani powiedziała nam, że z wypłatami ruszają od jutra, czyli jak zapowiadali od 9 sierpnia. Gdyby ktoś dowiedział się czegoś nowego, albo dostał pieniądze na konto to niech da znać w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chomik111    18

to może jednak coś się ruszy w tym temacie miejmy nadzieję na pozytywnie.... jutro my się wybieramy do bodaczowa bo niby termin nam wczoraj minął to jeśli będą płacić to ich się pogoni i dam znać jak coś będę wiedział....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szpeniek26    5

Nie wiecie czy wszystko zapłacą? Ja woziłem do nich 3 razy w odstępach co kilka dni a za pierwszy transport jutro mija 3 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marek2011    0

kumpel mi mowil ktory tam pracuje, ze zadnej forsy nie ma, i placic nie maja czym

 

a mnie mowili ze maja wielki prblem bo im wylaczaja prad i nie chca sprzedac wegla a pracownicy nie dostali pensji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chomik111    18

a kto to może wiedzieć.... dowiemy się jutro i ciekawe czy będą lecieć by jak najwięcej i największej ilości rolników płacić czy od najwcześniejszych terminów... jeśli w ogóle będą płacić a nie tylko tak sobie powiedzieli by dalej zwodzić..... ja woziłem raz na dwa ciągniki to mam jeden termin ale już wtedy były plotki że mają problemy z kasą więc resztę wywiozłem gdzie indziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chomik111    18

to i tak mało ja ponad 50 tys u nich mam........ i cieszę się że reszty tam nie wywiozłem

 

cały czas mówią że od jutra mają płacić tylko ciekawe czy ściemniają czy rzeczywiście zapłacą.... ale trzeba być dobrej myśli

 

 

nie ma co panikować i plotek robić bo to tylko nam szkodzi nie im....

 

 

a jak zaczniemy protestować to ogłoszą upadłość i całe g...no dostaniemy wtedy a tak może powoli wyjdą na prostą i będą po trochu płacić dopóki produkcja będzie szła..... także nie ma co narazie strajkować bo strzelimy sobie gola do własnej bramki!!!!!!

Edytowano przez chomik111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacumi    0

część rolników już protestuje pod zakładem.

 

zablokowaliśmy wjazd i wyjazd z zakładu i czekamy aż przeleją pieniążki

 

zapraszam do protestu !!!!


MF 255 + CASE MX110  + Claas Dominator 96
... wsi spokojna, wsi wesoła ... :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Zetor53400
      Otóż mam tak ze 25 arów wolnego pola , klasa ziemi 4 , i myślałem sporo o zasianiu gorczycy na nasiona , i z tego powodu mam kilka pytań do tych co mieli stycznośc z tą rośliną , otóż :
      -kiedy trzeba ją siać ??
      -ile kg się sieje na ha ??
      -czy stosuje sie jakieś opryski ??
      -jakie nawożenie ??
      -i na jaki plon można liczyć ?? oczywiscie z 1 ha
       
      mam nadzieje że uzyskam odpowedzi na te pytania z góry dzięki :rolleyes:
       
       
       
      pozdrawiam Zetor53400
    • Przez jaro38
      Witam
      Panowie, Panie jesteśmy firmą ze Świętokrzyskiego. Aktualnie specjalizujemy się w owocach. Aczkolwiek ostatnimi czasy również import - szczególnie Oliwek z Grecji. Okazuje się, że to całkiem dobry biznes. W każdym bądź razie, aktualnie korzystamy z usług transportu firmy IMPET z Czermina (czyli niedaleko). Czy korzystaliście może z usług innych firm ale mowa o transporcie Polska Grecja / Południe Europy - Bałkany? Najlepiej podkarpackie / świętokrzyskie gdyż tutaj logistycznie nam to wychodzi korzystnie.
    • Przez Paszkamax
      Chciałbym uprawiać dynie bezłupinowe i potrzebne mi są informacje jaki nawóz stosować i jakie opryski. Dziękuje za wszelkie informację.
    • Przez benek79
      mam takie pytanie? czy ktos z was uprawia te rosline????
    • Przez Piotrek835
      Witam!
      Mam kilka pytań do tych co uprawiaja slonecznik
      - czym siejecie słonecznik
      - gdzie pozniej go sprzedajecie
      - jakie nawozenie dajecie
      - oraz czym pryskacie od chwastów
      Uwazam ze uprawa tej rosliny jest przyszłoscia na lekkich glebach po kukurydzy.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj