xabi32

Bizon Super Z056 na podwoziu Rekorda

Polecane posty

xabi32    6

Powiecie mi czy na podwozu ten kombajn ma tak samo hamulce jak w rekordzie czy jak w suprze i czy połosie sa z supra czy z rekorda. Bo znalazłem taki kombajn i chce go kupic tylko mam spore górki i chodzi mi głownie o hamulce i te przeklete półosie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebol    1

Powiecie mi czy na podwozu ten kombajn ma tak samo hamulce jak w rekordzie czy jak w suprze i czy połosie sa z supra czy z rekorda. Bo znalazłem taki kombajn i chce go kupic tylko mam spore górki i chodzi mi głownie o hamulce i te przeklete półosie.

 

Cale podowzie jak w rekordzie.


www.agrofoto.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zenekbizon    6

Hamulce hydrauliczne czyli bdb znam bo jeździłęm jak przydeptasz to do hedra lecisz przynajmniej tym co jeździłem takie były a półośki ni esłyszałem żeby posłży tam skrzynia jest nienamacalna nie sypią sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobytempelton    161

Za te kase to wybiera się w rekordach, ale jeżeli jest możliwość kupna za mniejsze pieniądze z056 z mostem rekorda a ma się góry na polach to najlepsze rozwiązanie, choć na pochyłościach ani rekord ani z056 niedoczyści ziarna z góry , a pod górę wyrzuci połowę, za te kilkadziesiąt tys może warto zastanowić się nad używaną wersją górską zachodniej produkcji używaną oczywiście


Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zenekbizon    6

@bobytempelton co do czystości ziarna to się mylisz niema znaczenia a pod górkę na pewno coś wyrzuci ale nie uznaje się tego i nie widać różnicy na ścierni jeśli zbirze wschodzi a jak o mnie chodzi top podwozie z rekorda połączone z budą z056 to jest ideał tylko ze koleś te 65 za dużo krzyknął..a ja też mam spore górki bo kosiłem na różnicy terenach a do czystości to sie kombajn ustawia jakbyś nie widział i bizony właśnie nie czyszczą źle .. zrobił bym ci film lub foto ale nie mam czym ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erwin2    5

Ja go cenię na 53 tys.Tak jak jeden kolega pisze za 65 to idzie poszukać ładnego reksia.A sądząc po blachach i paru innych detalach to wątpię że ma tylko 1200 mth

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kravter    39

ja bym nawet 50 niedal jakies 47 ;p max kiedys bizona za 20 mozna bylo kupic (i to ladnego) a teraz cos podrozaly ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarciu11    21

za tą kase to claas z podnoszonym tyłem już jest.. ja jestem zdania że za polską maszyne mozna dać max do 40tyś bo za tyle nie kupi się się niczego zachodniego w dobrym stanie. chyba że ktos sie uprze na bizona to i 65 zapłaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobytempelton    161

zenekbizon widocznie na dużych górach nie młóciłeś, gdzie na nartach można jeździć a nie uprawiać pole, a ja młóciłem dało się tylko pod górę i z góry, choć przy dzisiejszej pogodzie pod góre niedało by rady...tylko z góry...


Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZEMOxD11    10

Na podwozu rekorda ale 65tyś to przesada, jakiś taki zaniedbany jak na 92r. To mój powiedział bym że jest ładniejszy a jest z 87r.Te pięć tysi to byś utargował, powiedział by tu jest takie tam takie i by spuścił ;)

Edytowano przez PRZEMOxD11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marco007    3

Taka wersja bizona jest dla niektórych najlepsza. Ponieważ największą wadą Bizona Z-056 jest skrzynia i hamulce a w tej wersji jest to poprawione. A Rekordy lubią się grzać i silnik się sypie oraz z Z-056 jest lepsza widoczność. Jest to jedna z bardziej udanych wersji ;D

Edytowano przez Marco007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOST    7

A Rekordy lubią się grzać i silnik się sypie

Kolego miałeś Rekorda, że go oceniasz? bo narazie widzę, że wiesz tyle co napiszą na forum. Jak silnik składa osoba znająca się na mechanice i na dobrych częściach, a potem kombajnista jest dobry to silnik 6CT107 nie będzie gorszy od SW-400, ale jak się robi na odpier0l to potem jest, że awaryjny. Z grzaniem to samo już 2 sezony robię na Rekordzie i chłodnicę czyszczę raz na 2 dni i przy tych upałach nic się nie dzieje.


KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kukum
      Witam , Czy jak pomieszam te dwa środki , to przypale roślinę ? albo z czym mogę pomieszać basagran żeby i tez jednoliścienne  zwalczyć ?
    • Przez Rolniczek95
      Panowie i panie  mam problem z uszczelkami do skrzyni biegów do rekorda, macie jakieś namiary na sklep, producenta który robi takie uszczelki? Wiem że sam mogę zrobić takie uszczelki, ale czy jest sens kupować materiał który kosztuje 40 zł wycinanie itd
    • Przez daree
      Witam, aktualnie remontuje kombajn Bizon Sampo 2020. 
      Podczas składanie części pojawiły sie pewne wątpliwości. W zwiazku z powyzszym chcialbym zapytac czy na forrum jest ktos z wojewodztwa Lubelskiego u kogo można by podejrzeć pewne szczegóły dotyczące ememetów kombajnu ?
    • Przez Rolniczek95
      Z wujkiem zastanawiamy się czy dało by się przerobić instalacje elektryczną w bizonie z 24v na 12v, co sądzicie, czy gra jest warta świeczki ?
    • Przez warchest
      witam pękł mi blok w bizon rekord i mam takie pytanie gdzie regenerują silniki i jak to cenowo wyglada , a gdzie mozna kupic sam blok ? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj