Skocz do zawartości
mariozmc15

czy sie opłaca i warto kupić???

Polecane posty

mariozmc15    0

Witam drogich kolegów z forum i mam pytanie odnośnie traktora valtry z roku 2001 przebieg 2300mtg spreżarka przedni tuz .jest to traktor po wywrotce ma do wymiany 4 szyby chłodnice prawy błotnik i przedni gril leeko przekrzywiona kabina I tu nasuwa sie moje pytanie czy warto go kupić

MrValterka    4

Nie był bym tego taki pewien czy ma 2300mtg. w valtrze jest bardzo łatwo skasować licznik przypadkiem oczywiście. U mnie miała już mieć 1900mtg. a liczy od zera :D

Wiadomość z agroFakt.pl

przemrolnik    13

@MRVALTERKA Opowiedz coś o tym, czyżby wada seryjna?? Opowiedz coś o tym godzinach, jak to sie stało i dlaczego. dziwne.. huh.gif

lukas120    4

mi takie coś sie nie przydażyło ale prawdopodobnie kasując "serwis" mozna włśnie wyzerować motogodziny

mariozmc15    0

w niemczech chłopak nie wyrobił się w zakrecie i wpadł do rowu mam zdjecia nie wyglonda to tragicznie cena to 52 tysie .A typo który chce mi to przyprowadzić to taki bardziej zaufany

rami    6

byly ok.gdy cały tyl nie był mocowany na tych samych śrubach przez to nie można podnosić zbyt ciężkich maszyn i ciągnąc zbyt ciężkich przyczep bo mocowanie nie wytrzymuje znojomy tak zrobił zaczepił 4 obrotową non-stop i zawieszenie nie wytrzymało

timasz    52

Awogole to jaki model mozesz za tyle kupic? bo to tez zalezy np mniejszej valtry z tego rocznika w takim stanie nie warto przyprowadzic te powyzej 100 km to juz moze i bylo by warto, ale to tak samo jak z powypadkowymi samochodami jak kupujesz to tylko kilka pierdolkow trzeba zrobic a jak co do czego przyjdzie to robi sie o wiele wiecej

MrValterka    4

Rami u nas t162 ciąga na zaczepie 50 ton piachu + przyczepy i nic sie jeszcze nie wyrwało tak samo z pługiem 6 x54cm idzie jak brzytwa i nic sie nie urywa !

Dinek94    13

@MrValterka A jaki mądry żeby przeglądy miał. albo miał jeszcze na gwarancji . :lol:

Edytowano przez Dinek94

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się