Skocz do zawartości
michalos514

Deutz fahr k610 pro problem z pompowaniem powietrza do przyczep

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Deutz
michalos514    0

Witam mam prblem z moim deutzem ma 1000mtg i nie chce pompować i powietrza do przyczep wszystko chodzi bije 8 atm w zbiorniki ale do przyczep prawie wogóle ciścnienia nie daje może z atm albo nawet wogóle niegdy nie miałem z tym problemu przez 2 lata chodziło wszystko idealnie nie wiem co to moze być? czy jest jakiś przełacznik lub coś takiego co musze właczyć żeby zaczął pompowac na wyjście do przyczepy? przyczepy są na jeden wąz nie są dwuobwodowe wiecie może co powinienem zrobić?

marcink2807    0

Witam. Ja bym proponował sprawdzic szczelność przewodu wyprowadzającego w ciągniku i czy odbija ten grzybek w końcówce co stanowi zabezpieczenie. Jeśli nic wcześniej nie przełączałeś i jest tak samo jak było to nie ma potrzeby regulowac lub przełączać. Jeśli to jest sprawne to może przyczepy nie trzymają ciśnienia powietrza na hamulcach.

POzdrawiam. MK. B)

Piotrek1985    4

Kolego sprawdź zawory pod kabiną z lewej strony patrząc od tyłu. Ja miałem za znów nieodbijały mi hamulce w przyczepach, wystarczyło wyregulować cięgno

Wiadomość z agroFakt.pl

jarekm600    0

Witam. Może to być wina jednej końcówki z tyłu z której bedzie uciekać powietrze. Wtedy bedzie trzeba ją wymienić.

KAROL4    3

W k 410 odłączyłem cięgno z tyłu ciagnika po lewej stronie.Jest ono od sterowania pneumatyką hamulcem ręcznym.Nie miałem czasu go wyregulować,i dlatego odłączyłem.Przynajmniej teraz działa pneumatyka z hamulca nożnego.

Edytowano przez KAROL4

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się