Zaloguj się, aby obserwować  
valterka99

Jaki siewnik do kukurydzy-4 rzędy

Polecane posty

ozon87    29

Ja mam siewnik monosem i jestem bardzo z niego zadowolony więc szczerze polecam :D

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Siłacz
      chce kupic siewnik do kukurydzy tylko nie wiem jaki byłby lepszy amazone czy monsem
    • Przez xlger18
      Witam,mam pytanie odnośnie siewnika gaspardo ST 300/540. Czy norme wysiewu zachowuje Wam dobrze ? I jak w praktyce wychodzi ustawienie ilości nasion na hektar? Zauważyłem ze jedną odmianę kukurydzy wysieje na przykład 90 tyś na ha, a inną odmianę przy tym ustawieniu ponad 100tys na ha, gdzie szukać przyczyny ? 
    • Przez Piotr1711
      Witam. 
      Proszę o pomoc, zakupiłem niedawno używany siewnik Monosem z dozownikiem nawozów i mikroelementami i nie wiem ile wysiewa nawozu. W załączniku przedstawiam zdjęcia samego siewnika, górnej zębatki oraz dolnej od napędu podsiewacza nawozu. Na kolejnym zdjęciu jest tabelka z licznikiem. Co ona przedstawia? Od czego to może być?

• Przez Sunf
      Cześć, czy ktoś jest w stanie podrzucić zdjęcie jak ma przebiegać łańcuch do mikrogranulatora ? Jest na dłuższym łańcuchu.
    • Przez Monia82
      Witam.Mam siewnik fiona,chcialabym zasiac lubin.Czy ktos moze mi podac ustawienia pod lubin?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj