Zaloguj się, aby obserwować  
bizonek56

Pytanie New Holland 8670

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
bizonek56    0

Witam mam pytanie przy NH nie pokazuje mi prędkości jazdy raz pokazuje 7 nie raz 14 a potem 0,8 nie rozumiem a jadę co najmniej 40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falko77    0

witam jesli rozwiazales problem z ta nieprawidlowa predkoscia to okej a jesli nie to ci pomoge moj adres to falko77@tiscali.it pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falko77    0

witam dolanczam pdf gdzie po otwarciu file zobaczysz dwa potenziometry pod spodem jest czyjnik z tym czarnym przewodem ale nie tego szukasz bo ten jest od szybkosci szybkosci mocy wchodzacej do skrzyni a ty szukasz wychodzacej wiec sie znajduje n a tej samej wysokosci stylu kolo pomp hydraulicznych uwaga jak go wyjmiesz to bedzie ciekl olej mozesz go zamienic z tym z przodu jest taki sam ale moim zdaniem problem gdzie indziej napisz jaki rezultat odniosles i ci powiem co dalej

Pozycia potenziometo.pdf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiu86    0

Witam też własnie kupiłem takiego NH 8670

I mam pytanko ? mam włącznik światła ostrzegawczego i jest zmontowany "kogut" ale nie widzę kabli doprowadzonych zasilanie. Kogut jest zamontowany z tyłu kabiny i niego wiszą kable tylko są jakby ucięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Piterekk45
      Witam wszystkich czy byłaby dobra dusza i podesłała numer do fachowca który naprawia ciągniki nh serii 8340 rok 92 ???? Otóż nabyłem taki model i wyskoczył mi błąd e11 podczas jazdy i rozłączyło jazdę. Albo może ktoś miał podobny przypadek i mógłby mnie odpłatnie naprowadzić gdzie leży przyczyna (wiem co oznacza ten błąd zbyt niskie napięcie na potencjometr ) ogólnie wolałbym zawieźć i się do tego nie dotykać 
    • Przez mateusz1903
      Witam wszystkich. Pytanie moje brzmi czy warto kupić new Hollanda TG285 i czy są to dobre ciągniki. Wiem że silnik to cummins 8.3l więc na tej jednostce się raczej nie zawiodę skrzynia powerschift 18+4 więc też dobre z tego co wiem, ktoś jescze może coś dołożyć doradzić?
    • Przez Rendi19
      Witam, od niedawna jestem posiadaczem new hollanda t8040 i mam problem z podświetleniem zegarów w prawym słupku. Otóż kiedy ciągnik nie ma zapalonego żadnego światła podświetlenie działa, ale jak zapale światła mijania bądź lampy robocze całe podświetlenie gasnie a kontrolki przygasają. Co może być problemem? 
    • Przez macko25
      chciałbym się dowiedzieć opinie o tym ciagniku tej serii czy warto kupować jaka tu jest skrzynia i jakie spalanie?
    • Przez Mariuszkrakv
      Witam serdecznie. 
       
      Dziś po. Odpaleniu na ekranie wyskoczył błąd 'armrest falut' oraz potencjometr podnosnika przestał działać, przez co można podnieść ramiona tylko z poziomu blotnikow. Przed zjazdem nie było problemu z używaniem podnosnika. Czy ktoś ma pomysł co może mu delegać? 
       
      *bezpieczniki i ciągłość przewodow sprawdziłem w miarę możliwości 
      *na diagnostyce w opcjach, po wybraniu arm, mam błąd 69
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj