Skocz do zawartości

Polecane posty

lukas15    0

u nas na wsi to na 30 ha mają Massey Ferguson 6465 lub NH T6050

Moja brygada: Ursus C-360-3P, John Deere 5090R, Bizon ZO56 Super

kris14    259

Jeżeli technologia uprawy i sprzęt wymaga tak dużego ciągnika to dlaczego by nie ;)

PS: Kupić na 30ha ciągnik o mocy 140KM czy więcej i orać 3 czy 4 zagonówką i ciągnąć kultywator który został po C360 czy C385- takie coś wywołuje u mnie mieszane uczucia co do racji tej inwestycji :)

Edytowano przez kris14

clas3    0

Jak ktoś ma za dużo pieniędzy to niech sobie kupuje wielki ciągnik na te 30 ha według mnie na pokaz nie ma sensu kupować ciągnika bo nigdy sie nie odrobi i nie będzie wykorzystany.

Wiadomość z agroFakt.pl

lukas15    0

Jeżeli technologia uprawy i sprzęt wymaga tak dużego ciągnika to dlaczego by nie ;)

PS: Kupić na 30ha ciągnik o mocy 140KM czy więcej i orać 3 czy 4 zagonówką i ciągnąć kultywator który został po C360 czy C385- takie coś wywołuje u mnie mieszane uczucia co do racji tej inwestycji :)

Akurat oni do tych ciągników mają sprzęt dość duży :) i sieją praktycznie same zboża i rzepak ;)

Moja brygada: Ursus C-360-3P, John Deere 5090R, Bizon ZO56 Super

therider    6

Jakie są wasze opinie na temat Zetorów Forterra czyli:

ile mtg;

awaryjność (ile pln od nowości)

spalanie (np. orka na ha)

komfort jazdy

i inne.

i na koniec pytanie:

Czy znowu kupiłbym ten ciągnik

Krystian86    5

Panowie ma pytanie z innej beczki co może byc przyczyną wycieku płynu hamulcowego z przedniego hamulca tego zaraz przy przystawce przedniego napędowego??? Dodam, że zostały juz wymienione uszczelniacze na wszystkich tłoczkach.

Zetor Team

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Autofan
      Co sądzicie o dwóch nowych modelach Zetora Utilix i Hortus które miały premierę na targach Agritechnica w Hannowerze:
      http://www.zetor.cz/zetor-utilix
      http://www.zetor.cz/zetor-hortus
      Jak się podoba wam Major w nowej stylistyce?
      http://www.zetornewshape.com/cs/

• Przez ursusikc330m
      Witam wszystkich,mam Zetora Proxime 110 plus z 2011r i mam pytanie czy jest w niej zawór EGR??

• Przez luck30w
      Mam zamiar kupić zetora Forterre 105 tylko mam dylemat czy brać standardowe 14,9 R24 przód 18,4 R38 tył czy może szersze? Proszę użytkowników tych ciągników o opinie.
    • Przez wojtas
      Tak jak w tytule -kierunkowskazy  w proksie a właściwie ich brak. włącznik działa kontrolka działa a nic nie miga . prawdopodobnie przerywacz. może ktoś go wymieniał i wie gdzie się on znajduje bo nie mogę go namierzyć pomimo zdjęcia osłon pod tablicą zegarów. 
    • Przez Quercus78
      Chcę kupić ładowacz czołowy do zetora 9540 i nie mam pojęcia jaki. Producentów jest wielu , ale jaki wybrać.Będzie służył głównie do załadunku obornika,wapna i podnoszenia big bagów z nawozem. Pomoże ktoś ze swojego doświadczenia.