Skocz do zawartości
nht6030

60-70 ha nowy kombajn do 430 tyś............

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
nht6030    5

Mam około 70 ha zasiewów i jaki nowy kombajn kupić?? Claas tucano 320? claas avero 240?? claas dominator 150?? Może nh tc5050 albo tc5070 może inna marka?? --------------------------- Jeśli znacie ceny piszcie ----------------------------

Wiadomość z agroFakt.pl

damianbizon    37

ja proponował bym ci NH TC5050 (dalszy wujek ma i widziałem kombajn w akcji. Class Avero 240( kosił u mnie w tym roku i super sprzęt, wg. mnie jest troche bardziej wydajny od nh tc5050)

:)

Pozdrawiam wszystkich użytkowników af.

tak mniej więcej z tego co wiem to tc 5070 ze wszystkim jakieś 5070 netto a 5050 jakieś 300 netto ze stołem do rzepaku wózkiem itd itp

Kameleont25    75

Ja bym brał NH bo widziałem w akcji tylko nie pamiętam modelu ale chyba TC5070 to jak cieli razem z nim dwoma

bizonami Z056 to ten NH robił tyle co te dwa bizony i teraz właśnie właściciel tych bizonów kupił sobie NH

nowego za 450tyś tylko modelu nie pamiętam i właśnie przed chwilką mu go przyprowadzili to z daleka to zaje fajnie wygląda.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez vdan
      Witam.
      Przymierzam się do zakupu używanego kombajnu na moje 100 ha gospodarstwo. Do tej pory obrabiałem to Fortschrittem MDW 514. Jego czas powoli się kończy stąd decyzja. Poszukuje używanej maszyny, Mój budżet to max. 220 tyś brutto. Rozważam zakup New hollanda tc5050, tc 56. Claasa mediona 310 lub innej serii, John Deer'a 1450 CWS, lub deutz fahra serii 40. Nie znam się kompletnie na tych maszynach, w okolicy kilka NH, tc 56, cs cx. Dodam że potrzebuje sprzętu nie dużego gabarytowo, heder max 5m.  Dość mocno interesowałem się jd CWS - ale opinie o tym kombajnie są bardzo różne(ze skrajności w skrajność ). Natomiast New holland tc 5050 znowu trochę martwi mocą silnika - 170 km to chyba nie dużo. Bardzo proszę o jakieś wskazówki, podpowiedź. 
      Z góry dziękuje 
    • Przez agromechanik19
      Fajny mały kombajn cena do 40tysi
    • Przez jarku98
      Witam
      Stoję przed wyborem kombajnu głównie na usługi . Kombajny mają podobną cenę i wydajność. kombajn będzie brany na różnicowanie i muszę zmienić wnisek z siewnika na kombajn i dlatego muszę wybrać markę , a kombajn będzie zamawiany dopiero po żniwach .Co byście polecili chodzi mi głównie o wytrzymałość , spalanie , wygodę pracy i wartość przy odsprzedaży ?
    • Przez mati11441
      Witam zastanawiamy się nad zakupem kombajnu w rolę wchodzi jd 1450, nw tc5070, claas dominator 98 vx można jakieś opinie,wady,zalety.

• Przez lukkii
      Witam

Planuje kupno nowego kombajnu. Najlepiej John Deere'a z uniwersalnym klepiskiem (czy to dodatkowa opcja? którą można dokupić do każdego Johna?) żeby nie trzeba było zakładać przesłon na będen tylko przystawke przypiać i jazda ponieważ sieje tylko 40 h kukurydzy. Znajomy ma John Deer'a 9540i i nic nie zmienia tylko przystawke przypina i tyle. Ale na takiego mnie nie stać Myślalem Nad 2056 coś z niezadużym hedrem tak do 4.8 i oczywiscie nie za drogiego.

Pozdrawiam