fordtw15

John Deere 590-Budowa odrzutnika bel

Polecane posty

fordtw15    0

Witam mam taką prośbę do użytkowników pras JD 590 otóż potrzebuje zdjęcia odrzutnika bel, planuje zrobić samemu tylko chciałbym dobrze się przyjrzeć zdjęciom co i jak i gdzie jest zamontowane.

z góry dziękuje i pozdrawiam wszystkich

marcin1990    0

witam. sam posiadam taka prase bez odrzutnika i jakos mi go nie brakuje. jakim ciagnikiem w niej jezdzisz bo ja case 5140.

majs    0

Witam mam taką prośbę do użytkowników pras JD 590 otóż potrzebuje zdjęcia odrzutnika bel, planuje zrobić samemu tylko chciałbym dobrze się przyjrzeć zdjęciom co i jak i gdzie jest zamontowane.

z góry dziękuje i pozdrawiam wszystkich

Na stronie JD z katalogiem części masz pokazane

PS.

Posiada ktoś instrukcję bazdź zna funkcję wszystkim przycisków w panelu sterowania do prasy JD 570, 580, 590.

Z góry dzieki za odp. Pozdrawiam

post-16016-0-02373500-1312231715_thumb.jpg

Edytowano przez majs

Wiadomość z agroFakt.pl

fordtw15    0

U mnie chodzi z fordem tw 15, no tak tylko z odrzutnikiem nie trzeba cofać żeby odstawić bele wiec jakaś to wygoda jest

pawlik1m    0

Na stronie JD z katalogiem części masz pokazane

PS.

Posiada ktoś instrukcję bazdź zna funkcję wszystkim przycisków w panelu sterowania do prasy JD 570, 580, 590.

Z góry dzieki za odp. Pozdrawiam

jak chcesz to moge ci zeskanowac odpowiednie strony z instrukcji obsługi i wysłac na maila

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez vailus
      Witam, mam kilka pytań odnośnie prasy jd 550, a mianowicie : 1. Jak ustawić na tym suwaku wielkość beli na 120-130 cm? 2. Jak ustawić odpowiednią ilość owinięc sznurkiem tak mniej więcej? 3. Jak ustawić odpowiednie zbicie beli, chodzi mi w sianokiszonce żeby było coś trochę bardziej zbite jak po tych naszych sipmach 4. Jakie macie patenty na smarowanie i konserwowanie lanuchow w prasie? Myślę nad tym czy dobrym pomysłem będzie smarowanie łańcuchów smarem grafitowym?
    • Przez marsuli86
      Czy ktoś wymieniał palce przy prasie John Deere 540 na podgięte (od prasy New Holland) czy zdaje to egzamin i podaje siano lub słomę? Czy się nie zapycha?
    • Przez mateusz2615
      Witam posiadam ta prasę ze dwa sezony i taki mam problem ze często siano oiwja się na wale, zauważyłem że w mojej prasie nie posiadam takich palców zgarniajacych, nie wiem jak to znaleźć jak to się fachowo nazywa te druty nad podbierakiem, załączam zdj z góry dziękuję 

• Przez seba1990
      Witam Panowie orientuje sie ktos jak przeprogramować sterownik w John Deere 592 na inny model?? Zamiast 592 pojawia mi sie 854. W starszych modelach była kombinacja guzików tutaj to nie działa.
    • Przez domel27
      witam wszystkich. Moj pacjent to prasa john deere hi flow 592. a wczoraj mam problem z owijaniem sznurkiem bo tylko taka opcja prasa zaczyna owijac i wyswietl bledy E3 11 ggdy sznurek rusza i prasa owija lecz sznurek nie idzie do konca beli w prawo i na poworcie sznurka wyswietla bład E3 21 i sznurek tez nie wraca do samego konca co za tym idzie nie ucina sznurka bo cale ramie nie wraca po pozycji wyjsciowej. Recznie kompuretem jak strzalkami silownika wciskam ramie na pusto idzie normalnie od konca do konca natomiast samoczynnie przy owijaniu jest jak napisalem wyzej. Macie pomysly co to moze byc i od czego?  wczesniej nic takiego sie nie dzialo i stalo sie to nagle. 
      jeszcze wyswietla mi jeden blad E1 25 ale to przzy wlaczeniu komputera odrazu? 

Prosze was o pomoc o ile jestescie w stanie to zrobic i moze ktos z was mial podobna sytuacje i moze cos podpowiedziec . 
      pozdrawiam 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj