Polecane posty

lulak    6

kolego chwiolas, w ubiegły wtorek, sprzedałem po 1.2, choć jakbym postał to i 1.3 bym wyciągnął, kwasa po 0.5, sprzedałem po 20 min.

jak towar ładny i posortowany to idzie, większość woła po 1.0, ale nie bardzo chcą dać bo niesortowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
remix    0

I 60gr II 10gr

 

Witam!

1 6-9 - 90gr

2 8-10 - 80gr

3 9-12 - 40gr

4 11-15- 20gr

Wszystko wożę luzem, sortowanie po stronie kupującego. Odmiana ORTINA , uprawa na czarnej foli, taśmy kroplujące, ferdygacja, zbiór ręczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrath    0

małe wyjaśnienie co do klas bo wiedzę że większość podaje inne rozmiary niż ja sprzedaje, a u nas I 6-12cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chwiolas    28

Ostatnie kilka wyjazdów na giełdę zakończyło się szybkim 1zł za kg. Ciekawe co będzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

zna ktoś może jakąś firmę z łódzkiego lub wielkopolskiego skupującą ogórki? Jeżeli tak to proszę o namiar może być na priv


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziuta123    0

na moim podkarpackim skupy to I klasa po 80 gr albo juz wcale nei skupuja a grubego to juz dawno nie brali,przerosły mi te ogorasy i teraz talerzowka;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rouled47    0

Are people in indiscriminate who collecting below 1zl canning pickles? if so, your keeping strike felled, let you automatically pay 30gr! And to those morons make to say that buys set themselves have planted. I see you my human writes with aliment, shaft, it can criticise downbound damage. Today soprano for preserved 0.90 and 0.60 for kwaszeniaka mazowieckie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Peterbuilt Power Steering Gear Box

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ozon87    29

Wy już macie ogórki gruntowe? U nas dopiero kwitną i to nie wszystkie... Może ma ktoś namiry na odbiór ogórka kiszonego 9-12cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrath    0

ja osobiście jeszcze nie ale byłem sprzedać fasole u goscia i on już kupował ogórki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrath    0

dzisiejsza cena ze skupu to

80gr I

20gr II

Rewelacyjny początek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    186

Zjazdowa w Łodzi:wczoraj 50gr


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

qr** mać, kolejny rok nędzy, za żadne warzywo godziwych pieniędzy czy na tej wsi nie czeka nas już nic lepszego... :huh:


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrath    0

i dzisaj nadal po 70gr kl, I ,a o reszte to nawet się nie pytałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ozon87    29

W mojej okolicy dzisiaj pierwszy dzień skupu i jak narazie

kl I 1,10zł

kl II 0,50zł

Ale widząc wasze ceny to przewiduje szybki spadek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZF9641    22

Dawtona Lipno z powodu braku surowca podniosła ceny od 19 .07. do 1,4 za konserwę i 0,8 za kiszeniaka.Plac pusty nie mają co robić .Wożę do nich od lat i jak było masę towaru to dzień zamykali skupem 100 ton konserwy a dziś strach w oczach bo słoiki puste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrath    0

I 1.2 zł/kg

II 0.2 zł/kg

a jak ceny wyglądają na giełdach macie jakieś info bo ja słyszałem że na rybitwach podobno cena około 2zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez bialy2005
      Narazie to ceny raczej beda z tendencja w dół jak to w styczniu. Pod koniec miesaca zacznie sie to rozkrecac ale jesli nie potwierdza sie wymarzniecia to bez szału
      Pszenżyto 550 z podwórka okolice łukowa lubelskie
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj