mszk8

Zakupy na allegro...

Polecane posty

pawel885    2279

Najtaniej jeśli chodzi o zakup części to jest mieć dobrego znajomego- właściciela warsztatu. Ich zniżki sięgają nawet ponad 40%,obie strony zadowolone- ja oszczędzam pieniądze, on zwiększa obrót w danym sklepie i dostaje większe zniżki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pooch    61

Może nie chodzi w moim poście o allegro, ale przestrzegam Was przed zakupami na Tablica.pl ...

 

Ja dałem się nabrać i straciłem troche kasy robiąc przedpłatę na konto ... tylko kupujcie na odbior osobisty !!!


W rolnictwie siła!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Ale co to apel jakiś jest czy ostrzeżenie? Myślisz, że ktoś kliknie kup teraz na allegro, bo mu się np. kombajn czy agregat podoba i kupi w ciemno bez obejrzenia? Jaki jest tego sens? Dla mnie to kompletny brak wyobraźni.

 

Znajomy pracuje w dziale "przestępczości gospodarczej" i jak mi kiedyś opowiadał to wpłata to jest nic. Ludzie umawiali się po odbiór zakupionego auta w Anglii, wpłacali 30% czy 40% wartości auta i lecieli w wskazane miejsce dopiero na lotnisku w Anglii załważyli że ktoś ich wyrolował.

 

Kazał też zwracać uwagę aby nie wysyłać pieniędzy przez Western Union bo zlokalizowanie odbiorcy pieniędzy jest prawie niemożliwe, zaś każde inne krajowe banki są do zlokalizowania właściciela tylko to kwestia czasu (może nie 100% ale blisko).


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pisze bo sam kiedyś zostałem wyje**** na allegro

zrobiłem przedpłatę a przyjechało coś innego więc nie brałem - na właściwy towar czekałem 2 miesiące !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sambold    1

Podobno cena to główny nasz bodziec do robienia zakupów. Dlatego sprzedawcy muszą nas przekonać że kupując jakiś towar mamy do czynienia z niebywałą okazją. Na poziomie naszych oczu są układane towary najdroższe, a tańsze od innych producentów są zazwyczaj na najniższych lub najwyższych półkach. Bardzo ważny jest też zapach. Dlatego coraz więcej sklepów wprowadza piece do pieczenia pieczywa bezpośrednio na terenie sklepu tak by jego zapach zachęcał do zakupów. Podobnie jest z muzyką. Zauważcie że najczęściej jest ona na stoiskach z odzieżą. Duży wpływ na sprzedaż mają degustacje. Smażone krewetki oferowane przy stoisku z rybami powoduje że wiele mań decyduje się na obiad z ryb czy owoców morza. Ważne jest tez oświetlenie i zraszanie mięsa i wędlin. W lodówkach są specjalne lampy dzięki którym drób wygląda bardzo świeżo. Więcej o różnych technikach zachęcających nas do kupowania dowiecie się ze strony https://kapitalni.org/pl/kursy/jak-sklepy-wplywaja-na-decyzje-zakupowe/id/58 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Kiedyś sklepy miały okna, dziś już nie a dlatego że łatwiej oświetlić aby ładnie wyglądało w świetle sztucznym niż naturalnym.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj