Skocz do zawartości
Krystianrolnik

Płyn hamulcowy C360

Polecane posty

WHATEVER
Wybrane dla Ciebie
galeria
c360

Witam panowie muszę wymienić płyn hamulcowy w C360 i teraz mam takie pytanie ile należy wlać tego płynu, jak spuścić pozostałości starego płynu, jaki rodzaj płynu zakupić i w końcu gdzie należy naciągnąć kabelek aby odpowietrzyć układ ?

rami    6

załóż przewód na końcówkę odpowietrznika w pochwie i wyciągnij płyn ze zbiorniczka strzykawką nalej świeżego taki jak używasz w aucie i odkręć odpowietrznik i przepompuj układ ale uważaj żeby ci nie zabrakło plynu

Wiadomość z agroFakt.pl

stasiex    23

Na zwolnicy, a mówiąc konkretniej między zwolnicą a tylnym mostem. Płyn koniecznie DA1.

Edytowano przez stasiex

seweryn20    582

R-3 to z lekka zabytkowy płyn. Zalej DOT-3 lub 4. Pompka w 60-ce spokojnie chodzi na tych płynach tylko w zetorach jest z tym różnie.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Perkins1992
      Mam problem z hamulcami w ursusie 360. Przed remontem działało tylko prawe koło, w lewym kole był wymieniany cylinderek, wymieniłem jeszcze obydwie pompki. Jak go poskładałem to wszystko działało jak przed remontem. :angry: Co tu zrobic????????
    • Przez krzys924
      witam... co może być przyczyna tego iż gdy c360 postoi parę dni to gdy go odpalam i wrzucę jaki kol wiek bieg do przodu i puszcze sprzęgło to lewe tylne koło stoi w miejscu a prawe rwie do przodu i nie mogę ruszyć ,dopiero jak wrzucę wsteczny to koło sie odblokowuje? co jest tego powodem??
    • Przez Maciek90
      Jak napełnić zbiornik powietrza w C-360. Próbuję i próbuję, ale jakoś mi to nie wychodzi.
    • Przez tomi81ggd
      witam ,czy moze ktos mi pomoc kupilem i zalozylem nowy czujnik stopu w c-360 i nacisnolem pedal hamulca i nowy czujnik pekl i olej wylecial .dwa nowe czujniki tak rozerwalo jaka jest przyczyna ,dodam ze dwa miesiace temu wymienilem nowe pompki hamulcowe.
    • Przez benyk123
      Witam!
      Mam pytanie czy da się przerobić hamulce w Ursusie C-360?
      Myślę nad tym aby wyrzucić wyrównywacz i przewody hamulcowe bezpośrednio połączyć do pompek hamulcowych
      Ogólnie mam problem jedno kolo bierze inne nie,wymieniłem wyrównywacz i dwa razy cylinderki oryginał czeskie,
      mam dość tych hamulców w mojej C-360.
      Mechanik mi znany długo zajmuję się remontami i mówił żeby wypierniczyć ten wyrównywacz.
      Czy da się wkręcić te przewody hamulcowe co idą do cylinderków w miejsce gdzie wkręca się czujnik stopu

Z góry dziękuję liczę na rady,
      dodam że mam dwie krótkie pompki, a przewody dałoby chyba radę wygiąć