Skocz do zawartości

Polecane posty

lawa3p    6

jak chcesz kupić tanio zetora to jedź w okolice kuj pom tam jest ok 4 dilerów zetora i wszyscy taniej ci powiedzą ja byłem u 3 dilerów zetora fortere wycenił mi na 177 tys brutto w kabinie wszystko co za dopłatą plus opony 480 z przodu nie wiem tuz zaczepy obciążnki na koła ciągnik zamówiony w inter vax żnin

yarpen12    0

Ja też kupowałem w Żninie swoje zetory, to już cztery lata temu i szczerze mogę ich polecić. Serwis bardzo dobry a cenę dogadywałem jeszcze z samym szefem Panem Wackiem Górnym. To jest człowiek skazany na sukces. Świetne podejście do klienta. Nie wiem jak inni ale ja dostałem 9% rabatu od ceny z wybranym wyposażeniem. Z klimą szerszym ogumieniem i kompletem obciążników wyszedł mnie podobnie jak cena katalogowa golasa.

kocyk134    0

Moja proxima 110 wyszła mnie 141tyś tylko jest goła nie ma obciążników,fotela,klimy, dolnego zaczepu miała tylko szerokie koła to forterra 105 powinna koło tego kosztować goła

Mam pytanie czy obciążniki od NH mogą pasować do proximy

Wiadomość z agroFakt.pl

Pirell    0

Tak tylko ty podałeś cenę brutto za Proxime 110 Plus, a my mówimy o cenie netto za Forterrę 105. Ot różnica

maras    0

Ja na końcu grudnia za forterre 105 do tego fotel gramera, tablica cyfrowa, szersze koła, przedni tuz dałem 174tyś brutto

Bomba41    0

Tak, każdy mówi JD albo NH a nie zetor tylko jakoś nikt nie umie uzasadnić...

Bierz zetora będziesz zadowolony u nas mamy same czarnoziemy, gdzie niegdzie troszke piachów, glinka itp. ale 90% czarnoziem i 80% kupujących nowe ciągniki kupuje zetory forterra proxima i super sie sprawdzają na ciężkich ziemiach to o czymś świadczy.

therider    6

A który będzie najmniej palił:

Zetor forterra 105

New holland t6020 delta

john derre 6330 classic

Bomba41    0

A który więcej kosztuje?

Już było liczone, poza tym forterra wcale nie pali tak dużo jak krążą stereotypy szczególnie te nowe z silnikami TIER III

tomi382    98

Czy ktoś posiada proxe 70 ? W Jaskocie 110 tys brutto golas. na allegro znalazłem proxe 90 za 128 tys brutto z wałkiem 540 ECO trzy pary łaczy hydraulicznych rewers i niby opony lepsze.

Ma to być ciagnik do prasy i do podrózy po ranczu zamiast auta czyli pola ornego nie zobaczy tylko transport po łąkach kołówki itp.

ile płaciliście za proxe 70 lub 90 w ostatnich miesiącach? za ile można wyrwać te modele?

Ursus11    19

Tomi w ROLMECH WĘGRÓW jest Proxa 90 Prenium podobno jest bardzo dobrze wyposażona(40 skrzynia z rewersem siedzenie grammera i jakieś pierdoły) i ma jakąś promocyjną cenę.

Ich strona http://www.rolmech.pl/

tomi382    98

chodzi o niedrogi ciągnik pomocniczy. 128tys zł brutto to definitywny max premium zapewne się w tej cenie nie mieści.

tomi382    98

@ krzysiek właśnie o tym ciągniku z linku co podałeś mówię.

właśnie dziwna gwarancja. powinno byc 2 lata. proxe 70 mogę mieć za 111000zł brutto ale golas bez rewersu. Rewers 2000zł

danielhaker    830

3,5 roku to jest z przedłużeniem gwarancji (za dopłatą). Normalnie, to Zetor ma 18 miesięcy gwarancji

kubas340    2

A czy nie wiecie przypadkiem czy można tą gwarancję dokupić używając już ciągnik, lecz który jest na gwarancji 18 miesięcznej?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Gorczyk
      Witam, mam taki problem z przednim napędem w Zetorze proxima 90, a dokładnie z jego wyłączeniem. Ostatnio podczas transportu przy przedni napęd włączył się podczas hamowania a później już nie chciał odbić. Na pewno nie jest to wina bezpiecznika, zajrzeliśmy również do zaworu, wyczyściliśmy go ale to też nic nie pomogło, co jeszcze można zrobić? 
    • Przez Szymekrolnik912
      Wie może ktoś jaki jest schemat zmiany biegów w zetorze
    • Przez krzysiekwm90
      opinie na temat ciągnika

piście

• Przez damian513
      Witam parę miesięcy temu zakupiłem ciągnik zetor proxima power 95 z 2010 roku  i chciałbym zamontować do niego ładowacz czołowy ale jakiś z tańszej półki i dobrej jakości. W gospodarstwie pracuj do ciężkich prac ładowarka teleskopowa . Tur miał by służyć do ładowania bel na polu. Dalsze trasy po siano , ładowanie big bag z nawozem na polu czyli takie lekkie prace. Jaki ładowacz czołowy waszym zdaniem był by dobry ? A jak są te nowe tury po 10,000 tyś  to te konsole pasują do tura czy to dorabiają jak to jest dokładnie ? 
    • Przez tomi382
      czy ma ktos nową proxime z adblue? Na ile wystarcza pełny zbiornik ad Blue? jak z awariami tego systemu?