wwewwe

bardzo w tym roku stonki zniszczyły wam plon ziemniaków ?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
wwewwe    0

mi na jednym z pól 3 h (za pózino opryskałem) ale za to na drugim piękne 7 h a jak u was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian40000    86

ja dwa razy pryskałem i nie naniszczyły za dużo ale teraz stoją w wodzie i pewnie tak jak w tamtym roku połowa zgnije przed kopaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janczar810    302

ja zapomiałem o pryskaniu ziemniaków od stonki :) bajc przy sadzeniu i spokój aż do zbioru tylko niestety na nieszczesne dziki musze uważać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dolok    0

u mnie dwa opryski na jadalnych i przemysłowych ale na tych drugich czeka mnie napewno jeszcze jeden a za rok napewno zaprawiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

U mnie na tym polu nie było ziemniaków z 30 lat w okolicy też brak ziemniaków, pole za lasem i stonka niedawno się pojawia. 2 krzaki zjadły zupełnie, złapałem opryskiwacz plecakowy, opryskałem tylko te krzaki na których była stonka i spokój stonki nie ma.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobytempelton    161

ja pryskałem w czerwcu od stonki, mam środek aby opryskać ale też stonka trafia się jednostkowo, po za tym 2 tydz. leje nie mam jak od grzyba następną dawką wjechać, błoto


Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrek6211    12

Ja pryskałem kilka dni przed pojawieniem się stonki i z 1,5 tygodnia potem znowu pryskałem bo się pojawiła ale szkód nie narobiła ale ostatnio patrzyłem to prawie wszystkie już pogniły bo za mokro :( ;[


Zetor Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesmag    54

milan-że ci się chciało na dwa krzaki z plecakiem-taki atomizer od płynu do mycia szyb by wystarczył.

ja tylko raz na stonkę apaczem i spokój,teraz niewielka ilość jest,ale wczesne odmiany i już liście się stare zrobiły,już się kładą,więc dużych szkód nie narobią.pryskałem wczoraj na grzyba ale na kilka sztuk stonki szkoda środka.

a z deszczami u mnie spokojnie-popaduje tyle co wyparuje-od dwóch tygodni to dopiero ziemia normalna,wcześniej to nie za mokro było.jak dla mnie wyśmienicie się układa pogoda,lepiej się u mnie nie może układać,dzień z deszczem przelotnym,dzień pogody,za to sąsiad wściekły-jeszcze kawałek sianka chce wysuszyć,jak przegrzebie to pokropi :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ratizes    0

No u Mnie na jednym kawałku zjadła 20 metrów w głąb pola bo jeden palant nie wykopał poprzedniego roku ziemniaków obok Mnie i tak rozstawił ten kawałek i momentalnie przeszły i zjadły ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saszeta    164

stonka na ziemniakach :blink: ? Od tego jest prestige. Na dziki działa podobnie jak na stonkę :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrb14    192

ja opryskałem i nie ma stonki na moim wielkim areale ziemniaków 10 ary :D

Edytowano przez piotrb14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

stonka na ziemniakach :blink: ? Od tego jest prestige. Na dziki działa podobnie jak na stonkę :lol:

saszeta. Czy to sprawdzona informacja z oddziaływaniem prestige na dziki?Byłoby to nad wyraz pożądane :) jesli nie to zostaje elektryczność.co do stonki to prestige jest rewelacyjny.spokój cały sezon :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saszeta    164

sprawdzona. Chociaż bez grodzenia ja bym nie zaryzykował. U mnie raz na rok jakiś wejdzie to kilka ruszy i zostawia. Nawet teraz gdzie sadzeniaka już nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez elektrotech
      stosowałem Sencor,Dancor...ale jakos nie bardzo jestem zadowolony..
      co stosujecie????
    • Przez mszk8
      Czy ktoś z was uprawia ziemniaki przemysłowe (skrobiowe)? Na jakich ziemiach najlepiej one plonują, jaka jest cena "materiału siewnego" i cena podczas zdawania do zakładu, jaki plon da się uzyskać z ha itp.,czyli tak jak w opisie tematu "wszystko o nim"
       
      Pozdrawiam mszk8
    • Przez goodkat
      Witam wszystkich:) nie zauważyłem tematu typowo pod ziemniaki bardzo wczesne, a ich uprawa jest bardzo ciekawa. Proszę o dzielenie się swoimi spostrzeżeniami na ten temat. Zachęcam do dyskusji.
       
      Osobiście sadzę kilka arów, wiec wiedzy za dużej nie mam;)
    • Przez adaskupodkarpacie
      Witam, może mi ktoś doradzić, jaka odmiana ziemniaka jest najbardziej wydajna ??  ??? : :'( :-
    • Przez martin_3512
      Witam. Mam pytanie czy ktoś kiedyś się spotkał z tym aby kopać czosnek kombajnem Bolko? Jest to uprawa testowa i zastanawiam się nad zbiorem czy Bolko by go nie obtłukł. Mam już pewien plan jak odpowiednio przerobić kombajn i jak spowolnić taśmy aby nie uszkodzić czosnku. Czy myślę w dobrym kierunku? Czy ktoś to stosował? Proszę o poradę
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj