zorak

Rozsiewacz 2-talerzowy do C-360

Polecane posty

Marcin1997    8

ja też bym polecał rozsiewacz z pom augustów sam go użytkuje 2 rok i jestem bardzo zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja też właśnie szukam jakiegoś nowego rozsiewacza myślę o antku z sipmy co o nim sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy poradzcie jaki kupic rozsiewacz nawozu do C-360 dwutalerzowka . mysle o amazonie tylko jaki model nadaje się do 360 seri 400 czy 600????? bo chyba nad nowymi polskimi nawet się nie co zastanawiać bo ze 2 sezony i już brązowy na pewno, widziałem ostatnio w składnicy maszyn nowke i już farba puchla masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcincc360    70

Co sądzicie o rozsiewaczu woprol junior ? Jak z wysiewem np mocznika czy polifoski?


Gdy Ci smutno, gdy Ci źle weź URSUSA przejedź się!!!
Poszukuje ciężkiego ursusa może być nie na chodzie byle by miał przedni napęd.:)
Kupię przedni napęd do szóstki !!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
massey76    6

u mnie do c360 jest rozsiewacz bogballe L1 wchodzi do niego 500l ustawiony na 18m z tego co pamietam to rzuca nawet na 24m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
knoro93    215

A ja mam t25 rozsiewacz lejek plastikowy i sypie do niego big baga 500 kg podnosze jade w pole i nie pytam o droge. Dziwią mnie wypowiedzi typu rozsiewacz do c360 400-500 kg ładowności. Do c360 to jakis 750 kg ładowności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adrian   
Gość adrian

mam opryskiwacz 12m wiec wystarczy ze bedzie te 10m rzucał to juz bedzie z zakładka:) chodzi mi o to czy ktos ma coś takiego jak sie sprawdza czy wysiewa dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renault85-15TX    190

Daj sobie z tym spokój, kup lepiej jakąś używkę typu amazone czy rauh i będziesz zadowolony na lata i na Twoje pole wystarczy spokojnie. 


Vixa balet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebastian264    15

Witam. Jestem zainteresowany zakupem nowego rozsiewacza dwutarczowego tak do 5tys zł. Bardzo mi się spodobał rozsiewacz firmy Altro i to na temat tej firmy chciałbym uzyskać opinie. Jak jest z ustawieniami szerokości roboczej i dawek nawozu? Równomierność wysiewu jest na zadowalającym poziomie? Wystarcz mi jak będzie rzucał na 12m tak by mieć jedne ścieżki z opryskiwaczem. Oprócz tego rozsiewacz wykorzystywany byłby w sadzie gdyż jest możliwość dokupienia specjalnej przystawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2095

Ja mam w 60 z uni mx850 i spokojnie lata z bigbagiem. Nie nasypalem go jeszcze do pełna bo zawsze kupuje w dużych worach wiec nie wiem jak poradziłby sobie z pełnym ale z 1 Bb śmiga pięknie, zero problemów. Z rozsiewacza jestem bardzo zadowolony, wywiewa zgodnie z ustawieniami tylko trzeba pilnować prędkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hardkor113    637

A ja polecam kuhn mds centralna skrzynia bardzo ulatwia prace.
Regulowane lopatki od 12 do 18 lub czasami i wiecej.
W razie naprawy przekladnia bardzo latwa do zdemontowania co uwazam na plus.
Ogolnie polecam nie zawiedziesz sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz320    5

Odnawiam temat na rok 2023 jaki rozsiewacz nawozów i do wapna do C 360 dwutalerzowy budżetowy tylko sianie na łąki areał  15 /30hektarów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez ceston
      Witam jakie opinie o tym rozsiewaczu i jak dostepnosc czesci? rocznik 2010
       
    • Przez PiotrekMTZ
      Co sądzicie o tych rozsiewaczach?
      Bo planuje Kupić MDS 700l :lol:
    • Przez ceston
      Witam proszę o opinię na temat tego rozsiewacza i dostępność części rocznik 1999
    • Przez ARTURO04
      Witam potrzebuje pomocy może ktoś pomoże, poleci kogoś, a mianowicie problem dotyczy rozsiewacza a konkretnie wydaje mi się, że sterownik coś szwankuje konkretnie po kilku kalibracjach zaczyna zaniżać dawkę nawozu trzeba przywrócić do ustawień fabrycznych i kilka kolejnych kalibracji można wykonać i znowu robię próbę na 300kg i tyle w próbie wychodzi a już na polu ok.180 kg i na nowo do ustawień fabrycznych... Może ktoś miał podobny przypadek rozsiewacz kverneland ds-ew bez wagi z czujnikiem na koło zdjęcia sterownika  


    • Przez kingway
      Witam , czy są tutaj posiadacze rozsiewacza do nawozu Amazone ZA M 1501 ??? Czy polecacie i na co zwrócić uwagę ??? Mam na oku taki no moim zdaniem full wypas no polskie menu,komputer Amatron +,limiter,osłony przeciwblotne,plandeka nadstawka L1000,czujnik prędkości,tarcze 24 -36 m.  i cena trochę też duża ponad 30 tys.  Na co zwrócić uwagę przy zakupie ?  A może polecacie coś innego ?? Co oznacza ten czujnik prędkości ?? To oznacza , że jaką prędkością będę rozsiewał to on mi sam dawkę poda ? Sorry za te pytania , ale nigdy nie miałem z takim do czynienia rozsiewaczem 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj