Zaloguj się, aby obserwować  
pajo

osłona plandeka czy blacha ??

Polecane posty

pajo    1

Witam. mam zamiar zezłomować starą a kupić nową kosiarkę i męczy mnie temat jaką osłonę wybrać plandeka czy blacha ??czy jest to jakaś różnica?? co lepsze ?? cenowa różnica ok 250zł. Jaką Wy macie osłonę ?? a jaką radzicie kupić ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yahooo777    1283

Ja jestem za blaszaną górną osłoną, bo stelarze jakie robią pod pełne plandeki zostawiają wiele do życzenia. U nas po skoszeniu 50 ha powyginała sie na wszystkie cztery świata strony, z blaszaną nie ma problemu


KPK Kumurun Team. Jeżeli podoba Ci się mój post, był w czymś pomocny-możesz to nagrodzić punktem reputacji, nie obrażę się xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arturo    36

lepsza blaszana a nie ramka z rurki 15 na której się nie możesz oprzeć bo sie wygnie a jak deszcz pada to woda się zbiera na plandese i się rozciąga a w końcu pęka


Zabudowa ciężarówek specjalistycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
divad115    0

leprza blacha (wiadomo bezmieczniejsza) ja tam mam bez oslon(patz awatar) ale jak bym brał to zalezy gdzie by byla trzymana jak na dworzu to plandeke bo niezerdzewieje ale jak by stala w garazu to zdecydowanie blache !

Edytowano przez divad115

sipma loading :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manik    34

Ja na swojej rotacyjnej mam od nowości (15lat) blachę i jest wszystko ok. :)

Ta plandeka na koniec Ci się porwie albo rurki połamią i tyle z tego będzie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yahooo777    1283

Ta na której jest plandeka jeszcze szybciej zardzewieje :lol: Lepiej chyba żeby komuś kornik osłone zjadł niż całą obudowę:lol:


KPK Kumurun Team. Jeżeli podoba Ci się mój post, był w czymś pomocny-możesz to nagrodzić punktem reputacji, nie obrażę się xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rami    18

tak blaszana jest trwała bo mam pod plandeka to już musiałem na drugą wymienić i rurki pospawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luki9610    204

Ja mam kosiarkę z plandeką. Po pierwszym koszeniu potargała się plandeka bo zahaczała o o koło w mojej c 360 mimo nawet że na ściągaczach była przesunięta najbardziej na prawo patrząc od tyłu .


Kanał na yt.com luki9610

Sprzedam kopaczkę konną do ziemniaków (dyszel do traktora). Zainteresowani PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pajo    1

ok dzięki za info :rolleyes: jutro poleci zamówienie i będzie z blacha B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez teybe
      Witam. 
      Czy ktoś mi podpowie jaka nakrętka jest na tej osi. Kupiłem nową, ale ci co to sprzedają nie dają nakrętki w zestawie. 
      Pozdrawiam 

    • Przez mlodykom1
      Witam przymierzam się do zakupu kosiarki dyskowej mam na uwadze dwie firmy SAMASZ i VICON. Waszym zdaniem która lepsza??? Obie na centralnym zawieszeniu. Będę wdzięczny za opinie
    • Przez miteszko123
      Witam, potrzebuje namiaru do osoby ktora zajmuje sie plandekami do kosiarek. Chodzi mi o model fella sm320. Na necie sa ale strasznie drogie 


    • Przez rolnik8712
      Witam,
      Czy ktoś z Was używał kosiarki firmy TORO model REELMASTER 108?
      Prośba o opinie
      Dziękuję

    • Przez michaluspl
      Hej, 
      mam pytanie czy do kosiarki Wirax Z-069 165cm (starszy model bo z osłonami na ramce rurkowej)  pasują części od kosiarek jakiegoś innego producenta bo dedykowanych do tego modelu jak na lekarstwo. Czeka mnie odszykowanie takiej przed sezonem na siano a stała kilka lat na dworze bez przykrycia. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj