Krystianrolnik

Płyn hamulcowy C360

Polecane posty

Witam panowie muszę wymienić płyn hamulcowy w C360 i teraz mam takie pytanie ile należy wlać tego płynu, jak spuścić pozostałości starego płynu, jaki rodzaj płynu zakupić i w końcu gdzie należy naciągnąć kabelek aby odpowietrzyć układ ?

rami    14

załóż przewód na końcówkę odpowietrznika w pochwie i wyciągnij płyn ze zbiorniczka strzykawką nalej świeżego taki jak używasz w aucie i odkręć odpowietrznik i przepompuj układ ale uważaj żeby ci nie zabrakło plynu

Wiadomość z agroFakt.pl

stasiex    23

Na zwolnicy, a mówiąc konkretniej między zwolnicą a tylnym mostem. Płyn koniecznie DA1.

Edytowano przez stasiex

seweryn20    821

R-3 to z lekka zabytkowy płyn. Zalej DOT-3 lub 4. Pompka w 60-ce spokojnie chodzi na tych płynach tylko w zetorach jest z tym różnie.

BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Piotrek14    218

ja w swoim c 360 mam płyn DA1 i nie narzekam żeby coś źle chodziło

Droga do przyszłości jest zawsze w budowie ;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Perkins1992
      Mam problem z hamulcami w ursusie 360. Przed remontem działało tylko prawe koło, w lewym kole był wymieniany cylinderek, wymieniłem jeszcze obydwie pompki. Jak go poskładałem to wszystko działało jak przed remontem. :angry: Co tu zrobic????????
    • Przez Mar22cel
      Witam, Posiadam ciagnik Mf 6490 na skrzyni dynashift i mam takie pytanie, jaka może być przyczyna pekniętej pompki hamulcowej, ciągnik jest wyposażony w hydrauliczne hamulce. Pozdrawiam.
    • Przez Filipox
      Dzień dobry.
      Mam problem z traktorem,a mianowicie 2 dni temu przy orce z dojścia przewodów hamulcowych do zwolnic wyszedł dym potem strasznie zaczęły piszczeć koła podczas jazdy co mogło się zepsuć ? jest to ursus c-4011

• Przez Maciek90
      Jak napełnić zbiornik powietrza w C-360. Próbuję i próbuję, ale jakoś mi to nie wychodzi.
    • Przez włodek
      Witajcie,
      Walczę już dziś cały dzień i powiem Wam że nie wiem o co chodzi. Nie mogę za nic w świecie poradzić sobie z wyregulowaniem tego zaworu odpowiadającego za hamowanie przyczep. Cięgno mam standardowe, z tą sprężyną. Po wciśnięciu hamulca, tłoczek wychodzi max 3mm i koniec. Dalej ściąga się sprężyna. Sprężynę mam dociągniętą do końca tej regulacji ale dalej to nie pomaga. Rozebrałem dziś ten cały zawór, wszystko przesmarowałem, porządnie oczyściłem. Wyglądał ładnie, zero rdzy. Ale dalej jest to samo. Czy wkręcam ten tłoczek, czy wykręcam, brak efektu. Jak zastąpię to cięgno, cięgnem sztywnym, bez sprężyny (pospawałem sobie takie do testów) jest super. Tłoczek wychodzi ok 2cm, przyczepa hamuje. Ale wtedy z kolei pedał działa bardzo ciężko. Trzeba się zapierać. Nie wiem gdzie szukać problemu. Ciśnienie za niskie w układzie? Ustawiony mam że zawór spuszcza przy 6 barach więc to chyba nie jest źle. Przy takim ciśnieniu powinien hamować. Układ szczelny, nigdzie nic nie syczy, nie uchodzi. Kupił bym nowy zawór tylko boję się wydać ponad 300zł bo tyle kosztuje porządny, polski a efekt może być ten sam. Miał ktoś może podobny problem? Możecie coś poradzić? Może to cięgno z tą sprężyną kupić? Może ta sprężyna jest za słaba bo tego zaworu.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj