Slawek0

Case 5150 problem - kontrolka

Polecane posty

Slawek0    3

Witam wszystkich!

 

Mam pewien problem z Case 5150, otóż pali mi się kontrolka, nie wiem o czym ona mnie informuję, dodam że kontrolka pali się gdy ciągnik jest zapalny, gdy kluczyk jest tylko przekręcony takiej sytuacji nie ma. Nie posiadam do niego instrukcji obsługi. Przeszukując internet również nie znalazłem informacji na temat kontrolek panelu centralnego w tym ciągniku.

Jedyna nadzieja w was forumowicze, mam nadzieje, że pomożecie mi rozwiązać ten problem. wink.gif

 

 

Od czego to kontrolka?

http://imageshack.us.../img6651fk.jpg/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek    21

ps od czego to jest ten cały pasek kontrolek mam tez problem z case 5120 mianowicie jak odpalę ciągnik to przez jakiś czas strasznie wyje mi pompa i świeci mi się kontrolka skrzyni nie wiem jaka jest przyczyna dodam że w listopadzie wymiana była filtru oleju olej jest jak nowy w skrzyni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1980    0

Ta kotrolka to

INDYKATOR POŚLIZGU KÓŁ-skaznik ten składa się z pietnastu segmentów

Każdy z segment odpowiada z 2% poślizgu kół.

tak pisze w instrukcj ,a czemu sie świeci cały czas to niewiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek    21

to ten NDYKATOR POŚLIZGU KÓŁ pokazuje jak jest poślizg kół jeśli tak to u mnie nie działa i nie wiem dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slawek0    3

Dziękuje Ci za rozszyfrowanie tej kontrolki...

 

Teraz tylko nasuwa się pytanie co dzieje się z moim ciągnikiem jeśli ona jest ciągle aktywna...

Głupia kontrolka, a z cała pewnością może narobić potężnej szkody, jeżeli ciągnik będzie dalej eksploatowany i nie przywiąże się do tego większej wagi...

 

Pytanie co może się stać z Case jeżeli to zbagatelizuje?

Albo jak to naprawić, jeżeli wiecie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123wojtex    5

A ja mam pytanko tzn. Mam Case 5140 z 1997roku i na błotniku i na fotelu mam taką jakby tabliczke i tam jest napisane 50000 edition. Co ona oznacza??? Czy to już ostatnie 50000 ciągników tej serii??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lewy631    0

witam was panowie mam do sprzedania Case 5150 z 1997r po kapitalnym remoncie skrzyni,spzregła i wielu innych podzespołów remont był wykonany w serwisie case który mnie wyniósł 40 tys. dodatkowo pomalowałem ciągnik w specjalistycznym warsztacie (wygląda jak nowy).jak coś to prosze o kontakt2398927 gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kozik251    9

Witam . mam takie pytanie , w moim case 5150 świeci się pomarańczowa kontrolką po lewo od wykrzyknika mniej więcej tak wygląda Nowy obraz mapy bitowej.bmp

Edytowano przez kozik251

Mój kanał na YouTube:

Żywiec Akpil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
casemx110    0

Tak, dostaje zbyt mało powietrza, wytwarza się zbyt duże podciśnienie pomiędzy filtrem a turbiną, co ilustruje kontrolka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kozik251    9

I co trzeba z tym zrobić?? dodam ,że filtry są czyste:)


Mój kanał na YouTube:

Żywiec Akpil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco512    1003

Turbina na to nie wpływa, jeśli filtry są czyste to może czujnik siadł lub izolacja na kablu się przetarła. Można odłączyć kabelek na chwilę z czujnika, jeśli kontrolka zgaśnie to wina czujnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BENNY82    242

sławek0 czy twój case ma laserowy detektor prędkości? to taka pucha z prawej strony kabiny pod schodami. jeśli masz to szukaj usterki tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez roxor
      Witam panowie mam do was taka prośbę chce kupić case mx 135 to mój pierwszy case i nie wiem na co trzeba zwrócić uwagę w tym ciągniku jeżeli ktoś wie coś na temat tego ciągnika to proszę o wasze rady dzięki i pzdr.
    • Przez johny
      Witam czy miał ktoś z was styczność z ciągnikami tej serii JX a szczególnie chodzi mi o JX 90 a jak wiał to jakaś opinia jak wygląda itd >??
    • Przez messot
      Witam
      Pacjent bliźniaczo podobny do case mx 
      Przy zmianie z 3 na 4 połbiegu delikatnie przydusza silnik i tak samo z 2 na 1
      z 1na 2 ok 
      Z 2 na 3 ok
      Z 3 na 2 ok
      Ciśnienia posprawdzane po 19 na każdym połbiegu
      Cewki podmienione z innego ciągnika 
      Obserwacje przy zmianie z 2 na 1 na drugim koszu ciśnienie spada do ok 15b na ułamek sekundy i dopiero spada liniowo
      Na pierwszym koszu narasta liniowo 
    • Przez agromichu
      Case 4220 podnośnik nie opada pod obciążeniem. Dodatkowo dźwignia od wysokości opadania podnośnika (ta do pługa) tylko podnośniła i opuszczała. Ostatnio tata jej używał i zaczął cały ciągnik drżeć i koniec końców coś się zrobiło tak, że teraz nawet podnośnik nie chce opaść pod obciążeniem. Nie wiem czy to ma znaczenie ale przy uchwycie cięgna centralnego od podnośnika wychodzi jakiś bolec i jest na wierzchu. Gdzie szukać przyczyny? Co to może być? Proszę o pomoc.
    • Przez ProstyRolnikZPodlasia
      witam objaśni mi ktoś od czego są wszystkie pokrętła ehr w case mx 135? z góry dziękuję
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj