Huba

Jaki olej do skrzynii biegów - Manitou 633 ?

Polecane posty

Huba    0

Witam

Jaki olej wlać do skrzynii biegów w ładowarce teleskopowej Manitou 633 ?

Czekam na odp

Pozdrawiam.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez iroo10
      Witam.
      Mam problem z ładowarką przegubową striegel. Ciężko kręci się kierownicą w lewą stronę, w prawo jest ok. 
      Pierwsze podejrzenie padło na siłownik, bo pod obciążeniem sama skręcała. Po regeneracji siłownika kręci się lżej, ale nie tak jak być powinno. 
      W ładowarce jest zamontowany orbitrol z zaworem priorytetowym LS. Teraz pytanie co wysiadło zawór czy orbitrol?
      Czy taki orbitrol z zaworem priorytetowym można zamienić na taki: https://sklepdlarolnika.pl/pl/p/Orbitrol-OSPC-80-LS-150-1230/24631

• Przez Maciek1010
      Co oznacza ta kontrolka? Dodam że zaświeca się gdy ładowarka się rozgrzeje , jak temu zaradzić aby znikła 

• Przez Laver
      Witam, byłem na oględzinach miniładowarki weidemann, ładowarka po zaparciu o ścianę nie mieli w ogóle kołami, przy ruszaniu też. Co może być przyczyną?
      Zmierzyłem ciśnienie na wyjściach od 3  sekcji pokazuje200 bar.
    • Przez matijas67
      Witam
      Mam ładowarkę teleskopowa new holland lm 430 od jakiegoś czasu i zaczęły mi piszczec rolki na teleskopie...
      Nie wiem czy mogę posmarować smarem bo nie widzę żeby ktoś wcześniej tak smarowal..
      Stąd pytanie czy mogę smarem przejechać?
    • Przez wl_master
      Witam wszystkich potrzebuje instrukcje obsługi ładowarki 6030 co w miarę możliwości po polsku
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj