Skocz do zawartości

Polecane posty

Wiadomość z agroFakt.pl

SLAWEK1987    2

wyjmij sworzeń(bolec) z zaczepu tylniego :P

chyba wiem o co mu chodziło. u kuzyna w 7211 bolec dostawał wibracji: obkręcał się dookoła i brzęczał tak głośno że w środku było słychać.

kocyk134    0

U mnie w tamtym zetorze było tak samo reklamowałem go przyjechał nawet gośc z poradnika rolniczego i zrobił artykuł na tego temat

marcinffff    9

skoro wiem co nie co na ten temat jeśli chodzi o te brzęczenie, bo mam zetora 5340 i 8441 i w obydwu brzęczy ten bolec to czemu zaprzeczasz że to nie jest przyczyna brzęczenia KOCYK ;[

kocyk134    0

W tym nowym brzęczą try by z tyłu NAWET JAK NIE MA BOLCA W ZACZEPIE.W tym moim 5340 brzęczał od konkretnych obrotów

kocyk134    0

Dowiedziałem się od pewnego pana że taka proxima jak moja jest zbyt słaba konstrukcyjnie do 4 obracanych że zaraz belki się pourywają ze zwornice powysiadają i można ciągnik rozerwać. a jak spytałem czy taki NH 5060 który ciąga takie 4 to w nim się belki nie pourywają to powiedział ze nie (w końcu jest miłośnikiem NH)a co wy sądzicie na to

Kamil1998    85

hehe... ja nie mam takiego modelu proximy.

Ta, znalazłem na YT,ale nie byle jaki,bo w tamtym roku go widziałem i teraz mi się o nim przypomniało ;)

kocyk134    0

To jaką masz tą proxe.a co do tego filmu to powiem że ta proxima to długo nie pojeździ jak ona takie obciążenie ma a tak do prawdy to jednak proximy są za słabe konstrukcyjnie i jednak lepiej kupić 4 o odkładniach 50

sory chłopaki pomyłka chodziło mi o 3 o odkładniach 50

Kamil1998    85

masz w galeri moją proxe:) Czemu słabe konstrukcyjnie??? ile waży ten pług? Ty chyba masz nową wersje i ma te dwa siłowniki... Ile ten Tuz powinien wytrzymać,bo nie pamietam...

To jaką masz tą proxe.a co do tego filmu to powiem że ta proxima to długo nie pojeździ jak ona takie obciążenie ma a tak do prawdy to jednak proximy są za słabe konstrukcyjnie i jednak lepiej kupić 4 o odkładniach 50

sory chłopaki pomyłka chodziło mi o 3 o odkładniach 50

jak są słabe to po co kupiłeś proximę? :huh:

kocyk134    0

Powinien wytrzymać 5600 kg a te pługi ważą tak ok. 1000-1200 kg no i jest na 2 siłowniki kupując ja myślałem że zakupie 4 obracane i będę tak orał no ale się nasłuchałem i nie wiem co teraz robić.

kamil12441    0

:lol: A dlaczego Forterra nie nadaje się na główny ciągnik? Moja też jest głównym w gospodarstwie. A o tym urywaniu się ramion to też pierwszy raz słyszę :blink:

@Theursus3p- to co mi poradzisz? Sprzedać Forterrę i kupić Agrotrona?

Właśnie gdzie oni to słyszeli o urywaniu ramion ?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się