robercikj100

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów

Polecane posty

Jaroo    1

Witam

Mam pewne wieści, z pewnych źródeł wiem że chwilowo ZTB nie wypłacają pieniędzy gdyż Bank wydaje im pieniądze w transzach a nie jest tak że znowu komornik zablokował konto. jakoś dziś albo jutro mają dostać kolejną transze i wznowią wypłaty jak nie jutro to od poniedziałku. Także jestem dobrej myśli i jak będę coś jeszcze wiedział to napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość z AgroFoto.pl

rziber    1

Drodzy koledzy skończmy to bezproduktywne pisanie i weźmy się do działania bo nikt za nas tego nie zrobi.Zbierzmy się z kilkoma oponami przed Urzędem Wojewódzkim w Lublinie,a jak będzie mało to nawet przed Ministerstwem Rolnictwa i rozpalmy tam ogniska,może wtedy sobie o nas przypomną.W pojedynkę nic nie zwojujemy,tylko u grupie siła.Myślę że moglibyśmy się skrzyknąć nawet przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaroo    1

Kiedy zaczną płacić tym co mają nakazy to nie wiem.

co do tego żeby się zebrać to myślę że jest to dobry pomysł i jest to całkiem możliwe w zrealizowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaroo    1

Powiem tak ja miałem taki pomysł żeby zebrać się jak mieli to spotkanie na szczycie ale za późno się dowiedzieliśmy ;/ a teraz to nie wiem czy zebrać się pod ZTB ( ale to raczej nie ma sensu bo jakoś wcześniej z nami nie rozmawiali). Czy może jakaś blokada ( ale to też już było i nic nie dało) Czy tak żeby władze zobaczyły? sam nie wiem a co wy myślicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rziber    1

Moim zdaniem moglibyśmy zablokować przebudowywaną drogę Piaski-Lublin ale najlepiej było by gdybyśmy wybrali się do Lublina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaroo    1

A tak w ogóle wie ktoś co ustalono na tym spotkaniu na szczycie????

Ja myślę że trzeba by się zorientować czy było by dużo chętnych bo we dwóch to nic nie zdziałamy tu potrzebna jest duża frekwencja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rziber    1

Faktycznie spotkanie odbyło się w środę.Wygląda na to że interesuje się nami tylko była pani Wojewoda obecnie posłanka Tokarska która zjechała Skerczyńskiego za przeciąganie tej sprawy ze sprzedażą."Szanowny oszust"stwierdził że winę za to ponosi mniejszościowy właściciel,lecz już w najbliższych dniach sprawa ma dojść do finału.Osobiście w to nie wierzę i myślę że to jest kolejna gra na zwłokę,Glencore będzie miał podstawę do wycofania się z kupna zakładu a Skerczyńscy będą mogli ogłosić upadłość.Wtedy to Glencore przejmie zakład za długi bankowe.

U nas z rejonu Piask na taką blokadę zebrało by się kilkanaście osób.Ponadto dziwi mnie brak zainteresowania innych poszkodowanych,czyżby ich obleciał strach a może mieli to szczęście i wszystkim im wczoraj Bodaczów wypłacił pieniążki czego im bardzo życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor2606    0

nikt nie wie z jakiego konta, kazdy sie cieszy, ze ma pieniadze, wiekszosc juz dostala.

ja aneksu nie wysylalem poczta, tylko wozilem osobiscie, bo w poczte tez nie wierzylem. zawiozlem osobiscie i za dwa dni pieniadze na koncie byly. ale ponoc znowu sa problemy z wyplatami. nie wiem co tu jest grane i nikt tak naprawde nie wie o co chodzi. a Wam juz placa, czy czekacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiek30m2    5

Dzwoniłem dzisiaj do ZTB i dowiedziałem się,że nie płacą za rzepak od zeszłego piątku.

Ciekawe co wymyślą teraz nowego? Może nowe aneksy,że kto zrezygnuje z połowy sumy,temu w ciągu godziny dowiozą kasę do domu.

Ludzie, CO i JAK sprawdzała prokuratura że nie dopatrzyła się przestępstwa,przecież to nie kradzież kury,to nasze ciężko wypracowane pieniądze.

Jestem jak najbardziej za spotkaniem wszystkich OKRADZIONYCH przez ZTB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k110    8

Koledzy ja odesłałem aneks i pieniędzy niema :/ a co do jakiejś blokady albo coś w tym stylu to jestem za !

trzeba sie tylko umówić i walczyć o swoje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Watoga    0

Też myślę że macie racje że trzeba to za pikietować, bo ileż można czekać i zaglądać dali...nie dali.I zrobić to koniecznie w Lublinie...albo Urząd Wojewódzki albo siedziba prokuratury ...domagać się zwalenia głów za bark działania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aldek    0

nikt nie wie z jakiego konta, kazdy sie cieszy, ze ma pieniadze, wiekszosc juz dostala.

ja aneksu nie wysylalem poczta, tylko wozilem osobiscie, bo w poczte tez nie wierzylem. zawiozlem osobiscie i za dwa dni pieniadze na koncie byly. ale ponoc znowu sa problemy z wyplatami. nie wiem co tu jest grane i nikt tak naprawde nie wie o co chodzi. a Wam juz placa, czy czekacie?

 

 

Ja aneks wysłałem w tamtą środę gdyż wierzę że poczta u nas tak szybka jak w "Nie ma mocnych".Narazie kasy nie ma,ale doszły mnie wieści że w przyszłym tygodniu mają płacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinka    0

rziber zgadzam się z Tobą, ale z drugiej strony po co płaciliby pewnej części osób jakby mieli ogłaszać bankructwo... S. znowu coś kręci. Jeśli wywinie nam kolejny numer to mam nadzieję, że p. Tokarska jako poseł ma możliwości nacisku na prokuratora(sam z siebie nic nie zrobi), żeby dobrał mu się do d... za takie numery!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor2606    0

coz, jest nauczka na przyszlosc... ale kto mogl wiedziec, ze tak to sie skonczy.

Edytowano przez zetor2606

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rziber    1

malinka nie wiem czy wiesz ale prokurator który zajmował się sprawą Bodaczowa powiedział że nie zapłacenie rolnikom to nie przestępstwo.Po za tym przypuszczalnie Skerczyńscy mają armie prawników którzy siedzą i kąpinują jak nas oszukać dlatego myślę że nawet upadłość wchodzi tu w grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinka    0

rziber widziałam ostatnio. Morał mniej więcej taki, że oni biedaki chcieli dobrze...

Edytowano przez malinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CASd    65

obejrzałem nic z tego materiału nie wnika :o

 

Cięszko będzie z tymi odsetkami Chodzą pogłoski że mają ogłosić upadłość!!!

Edytowano przez milanreal1
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rziber    1

To prawda że konta mają zablokowane tylko co z tego jak na kontach niema ani grosza.Wszyscy dobrze wiemy że z tymi wypłatami to była jedna wielka lipa i chodziło tylko o podpisanie aneksów.CASd a już było tak fajnie bo nie widziałem twoich służalczych wobec Skerczyńskich wpisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Zetor53400
      Otóż mam tak ze 25 arów wolnego pola , klasa ziemi 4 , i myślałem sporo o zasianiu gorczycy na nasiona , i z tego powodu mam kilka pytań do tych co mieli stycznośc z tą rośliną , otóż :
      -kiedy trzeba ją siać ??
      -ile kg się sieje na ha ??
      -czy stosuje sie jakieś opryski ??
      -jakie nawożenie ??
      -i na jaki plon można liczyć ?? oczywiscie z 1 ha
       
      mam nadzieje że uzyskam odpowedzi na te pytania z góry dzięki :rolleyes:
       
       
       
      pozdrawiam Zetor53400
    • Przez jaro38
      Witam
      Panowie, Panie jesteśmy firmą ze Świętokrzyskiego. Aktualnie specjalizujemy się w owocach. Aczkolwiek ostatnimi czasy również import - szczególnie Oliwek z Grecji. Okazuje się, że to całkiem dobry biznes. W każdym bądź razie, aktualnie korzystamy z usług transportu firmy IMPET z Czermina (czyli niedaleko). Czy korzystaliście może z usług innych firm ale mowa o transporcie Polska Grecja / Południe Europy - Bałkany? Najlepiej podkarpackie / świętokrzyskie gdyż tutaj logistycznie nam to wychodzi korzystnie.
    • Przez Paszkamax
      Chciałbym uprawiać dynie bezłupinowe i potrzebne mi są informacje jaki nawóz stosować i jakie opryski. Dziękuje za wszelkie informację.
    • Przez benek79
      mam takie pytanie? czy ktos z was uprawia te rosline????
    • Przez Piotrek835
      Witam!
      Mam kilka pytań do tych co uprawiaja slonecznik
      - czym siejecie słonecznik
      - gdzie pozniej go sprzedajecie
      - jakie nawozenie dajecie
      - oraz czym pryskacie od chwastów
      Uwazam ze uprawa tej rosliny jest przyszłoscia na lekkich glebach po kukurydzy.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj