1rajdzik

Opuszczone i zagłodzone !!!

Polecane posty

1rajdzik    15

Czy ktoś widział reportaż w Wydarzeniach (Polsat) o zostawionej na pastwę losu hodowli kilkudziesięciu sztuk trzody ? nie słuchałem uważnie od samego początku ale te kilkadziesiąt to było gdy odkryto że nikt tego nie pilnuje, podobno było znacznie więcej... Byłem przerażony tym reportażem i zastanawiam się jak tacy ludzie mogą istanieć na świecie :angry: jeśli ten koleś se nie radził to trzebabyło sprzedac to co jest i zająć się czymś innym a nie doprowadzić do tragedii. Za jego bezmyślność grozi mu klika lat więzienia - ja jeszcze dołoże - powinien się znależć w takim samym miejscu jak zostawione zwierzęta. Ochyda po prostu jak tak można postępować.

 

Może ktoś bardziej uważnie słuchał reportażu... Proszę o wasze opinie...


all rights reserved

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc1    2

też oglądałem ten reportaż, ale również nie od początku, jednak zdążyłem usłyszeć że ten rolnik popadł w jakieś dlugi, bank zajął gospodarstwo ale inwentarz nie został zabezpieczony i dlatego doszło do takiej tragedii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk514    2

W pobliskim miasteczku facet trzymał konie i świnie. To był koszmar żywe konie stały na martwych a jak kiedyś tamtędy jechałem to widziałem jak tuczniki latały po szosie i maciory.Ale chyba tez był reportaż w Uwadze i się za to wzięli pozbawili go wszystkich zwierząt i musiał zapłacić wysokie pary za martwe zwierzęta .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113

Takich ludzi to powinno się w chlewie zamiast zwierząt na 2 tyg zamknąć angry.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jan2130    17

Witam panowie i panie ja bym tak od razu goscia nie ocenia unas we wsi tez taki sam pryzpadek gosci kawaler gospodarz caom gemba a tu nagle tragedia pare sztuk martwych wszystko zaniedbane poprostu mu odj....o i potejrzewam i w tym przypadku to sie stalo samotnosc problemy i pszcha siadla


Kto nie inwestuje ginie!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertbara    75

Ja ogladalem ;)

 

Istna tragedia, tak zaglodzic zwierzeta, te swinki nie jadly kilkadziesiat dni, jedna druga zjadala :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojt    74

ja też to oglądałem,tyn facet to jakiś debil, tak zagłodzić swinie ,takiego dorwać i mu wybić/wykopać z tego głupiego łba takie coś,a potem jeszcze go kaś zamknąc bez jedzenia jak już inni pisali :angry: :angry: :angry:

 

 

spytam sie przy okazji:słyszał ktoś o rolniku co podobno na banki napadał i 300tyś zgarnoł,teraz mu grozi ok:12 lat wiezienia,a po gospodarstwie nie było widać zeby włożył do niego te 300tyś,teraz jak pojdzie siedziec to może plajtnąc jego gospodarstwo jeszcze musi oddac tą kase i wszystkie koszty popłacić jednym słowem ma teraz przejeb***.Gadali o tym chyba wczoraj w :Na celowniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiek10    1

nie ogladalem, ale domyslam sie co tam moglo byc pokazane. nie wiem jak tak mozna ;) straszni sa tacy ludzie i straszne jest to, co oni robia bryyyy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnyyyy    4

Bez sensu jest tez to,ze dopiero jak juz zaglodzi ktos zwierze na smierc to czeka go kara,a na dodatek wcale nie sa to wysokie wyroki:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojt    74

no te kary to czasami bywają żałosne,dziwi mnie to ze tego nikt wcześniej nie zauwazył sąsiedzi,ktoś z rodziny.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

Nie oglądałem, ale z waszych wypowiedzi mogę to sobie wyobrazić.. nie wiem, ja bym tak nie mógł, to nie jest chomik, że nasypiesz mu jedzonka, pojedziesz na miesiąc wrócisz i on dalej bedzie sobie hasał..


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

Najgorsze to jest to ,że nikt wcześniej o tym nie poinformował, np TV czy radia,gazety tylko teraz się o wszystkim dowiadujemy po fakcie całym,i to tak jest zawsze że jak ktoś robi źle to nikt uwagi nie zwraca a później to wielkie pretensje i żałoby że się stało tak a nie inaczej,trochę zapobiegawczo trzeba działać i spryt też nie zaszkodzi ;)


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubaldo    2

Nie rozumiem takich ludzi nie umieli sobie radzić ze zwierzętami to trzeba było je posprzedawać i tyle a nie na śmierć zagłodzić i zadawać niepotrzebnie zwierzętom ból :):D:) takich ludzi powinni zamykać na 2 lata w jakimś chlewie w takich samych warunkach co oni te zwierzęta trzymali :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian40000    86

U nas też był taki przypadek. Gość nie mający nic w wynajętych budynkach postanowił trzymać około 30 macior, pasze dla nich dowoził rowerem od gospodarza u którego pracował kilka kilometrów dalej, efekty każdy wie jakie były, wszystko zagłodzone, a kary nie dostał żadnej bo stwierdzili że nie ma poczytalności, a finansowej nie mógł dostać bo nic nie ma. Co dziwne tam gdzie to trzymał mieszkała rodzina z małymi dziećmi, to było w polach nikt nic nie wiedział dopiero ktoś usłyszał piszczenie i się zainteresował, nie wiem jak oni mogli spać jak te świnie cały czas piszczały i te małe dzieci na to patrzyły. okropne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez LukasSch
      Witam mam pytanie około 5 dni temu kupiłem kury nioski wszystko z nimi ok tylko niechcą wyjść z kurnika na wybieg i tu pytanie czy dać im czas czy wyciągnąć je samemu na zewnątrz ? 
    • Przez Szejmuś
      Ma ktoś namiary na handlarza końmi na mięso?
      I przy okazji ile za kilogram. Ogierki, klacze, ale dorosłe nie źrebaki.
    • Przez Lupek
      Czy ktoś zajmował się tym, co o tym sądzicie?
    • Przez elektrotech
      Ciekawe czy u kogoś pracuje jeszcze koń....tak tak u mnie dziadek ma i śmiga bronami ) takie drobne prace
    • Przez burtek
      Witam serdecznie,
      w swoim nabytym nie dawno gospodarstwie posiadam 3 duże psy (dwa bernardyny i jeden owczarek niemiecki). Psiaki karmie resztkami z jedzenia, chlebem oraz kupuje im kości z mięsem z masarni. Chciałbym jeszcze kupić im karmę, aby poprawić ich wygląd. Jaką dobrą i tanią karmę polecacie dla psiaków? Jak Wy karmicie swoje psy?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj