zetorek6245

zetor odpowietrzaja sie samoczynie hamulce

Polecane posty

zetorek6245    0

witam kupiłem niedawno zetora 6245 na początku były bardzo słabe hamulce i sie blokowało jedno koło więc postanowiłem wymienić pomyki wymieniłem i to samo się nadal działo. wymieniłem wyrównywacz ciśnienia nadal bez zmian a później doszło do cylinderka lewego i nic nadal sie blokuja i nie chcą hamować więc wykręciłem wyrównywacz i połączyłem hamulce tak jak jest w c 360 nadal to samo pilnie proszę o pomoc.

u mnie w zetorze jest dwie krótkie pompki czy tak powinno być bo w c 360 była krótka i długa

hubertuss    1341

Cylinderki przy kołach masz szczelne nic nie cieknie. Czy w układzie występ[ują gumowe przewody, czy tem metalowe są drożne? A tak wogóle temat w złym miejscu umieściłeś.

zetorek6245    0

Cylinderki przy kołach masz szczelne nic nie cieknie. Czy w układzie występ[ują gumowe przewody, czy tem metalowe są drożne? A tak wogóle temat w złym miejscu umieściłeś.

wi

wiem pomyliłem tematy

występują gumowe i metalowe

Wiadomość z agroFakt.pl

zorzyk2    54

Pompki są identyczne, a przyczyną blokowania i małej skuteczności mogą być rozwarstwione przewody elastyczne wychodzące z tychże pompek i stary gęsty płyn. Te przewody są podobne do tego sprzęgłowego, tylko zamiast podłączenia na oczko są wkręcane w pompki. Połączenie elastycznych z metalowymi jest na korpusie skrzyni biegów.

zetorek6245    0

Pompki są identyczne, a przyczyną blokowania i małej skuteczności mogą być rozwarstwione przewody elastyczne wychodzące z tychże pompek i stary gęsty płyn. Te przewody są podobne do tego sprzęgłowego, tylko zamiast podłączenia na oczko są wkręcane w pompki. Połączenie elastycznych z metalowymi jest na korpusie skrzyni biegów.

dziękuje bardzo spróbuje wymienić te przewody i powiem czy pomogło to

zetorek6245    0

dziękuje bardzo spróbuje wymienić te przewody i powiem czy pomogło to

Problem został rozwiązany przyczyną hamowania były podparte pedały i pompki nie cofały płynu.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Artur1985
      Witam zastanawiam się nad zakupem niewielkiego ciągnika do uprawy przydomowego warzywniaka, jedynym najrozsądniejszym wyborem było by kupono Mf 255 albo Ursusa 3512 stąd też moje pytanie. Czy podnośnik działa podobnie jak w Ursusie C 360. Że trzeba bieg wbić żeby podniósł, a jak się wyluzuje to opadnie ?
    • Przez JOHNDEERE5080M
      Co byście wybrali Zetor forterra 140 hsx z przebiegiem 1400mtg od pierwszego właściciela z 2014r. Czy sprowadzony John Deere 6520 z 2003r sprowadzony z zagranicy niby przebieg 6500 mtg pochodzenie nie znane. Dodam że Zetor jest z pewnego źródła. Co byście wybrali ?????????
    • Przez Anteknagospie
      Witam chciałbym się dowiedzieć który ciągnik z tych dwóch wy byście wybrali do ładowacza czołowego: Lamborghini R4.95 czy John Deere 34.10. Minimum 80 km bo będzie też jeździł przy prasie. Najlepiej by było żeby nie miał dużo elektryki i żeby był dosyć zwrotny. Dzięki z góry za odpowiedzi. 
    • Przez sygi100
      Witam
      Stoję przed wyborem ciągnika na niewielkie gospodarstwo 10ha. Będzie to główny ciągnik. Zakup z własnych środków więc cena ma znaczenie.
      Po uwagę biorę
      1. Zetor Major 80 cena 111tys
      2. Zetor Proxima 70 cena po aktualnym rabacie 115tys
      3. Farmtrac 675dt cena 115tys
      4. Ursus C380 cena 110tys

Który wybrać, proszę o opinie. Ceny podobne. jaki silnik zetora spali mniej czy 65KM czy 76KM?

• Przez Muszol
      co lepsze kupić na raty majorka za 120 tyś czy starego za 40 tyś bez rat??? i co ogółem jest lepsze ... jakie spalanie komfort i awaryjność?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj