nht6030

60-70 ha nowy kombajn do 430 tyś............

Polecane posty

nht6030    17

Mam około 70 ha zasiewów i jaki nowy kombajn kupić?? Claas tucano 320? claas avero 240?? claas dominator 150?? Może nh tc5050 albo tc5070 może inna marka?? --------------------------- Jeśli znacie ceny piszcie ----------------------------

Wiadomość z agroFakt.pl

damianbizon    37

ja proponował bym ci NH TC5050 (dalszy wujek ma i widziałem kombajn w akcji. Class Avero 240( kosił u mnie w tym roku i super sprzęt, wg. mnie jest troche bardziej wydajny od nh tc5050)

:)

Pozdrawiam wszystkich użytkowników af.

tak mniej więcej z tego co wiem to tc 5070 ze wszystkim jakieś 5070 netto a 5050 jakieś 300 netto ze stołem do rzepaku wózkiem itd itp

Kameleont25    75

Ja bym brał NH bo widziałem w akcji tylko nie pamiętam modelu ale chyba TC5070 to jak cieli razem z nim dwoma

bizonami Z056 to ten NH robił tyle co te dwa bizony i teraz właśnie właściciel tych bizonów kupił sobie NH

nowego za 450tyś tylko modelu nie pamiętam i właśnie przed chwilką mu go przyprowadzili to z daleka to zaje fajnie wygląda.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez seba1718
      Witam chcę zakupić kombajn mam na oku New hollanda tx 34 czy może ktoś z posiadaczy się wypowiedzieć czy warto się w niego pchać ? czy może lepiej postawić na claas/john deere ? w mojej okolicy są 2 piękne tx'y jeden silnik ford drugi mercedes który byłby lepszym wyborem? ( części, spalanie, awaryjność)      
    • Przez c308
      jaki kombajn na taki areał
    • Przez Pawel996
      Witam. 
      Poszukuje użytkownika kombajnu JD WTS 9660 HillMaster II. 
      Jak z awaryjnością tego kombajnu? 
      Czy jest dostęp do części? Tylko oryginał czy są też zamienniki? 
      Na co zwrócić uwagę przy zakupie? 
      Jakie najczęstsze bolączki są tej maszyny? 
    • Przez domel27
      Witam użytkowników agroforum. Przymierzam się do zakupu kombajnu biorę pod uwagę 3 marki John deere 1075, New Holland tx32 i claas dominator 88/98. Budzet ok 90tys. Możecie podpowiedzieć o swoich opiniach plusach i minusach tych kombajnów. Z góry dzięki 
    • Przez FarmMF
      Witam chciałabym zapytać jaki kombajn najlepiej wybrać do 35tys interesują mnie najbardziej new holland, deutz fahr I bizon proszę o opinię I wszelkie porady 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj