Kris24

Gaz w Bizonie Z056

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Kris24    4

Pytanko. Jak to możliwe że gaz jest przestawiony w Bizonie, normalnie dodawanie gazu odbywa się po przesunięciu dźwigni z góry na dół, a w bizonie wuja jest odwrotnie z dołu na górę się przesuwa, co może być przekombinowane ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbozowy    29

jak kiedys mialem bizona to sie na bok przesuwalo.... a zreszta jak dziala wszystko to co zqa roznica?

Edytowano przez zbozowy

Naprawy maszyn budowlanych VOLVO u klienta (mechanika, hydraulika, elektryka, dpf, ad-blue).

Obsługa klimatyzacji w każdym sprzęcie u klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kris24    4

W sumie nieduża, ale byłem przyzwyczajony do orginalnego operowania gazem i mi się z początku trochę myliło, tylko mnie zastanawia jak to zostało przerobione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Prawdopodobnie któraś dźwignia (od gazu) jest obrócona o 180 stopni.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Junkers    44

W bizonie jest ustawianie gazu od albo do siebie. Co do zmiany dodawania gazu wystarczy obrócić o 180" dźwigienkę koło podajnika ziarnowego ale nie robiłem tego, bo po co, tak jest najlepiej. Kris24 mogłeś najpierw zajrzeć do silnika i już byś wiedział co i jak

Edytowano przez Junkers

KPK Kumurun Team
"Polak jak se chce, to se kurde potrafi" F.Kiepski
Prawidłowo użytym młotkiem i przecinakiem możemy naprawić nawet zegarek.
Belarus 952.4 - U C-330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spawel98    0

Zobacz sam możliwe tak jak tam mówił że może być obrócone o 180 stopni albo jakaś inna przerobiona na własną rękę nieoryginalne albo źle złożone i gaz jest odwrotnie :)

Edytowano przez Marcin91

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Junkers    44

Kolego, wiem że jesteś nowy ale popatrz na datę postu na który odpowiedziałeś <_< on ten problem już na pewno dawno rozwiązał.

Polecam przeczytać regulamin, bo kiedyś się pytałeś jak zadawać pytania.

Najpierw się szuka i czyta, a nie na oślep zadaje pytania.

A tak się spytam z racji twojego wieku(bez urazy :lol: ), jeździłeś bizonem a raczej młóciłeś czy jesteś tylko teoretykiem??


KPK Kumurun Team
"Polak jak se chce, to se kurde potrafi" F.Kiepski
Prawidłowo użytym młotkiem i przecinakiem możemy naprawić nawet zegarek.
Belarus 952.4 - U C-330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez bizonek
      bizon zo56 jak zwiększyc jego wydajność ja jestem troche magik  wiem to i owoo bizonie wiem wszystko tylko jak zwieszyć jego wydajność wiecię piszczie 
    • Przez SebastianPycia
      Witam. Dzisiaj zauważyłem że w miejscu zaznaczonym na biało na zdjęciu lecą iskry podczas pracy młocarni i hedera, a tam gdzie na niebiesko zaznaczone, tylko po drugiej stronie to koło pąsowe jest strasznie gorące. Do tego było czuć jakby dym palącej się trawy. Po zgaszeniu bizonka z gardła zaczęło się lekko dymić. Czy to łożysko czy może coś innego??


    • Przez agromichu
      Jakie akumulatory polecacie do bizona z056? Potrzebuje dobrych bo najtańsze 5 lat wytrzymały ;/
    • Przez rafto
      Witam, jakie zakładacie opony do swoich wózków od hedera ? Zakładał ktoś opony pełne od wózka widłowego ? Poszerzał ktoś rozstaw kół ?
    • Przez mejtun
      Dzień dobry, 
      Jest tu ktoś kto wymieniał tą ( nie wiem czy dobrze to nazywam) półkę za podsiewaczem do której przykręcany jest grzebień na kilka śrub? 
      Jak się do tego zabrać? Półka przykręcona jest pod mocowaniem podsiewacza ale jak ją stamtąd wyjąć? Muszę wywalać sito górne z dolnym? Może ktoś mnie pokieruje?   
       


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj