Basiutka20

Polak - to brzmi dumnie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Basiutka20    2

jak najbardziej - w 1939 III rzesza niemiecka wywołała II wojne swiatowa której głownym celem była LIKWIDACJA takich narodów jak Żydzi Polacy Czesi Słowacy Rosjanie Ukraińcy Białorusini Litwini Łotysze Estończycy Romowie i wiele innych - a teraz polaków na zachodzie nazywa się antysemitami i nacjonalistami - przypomne ze niemcami rządziła wtedy partia NSDAP - czyli niemieccy nacjonaliści (czytaj naziści - czytaj rasiści)

 

a w obecnych czasach polaków za bronienie swojej odmiennosci i suwerennosci w europie nazywa sie takze euro oszołomami - a np takie sprawy jak marsze równości czy parady homoseksualistów prowokują co chwila fale nazywania polaków Homofobami - pytanie tylko czy to ze jako kobieta chce byc z meżczyzna którego kocham i G.... mnie obchodzi to co dwóch panów albo dwie panie robia pod kołderką jest objawem homofobi - bo dla mnie nie a dla tych Pan i Panów jest (aha - w wyborach nie głosowałam ani na PiS ani na LPR ani na samoobrone)

 

poza tym jesli chodzi juz o antysemityzm to w średniowieczu żydów przegnano przez cała europę od hiszpani przez niemcy i francje posadzajac ich o całe zło uwczesnego swiata (np we francji zydów posadzono wywołanie epidemii cholery) a gdy dotarli do uwczesnej polski to król Kazimierz Wielki nie dość ze nadał im jakieś tam przywileje to jeszcze ofiarował im na własnośc miasto - sławny do dziś Kazimierz nad wisłą - no i kto tu jest antysemitą ??

 

no a tak z innej beczki to co sądzicie o tym filmiku

http://www.youtube.com/watch?v=zLslsaaoU9w...ted&search=

 

pytankokieruje szczególnie do panów których na AFjest mnóstwo


Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorak    2

czytając Twoją wypowiedź przypomniała mi się lekcja histroii - najgorszy przedmiot w szkole brrrr. Wolałem sam czytać to co mnie interesowało a nie to co "psor" smucił.

Historia historią - trzeba żyć dalej ale nigdy jej nie zapominać, nie zapominać tego co było kiedyś, co jest teraz a dobrze nie jest.

Rasistą nie jestem ale każdy swoje miejsce musi znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiutka20    2

w szkole to rzeczywiscie historie przewaznie prowadzi stara baba która ma o niej zero pojecia i liczy sie dlaniej znajomość dat - jak dla mnie to wazniejsze od znajomosci dat jest świadomość tego co z tych dat wynika


Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorak    2

Dokłądnie tak jak piszesz - daty to nie wszystko a na to największy naciskkładą nauczyciele. Osobiście najbardziej przypadło mi do gustu dwudziestolecie międzywojenne ale to bardziej na polskim przerabiane ;) ale ogólnie ten okres.

ps:

właśnie wróciłem z kina - KATYŃ - jak dla mnie ostatnie 15 minut filmu powalające. Niestety film na faktach :( widzieć leżących w rowie i mieć świadomość że za kilka sekund będzie się leżało z nimi [*] ten studencik i postać grana przeż Artura Ż. - niezły patriotyzm i świadomość bycia Polakiem i oddania życia za POLSKE

no a teraz spać bo o 6 na Farme do Poznania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiutka20    2

no to prawda to wstrzasajaca historia - szkoda tylko ze w naszych czasach jest ona stosowana do nieczystej gry politycznej

 

PS

"studencik" - chyba nie miałeś na mysli Pawła Małaszyńskiego (jesli tak to on nie gra tam studenta tylko kadeta szkoły lotniczej) jesli nie to sorki - nie wiem jeszcze nie widziałam tego filmu


Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja tam mile wspominam zajecia z historii babka zawsze dawała mnustwo dat i zawsze dało sie u niej sciagać wiec miało sie ta czwórke z historii hehe a tak serio to ostatnio w sprawy historyczne za bardzo ingerują politycy a tak nie powinno być!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1

Ja jestem bardzo dumny z Polski przeżyli tyle wojen. Ludzie byli prześladowani. Ale jakoś wygrali te dwie wojny światowe dzięki tym ludziom którzy walczyli mamy teraz normalny kraj :rolleyes:


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

Jestem dumny z POLSKI . ale co do tych krachów gospodarczych to mogę powiedzieć że (np. za komuny ) Polacy mieli z góry narzucone działania i je wykonywali a kiedy komunizm upadł to i nie było komu kierować polakami (ludem). I na filmach PKF można to doskonale zauważyć (zlikwidowane PGR).


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3046

byc dumnym z tego ze ktos nas pobil i to nie raz ? dziekuje nie jestem masochista.polacy wygrali 2 wojny ? rzeczywiscie kiepscy historycy was uczyli.ja dobrze pamietam prl wiec bajek o pgr to nie opowiadaj.antysemityzm to problem wirtualny -kto zna jakiegos zyda .a mimo to jest mnostwo antysemitow,szczegolnie w starszym pokoleniu,tych ktorzy pamietaja"wasze ulice nasze kamienice".


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

Bajek nie opowiadam wiem jak jest u mnie w PGR. na 1000 ha pracuje tylko 4 pracowników. Reszta siedzi przed blokami godzinami i bąki zbijają. I to TY ich karmisz podatkami które TY płacisz .


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

Panowie nie kłóćmy się bo to nie czas i miejsce. Ja z POLSKI jestem dumny i jestem dumny, że mieszkam w takim kraju i nigdy na stałe z niego nie wyjade :angry: Dla mnie POLSKA to raj. Tylko niestety w latach 90' XX wieku był popełniony szereg głupstw, debilizmów, i totalnych błędów. Okres prywatyzacji polskiego kapitału był przeprowadzany przez złodzei. NIESTETY. I dlatego teraz jest jak jest. Tak jak pisze qurecus, że w byłym PGR 4 pracowników a reszta to pijacy siedzą pod sklepem całymi dniami. Coś o tym wiem. No, ale my juz na to nie mamy wpływu. NIESTETY :rolleyes:


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

bez kłótni proszę bo zamknę temat i dam %


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

nie przeciągaj struny :rolleyes:


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3046

co to ma znaczyc ten %?.my sie nie klocimy tylko dyskutujemy,bez przeklenst i inwektyw.u nas nie bylo pgr a reforma rolna[uwlaszczenie]w 1860 r,bylo tylko panstwowe gospodarstwo przy szkole rolniczej.do ktorej chodzilem w czasach prl i wiem z praktyk jak to wygladalo. co do reszty to trzeba byc dumnym z tego co sie samemu robi a nie z innych.wielu z naszych bohaterow narodowych to byli bardzo mali ludzi[nie chodzi o wzrost],tylko wtedy nie bylo 10 telewizji i 100 gazet wiec niewielu o tym wie.wytlumaczcie jak mozna zrobic kapitalizm bez kapitalu?niestety trzeba krasc.a jak sie nie umie-jak ja-to trzeba ciezko pracowac.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

% to w skrócie ostrzeżenie.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3046

jako typowy polak myslalem o innych%


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

te inne to przeważnie używa sie skrótu %%(lub więcej) a % to ostrzeżenie


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
330CUrsus    0

Jestem dumny bo Polska kiedyś miała ciężko i zwyciężyła a skutkiem tego mamy wolny kraj!Jak se pomyśle że jak bym mieli być pod zaborami Rusków czy szwapów to aż mnie ciary przechodzą.Nie ma to jak polskie pola,lasy i najważniejsze wsie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2255

pisaliscie ze polska wygrala wojne a niemcy przegrali tylko nik nie zauwazyl jak teraz zyja niemcy a jak polacy. niemcy sa duuzo do przodu, gdy w polsce ludzie nie slyszeli o kombajnach niemiec juz nim kosil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD5620    10

co prawda to prawda my według niemców to het za murzynami ale tak to w polsce jest kto raniej wstaje tez rzadzi i to wychodzi ale co wygarbujesz zapracujesz i ukradniesz to masz a jak by wszytsko tak przepisowo robił to bys miał jak zabłocki na mydle :angry: ;)


Diesel KOPCI, Diesel CZADZI, Diesel nigdy cię nie ZDRADZI !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj