Zaloguj się, aby obserwować  
Aguska1990

Poszukiwany Katalog do zgrabiarko przetrząsarki STOLL

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Aguska1990    0

Panowie pomóżcie, poszukuje katalogu części, instrukcji od zgrabiarko przetrząsarki dwukołowej(karuzelowej)Stoll, niestety na maszynie nie można odczytać co to za model, a w ogłoszeniach różny model spotykam. Chodzi mi o taką starszy przetrząsacz który się przestawia na zgrabianie. Piszcie proszę jeśli coś o niej wiecie.

Pozdrawiam

Arturo    35

a coś konkretnego Ci się w niej zepsuło że szukasz katalogu ?

Zabudowa ciężarówek specjalistycznych

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez piotrp88
      Witam
      Mam pytanie do posiadaczy ww. przetrząsacza: Czy w przekładni są łożyska stożkowe czy zwykłe kulkowe? Może ktoś dysponuje katalogiem części?
      Pozdrawiam
    • Przez zetor7745
      Po wczorajszych przezyciach przy sianokosach z zgabiarka gwiazdowa mamy zamiar kupic zgrabiarke karuzelową i tu pytanie do ich uzytkownikow czy ladnie zgrabiają?? i jakiej firmy polecacie?

Ja mam juz upatrzona jest to firmy Pöttinger EUROTOP 421 N
      http://www.poettinger.at/landtechnik/schwa...amp;produkt=150
    • Przez SanSebastian
      Witam serdecznie chciałbym zaczerpnąć opinii na temat zgrabiarek
      Mam zamiar zakupić coś tej zimy, ale mam dylemat pomiędzy polskimi nowymi markami a zachodnimi sprowadzonymi.
      Byłem bardziej przekonany do tych drugich, pojeździłem w ostatnim czasie po handlarzach w okolicy, którzy sprowadzają sprzet z zachodu i trochę się zdziwiłem.
      Szukam zgrabiarki 3,20 lub 3.50 metra, tak żeby c360 dała radę, najlepiej na tandemie, wiadomo lepiej zgrabi, a łaki nie są równe jak stół.
      Ceny takich zachodnich są moim zdaniem mega wysokie, kuhny, lely, niemeyer, wiadomo zachodnia jakość, ale ludzie wołają sobie za takie  25 letnie maszyny ok. 7-8  tysiecy. Wiadomo maszyna ma chodzić a nie się świecić, ale one wyglądały jakby stały u niemca 5 lat w trawie i polak wziął za 500euro.
      za to cenę to ja mam nową polską jakość.
      Proszę o poradę na temat tych polskich zgrabiarkach oferowanych za 8 tysięcy typu jar-met, brandi, armasz, promar, metal-technik, armasz i innych wynalazkach, czy na prawdę tak jak wielu twierdzi są one z plasteliny i po dwóch sezonach do wywalenia?
      Czy myślicie że na te 4ha i prawidłowym użytkowaniu warto wybrać polską maszynę czy raczej szukać jakiś 25 letnich zachodniaków w podobnej cenie?
    • Przez marijusz
      Witam wszystkich bardziej zorientowanych niż ja Zakupiłem zgrabiarkę krone 1201s ,która ma zużyte aluminiowe elementy trzymające ramiona grabiące .Mam problem z rozebraniem tego badziewia ,byłem przekonany że po odkręceniu flanszy na 4 śruby cały aluminiowy kielich trzymający wyjdzie bez większych oporów a tu ani drgnie .Jak to rozebrać pomóżcie prosze.
    • Przez Mik21
      Planuję zakup przetrząsaczo zgrabiarki firmy Kuhn Haybob 360. Wiem że tego typu maszyny albo lepiej przetrząsają albo zgrabiają. Co możecie powiedzieć o tej maszynie? Sprawdza się w praktyce?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj