robercikj100

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów

Polecane posty

Wiadomość z AgroFoto.pl

kesja    0

Dzięki serdeczne :) ciekawe czy w poniedziałek coś u niego załatwię ,mam już klauzurę wykonalności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolego misiek ile czekałeś w sądzie na ten papier i ile wynosi opłata wstępna, jakie dokumenty trzeba mieć? Jeśli można wiedzieć ile ściągałeś z tycz s...wieli z Bodaczowa

 

Nie krzycz (Caps Lock)

Edytowano przez krolikNH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kesja    0

Opowiem jak było u mnie; W sądzie w Zamościu (BIURO PODAWCZE) złożyłem wniosek ,napisany tego samego dnia u prawniczki (100zł) I tu bardzo WAŻNE; (razem z wnioskiem trzeba złożyć prożbę o zwolnienie z opłaty 5 procęt,od sumy, motywując kredytami itp.Mnie całkowicie zwolnili!,a dołożyli ZT. Potem czekałem tydzień na pierwszy dokument.Który dostały obie strony .Uprawomocnił się po 21dni a Sąd przysłał mi po 34-u dniach I Dopiero sąd wysyła tz, Klauzurę wykonalnośći . Tylko ten dokument interesuje komornika! A na samym początku ( przed złożeniem wniosku) musiałem wysłać pismo do ZT. za potwierdzeniem odbioru. Może można inaczej ,nie wiem :huh:

,

 

 

 

 

 

 

 

%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiek98765    0

Na wydanie sadowego nakazu zapłaty czeka sie 2 tygodnie (potrzebne tylko faktury) płaci sie za to 5% sumy jaką są ci winni( cześć tej sumy wpłacone przez ciebie jest obciążony bodaczów w nakazie zapłaty a reszte sad ci oddaje po zakończonej sprawie)potem następne dwa tygodnie nakaz sie uprawomocnia (bodaczów ma czas na odwołanie sie od decyzji ale tego nie robi bo niema podstaw) jak już się nakaz uprawomocnił idziesz do sadu o nadanie klauzuli wykonalności to trwa 2-3 dni i potem z tym nakazem udajesz się do komornika i w moim przypadku trwało to niecałe 2 tygodnie i kase miałem na koncie wraz z odsetkami

Edytowano przez Misiek98765

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CASd    65

nie zauj do konca listopada maja zapłacić odsetki tez

Edytowano przez Matey
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiek98765    0

CASd ty już pisałeś że komornik nic nie pomorze(a to nieprawda) a teraz piszesz ze do końca listopad mają wypłacić skąd masz takie informacje bodaczów sie na ten temat nie wypowiada niedawno słyszałem ze mają płacić na początku listopad a teraz ze na końcu nie czekajcie tylko idźcie do sadu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CASd    65

A skąd masz takie informacje?

Rozmawiałem w piatek :unsure: z prezesem ZB maja wszystko dogadane z bankami tylko teraz czekają na potwierdzenie na piśmie Ostatni bank dogadał sie z nowym inwestorem Tylko miejmy nadzieje że to znowu nie blef :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CASd    65

Piatek byłem ZB zastałem prezesa mówi ze czekają tylko na pismo to co ustalili słownie z bankiem żeby było na papierze :unsure:

Edytowano przez Matey
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kesja    0

Coś mi się wydaje że Janink- (pszyjazdna duszyczko )długo nie popiszemy!. jak za wykrzyknik można dostać 2 lata w zawiasach :) mnie dalej nisz na SYBERIE i tak nie ześlą swoją drogą mój dziadek tam trochę pobył :D może i mnie zmiana klimatu dobrze zrobi. Ale ale na temat miałem napisać; NIC NIE WIEM! ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymekp    0

kierujcie sprawę do sądu a potem z nakazem płatności idźcie do komornika bo ja już odzyskałem swoje pieniądze komornik w niecałe dwa tygodnia ściągnął całą kwotę :)

 

Dostałes nakaz zapłaty w postepowaniu upominawczym czy nakazowym? Ile czekałeś na nadania klauzuli wykonalności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kesja    0

Jeszcze nie dostałem ,,banana" (czy coś takiego?) ,to piszę; dziś dzwonił do mnie ktoś bardzo wiry godny ( stara się od początku dla rolników o zapłatę z ZT i na tym spotkaniu z ministrem rolnictwa też był) i zapewnił że 5-10 listopada będą płatności z Bodaczowa. Ale wcześniej o godz 8-mej złożyłem wniosek do tego komornika w ZAMOŚCIU .prawdą jest że powiedzieli mi tam ze rolnicy którzy złożyli tam wnioski nie czekali dłużej nisz 2 tyg.Teraz się pomodle do wszystkich znanych mi Bogiń,spróbuje też do Buddy, żeby TAK BYŁO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiek98765    0

jak już uprawomocnił ci sie nakaz zapłaty trwa to dwa tygodnie od daty wydania to na klauzule wykonalności czeka się ustawowo 3 dni ale w moim przypadku przeciągnęło sie to coś około tygodnia bo niby dużo mieli pracy ale jak będziesz dzwonił i sie dopytywał czy już jest klauzula wykonalności to powinno szybko ci to pójść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kesja    0

Oczywiście chciałbym żeby wszyscy dostali pieniądze za ten rzepak!. Ja też na to liczę.Moim skromnym zdaniem nic się nie zmieni ,będą powtarzać się takie oszustwa!. Mój brat wożi buraki od rolników (okolice BYDGOSZCZ) do cukrowni bodajże kruszwica .Dzwoniąc opowiada jak biorą próby na procęt; nie wystarcza z naczepy jeszcze jest podobno dwóch gości i skrobią te buraczyny do białego!. A my cieszymy sie z 10 pr.W środę będę miał nowe wiadomości o Bodaczowie.Jutro Św.Zmarłych dla mnie bardzo ważne.Dobrze że cmentarze nie przechodzą w obcy kapitał, :) bo jutro nie miłbym na bilet ;[ Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Zetor53400
      Otóż mam tak ze 25 arów wolnego pola , klasa ziemi 4 , i myślałem sporo o zasianiu gorczycy na nasiona , i z tego powodu mam kilka pytań do tych co mieli stycznośc z tą rośliną , otóż :
      -kiedy trzeba ją siać ??
      -ile kg się sieje na ha ??
      -czy stosuje sie jakieś opryski ??
      -jakie nawożenie ??
      -i na jaki plon można liczyć ?? oczywiscie z 1 ha
       
      mam nadzieje że uzyskam odpowedzi na te pytania z góry dzięki :rolleyes:
       
       
       
      pozdrawiam Zetor53400
    • Przez jaro38
      Witam
      Panowie, Panie jesteśmy firmą ze Świętokrzyskiego. Aktualnie specjalizujemy się w owocach. Aczkolwiek ostatnimi czasy również import - szczególnie Oliwek z Grecji. Okazuje się, że to całkiem dobry biznes. W każdym bądź razie, aktualnie korzystamy z usług transportu firmy IMPET z Czermina (czyli niedaleko). Czy korzystaliście może z usług innych firm ale mowa o transporcie Polska Grecja / Południe Europy - Bałkany? Najlepiej podkarpackie / świętokrzyskie gdyż tutaj logistycznie nam to wychodzi korzystnie.
    • Przez Paszkamax
      Chciałbym uprawiać dynie bezłupinowe i potrzebne mi są informacje jaki nawóz stosować i jakie opryski. Dziękuje za wszelkie informację.
    • Przez benek79
      mam takie pytanie? czy ktos z was uprawia te rosline????
    • Przez Piotrek835
      Witam!
      Mam kilka pytań do tych co uprawiaja slonecznik
      - czym siejecie słonecznik
      - gdzie pozniej go sprzedajecie
      - jakie nawozenie dajecie
      - oraz czym pryskacie od chwastów
      Uwazam ze uprawa tej rosliny jest przyszłoscia na lekkich glebach po kukurydzy.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj