JEDREK

XXIV Barzkowickie Targi Rolne

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
JEDREK    22

Barzkowickie targi to impreza o wyrobionej już marce, należąca niewątpliwie do najważniejszych imprez rolniczych regionu, o czym dobitnie świadczą statystyki - ubiegłoroczne targi odwiedziło około 120 tys. osób, a wystawiało się tu łącznie ponad 900 podmiotów. Miło nam także poinformować, że 3 marca 2011 roku Zachodniopomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach otrzymał wyróżnienie w konkursie Perły Biznesu w kategorii: Wydarzenie Gospodarcze 2010 roku - za organizowanie cyklicznych targów branży spożywczo-rolnej. Perły Biznesu to konkurs gospodarczy z siedmioletnią tradycją, organizowany przez redakcję szczecińskiego magazynu gospodarczego "Świat Biznesu". Co roku kapituła, w której skład wchodzą ekonomiści ze szczecińskich uczelni oraz publicyści ekonomiczni szczecińskich mediów, wybiera laureatów w dwóch kategoriach: Wydarzenie Gospodarcze i Osobowość Biznesu.

W tym roku ZODR Barzkowice jest również współorganizatorem "XIX Światowego Forum Mediów Polonijnych". W dniu otwarcia targów, 9 września 2011 roku, do Barzkowic przybędzie około 120 dziennikarzy polonijnych. Będzie to doskonała promocja dla naszego regionu oraz dla firm uczestniczących w targach.

Impreza z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Targi odbywają się pod patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Sekretarza Stanu w Ministerstwie Środowiska, Wojewody Zachodniopomorskiego, Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego, Starosty Powiatu Stargardzkiego oraz Wójta Gminy Stargard. Jak co roku targom towarzyszyć będzie szereg imprez dodatkowych.

Biorąc udział w tegorocznych Barzkowickich Targach Rolnych AGRO POMERANIA, wykorzystacie Państwo niepowtarzalną szansę do nawiązania bezpośrednich kontaktów z ważnymi partnerami.

 

Tyle z informacji ;) No i tu moja propozycja moze wkoncu zorganizujemy cos na targach jakies spodkanie wkoncu to najwieksza wystawa w zachodniopomorskim i pewnie wiekszosc nas jest tu co roku wiec moze uda sie spodkac nam wkoncu?? :);)

Edytowano przez JEDREK

ursus 360 ursus 385 i Fortschritt 323A górą!!!!!!!!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macursus    122

No prawda powinismy cos zorganizowac :P Ja tez raczej bede w sobote :D Ale blisze rozmowy o spotkaniu zaczniemy na poczatku wrzesnia ;)


Claas Tucano-500 tyś,John deere -400tyś, DF - 350 tyś -- Koszenie Bizonem przy otwartych oknach-BEZCENNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JEDREK    22

ja ogulnie tez zakladm ze bede w sobote o ile mi cos nie wypadnie bo jak cos to niedziela juz na bank ;) co do konkretow to wiadomo mamy jescze kupe czasu ;)


ursus 360 ursus 385 i Fortschritt 323A górą!!!!!!!!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysiek7211    31

ja też bede w sob :)

Edytowano przez Krzysiek7211

Jestem młodym zaczynającym rolnikiem i prowadzę gospodarstwo rolne po dziadkach o powierzchni 10 ha które mam zamiar powiekszyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JEDREK    22

no to ja panowie i panie proponuje spodkanie na stoisku korbankow przy ktoryms tam fendt-e o godzinie 13 ;) widze ze wiekszosc bedzie w sobote to dobrze bo ja tez w sobote bede :D

Edytowano przez JEDREK

ursus 360 ursus 385 i Fortschritt 323A górą!!!!!!!!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twardy12    1

No to ja nie mam wyboru i będę w sobotę. Wiec czekam na dokładniejsze informacje co do godziny. Tylko ustalajmy wszystko tak aby się spotkać bo to już 3 rok z kolei gdy ustalenia były a nikogo niebyło na umówionym miejscu. Bo musimy się jakoś pokazać jako agrofotowicze na tych targach. A i dzieki wielkie za przypomnienie użytkownikowi „Krzysiek7211’’. Pozdrawiam B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ValtraN82    0

Ja muszę przyznać, że z bliżej nieokreślonych przyczyn nie dotarłem w ubiegłym roku do Barzkowic. Tak więc w tym roku muszę tam być obowiązkowo. Dla mnie również sobota jest najlepszym dniem na przyjazd na targi.

 

Pozdrawiam i do zobaczenia w Barzkowicach :)


Deutz-Fahr Agrotron 4.85 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boku27    226

Ja tez będe tylko nie wiem kiedy :lol:

Edytowano przez boku27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fordtw15    0

ja będę prawdopodobnie w sobotę, chyba że w piątek nie będzie pracy to też:)

Edytowano przez fordtw15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wloda    12

ja jestem w sobotę :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:


PRONAR 1025_________URSUSc360__________MTZ 82_______bizon______i nowy zakup Massey ferguson 7256_________i wiele innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor12245    5

moze bede ale nie obiecuje


JOHN DEERE 6930, ZETOR 12245 ZTS, CLAAS MEGA 218,,2x U C-360, ZETOR 7211, 2x HL8011,HL 6011, 2x PPS,i inne przyczepki ogolnie 12 ich jest
I maszyny wspolpracujace:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NAMOOR    6

Ja będę.

Będą to moje chyba już 10 Barzkowice.

Niestety z roku na rok coraz bardziej zaczynają przypominać jarmark dla miastowych, a nie targi rolne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JEDREK    22

@NAMOOR i tu sie z toba w pelni zgadzam powiezchnia wystawcow maszyn itd od lat jest ta sama i jarmark jak ty to ujoles dla miastowych powiekszyl sie z 300 razy przez te lata <_< ale to nic mozna ogladac to co nas imtersuje nie trzeba chodzic po wszyskim :lol:


ursus 360 ursus 385 i Fortschritt 323A górą!!!!!!!!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ValtraN82    0

Dziś dowiedziałem się, że BHS Goleniów szykuje pokaz siewnika FOCUS na tegorocznych targach. :-)


Deutz-Fahr Agrotron 4.85 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Rafał2222
      Witam. Jestem ciekawy czy da się zrobić swapa do Zetora 5011 a silnik z Zetora 5211, silnik 3 lub 4 cylindrowy bez kombinacji. W przyszłości gdybym musiał robić remont to poszedł bym w mocniejszy silnik o ile jeszcze będzie sens. 
    • Przez kuna9977
      witam chcę kupić folie ensinbal tylko teraz jest ona w innym opakowaniu jak kiedyś czy to jesty tylko zmiana opakowania czy jakaś podrób już ponad 10 lat jej nie używam tylko terza znalazłem ofertę 420 zł za 750 więc cena dobra tylko cy to ta sama co kiedyś  pierwsze zdjęcie w jakim jest teraz drugie zdjęcie w jakiej była kiedyś i w internecie na aukcjach występują w różnych opakowaniach więc czy to to samo 


    • Przez Anastasia09
      Warsaw Dental Center do miejsca, gdzie pasja i profesjonalne połączenie jest w trosce o naszych pacjentów. Nasza misja obejmuje zapewnienie komfortu, bezpieczeństwa oraz jakości usług stomatologicznych.
      Nasze kliniki, placówki na terenie warszawskim Powiślu, zachwycają nie tylko swoim designem, ale również wykwalifikowaną kadrą, która sprawia, że wizyta u stomatologa staje się doświadczeniem.
      Zapewniamy możliwość tworzenia kameralnej, przyjaznej i dyskiretnej zawartości, gdzie każdy pacjent jest dostępny indywidualnie oraz zapewnia zakres usług. Nasze zaangażowanie w pracę z pacjentami stawia ich w centrum naszego zainteresowania. Dokładne zastosowanie, aby zapewnić im pełen komfort, który jest w pełni funkcjonalny.
      Kontakt z Warszawskie Centrum Stomatologiczne

      Możesz zalogować się z nami w dowolny dogodny dla Ciebie sposób.
      Godziny pracy
      Pon. —Pt. 9.00 – 21.00
      Klinika e-mailowa
      kontakt@warsawdentalcenter.pl
      Numer telefonu do odbioru
      +48 22 542 18 04
      Adres naszej kliniki
      Topiel 11, 00-342 Warszawa
    • Przez Waga
      Witam ! jestem całkowicie nowy w temacie, odziedziczyłem gospodarstwo po rodzicach - nie całe 5 ha. Dogadałem się z sąsiadem, że będzie sobie to użytkował. Dopłaty wziołem na siebie. Jednak nadal nie jesteśmy dogadani co do kasy za to użytkowanie. Sąsiad mówi, że okoliczni rolnicy są tak dogadani, że dopłaty ze ziemię bierze ten co użytkuje. i co dalej ? co z podatkiem ? ziemia to piasek i glina mniej więcej po połowie, wielkopolska. Poradzicie coś ?
    • Przez michalsoft
      Witam,
      w sąsiedztwie mojej działki powstać ma turbina wiatrowa. Dziś był przedstawiciel firmy z zapytaniem o zgodę i propozycja dzierżawy  na to żeby nad moimi działkami kręciło się śmigło z wiatraka , ewentualnie może być na tej działce kawałek fundamentu. Ma być ro wiatrak o mocy około 3MW
      Na jakie zapisy w umowie dzierżawy zwrócić uwagę ? CO jest ważne w tym aspekcie ? 
      Czy macie jakieś doświadczenie z tego typu sprawami ?
      Jaki może być ewentualny czynsz dzierżawny?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj