Skocz do zawartości
bobytempelton

Politechnika Świętokrzyska Kielce

Polecane posty

bobytempelton    158

Jak wspominacie studia na PŚk , bo ja jedyne co dobrze wspominam to studenckie beztroskie życie, szczególnie akademik "Bartek i Laura" :rolleyes: i znajomości z ludźmi z branży(nami inżynierami) które do końca życia mam nadzieję że pozostaną,a reszta czyli "bodzio i wytrzymka czyli nauczył się pan,ale pan tego nie rozumie..." itp. gnojenie studentów, chaos i niewiedza opiekuna pracy dyplomowej, niemiłe baby w dziekanacie, nic nie wiedzący dziekan i rektor wymyślający coraz to nowsze utrudnienia.... nie zabardzo, żałuje czasem że nie wybrałem weterynarii

Edytowano przez bobytempelton

wojtek918    3

A ja bardzo miło wspominam tą uczelnie. Jeżeli chodzi o wykładowców to oczywiście było wielu takich co im z deczka biło ale byli i tacy z pasją, którzy potrafili trafić do studenta. Oczywiście akademik też był super (mieszkałem w Filonie, studiowałem budownictwo). I co najważniejsze ta szkoła dała mi pracę.

Szczur    0

Jak każda uczelnia ma swoje lepsze i gorsze strony, mimo wszystko nigdy nie będę żałował decyzji o wyborze właśnie PŚK B) A uzyskane wykształcenie jeszcze przed zakończeniem nauki zapewniło dobrą pracę.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się