goldzio

Seria A wkracza w erę HiTech

Polecane posty

goldzio    0

Witam co sadzicie o nowym udoskonaleniu valtry poprzez hitech'a czy juz ktos to ma. Obecnie my staramy sie o 93 hitech to 151 netto chca i raczej bedzie stala juz u nas:)) jakies juz macie spostrzezenia?

pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goldzio    0

no przepraszam za 2 temat lecz szukalem podobnego i nie bylo wiec zalozylem. Kupujemy go bo on ma byc zastepca ferdka(3512) bo sprzedalismy 3 cylindrowy bo malo pali a 100 km do przewracania koszenia moze paszowoz. To ma byc przedewszystkim pomocniczy glowny jest valtra Emka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalny    0

Podobno na podlasiu jest nowy dealer Valtry. To Agrotechnik tafiły, i maja na placu A 93 H, fajny traktorek , ale szkoda że tylko 3 cylindry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racha    3

do 3 cylindrów trzeba się po prostu przyzwyczaić największa zaleta to właśnie spalanie ja mam u 3514 i lampo 70 w i sobie chwalę oba zawsze to niższe koszty również oleju mniej trzeba przy wymianach jedno z drugim a jako pomocniczy to moim zdanie wystarcza :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    55

Zgadzam sie ze 3 cylinderki to nie wada w gospodarstwie w ktorym taki ciagnik ma latac w kazdej maszynie z rozsiewaczem i z plugiem mamy same rollera 70 juz 10 lati naprawde potrafi pracowac ze sporymi maszynami jak na jego gabaryty i moc ale jesli ma byc to ciagnik tylko i wylacznie do ciezkiej roboty to odpada na starcie.

Swoja droga ciekaw jestem ile ma kosztowac najmniejsza A chyba 83 hi tech jakos tak chodzi mi po glowie ta maszynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawny    7

Podobno na podlasiu jest nowy dealer Valtry. To Agrotechnik tafiły, i maja na placu A 93 H, fajny traktorek , ale szkoda że tylko 3 cylindry.

normalny skoncz z ta propaganda ukryta reklama, prosze sobie zalozyc konto jako firma czy przedstawisciel bo ukrywanie sie jest irytujace juz jedna osoba na forum tego pozalowala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FanUrsusa    0

Valterka fajna tylko trochę za szybko spada z obrotów przy tym silniku. A jeśli mogę wiedzieć to kto jest tym co pożałował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piochu    8

Ostatnio miałem okazję się przejechać Valtrą A83 w wersji leśnej, ma dość komfortowy EHR, jedyne co mi się nie podobało to to że zakresy w przekładni nie są synchronizowane i ciężko się przełącza. Również rewers elektrohydrauliczny działa bardzo łagodnie.

Edytowano przez Piochu

http://www.youtube.com/user/Piochu2 - moje filmy na YT. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Przedstawicielstwo Valtry w Polsce pozostaje przy zdaniu że wszystkie ciągniki Valtra oferowane na polski rynek są produkowane w Finlandii.

 

A co do wersji HiTech to od tego roku Valtry HiTech [ale nie wiem czy A seria też] będą wyposażone w skrzynie z 5 stopniowym powershiftem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ozon87    29

Jakoś nie wierze że jest produkowany w finlandii... Jest dużo filmów tego typu które potwierdzają że to nie prawda oraz to że polmot h i valtra A to to samo....

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MgrLukash    154

Możliwe że składane są w jednej fabryce ale może byc też tak że te ciągniki są skierowane na jakieś inne rynki(np.wschodnie), zauważyłemna filmie też ciągnik z serii N :D

Jakieś powiązanie midzy nimi musi byc bo nawet we wnętrzu kabiny większośc gałek dźwigni itp jest identyczna jak w serii A Classic nawet regulacja kierownicy jest w nich tak samo kiczowato zrobiona -_-


♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Ja dzisiaj oglądałem Valtrę A Hi-tech i na tabliczkach było made in Finland wszędzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dudi913    0

Valtra serii A jest produkowana w Finlandii! Bylem na wycieczce z Valtry i widzialem. Polmot H to ciagnik majacy taka sama przekladnie lub ten sam model a ciagnik jest zupelnie inny np silnik kabina podnosnik.W Brazylii tez sa produkowane ale na tamten rynek. W kwietniu odbieram taki ciagnik wiec zdam relacje z pracy. Jesli to ma byc ciagnik do wszystkiego to tylko na mniejsze gospodarstwa.Do ciezszych prac mam N101.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MrValterka    4

Wiem o tym, ale pewny frajer nie da sobie przetłumaczyć wiec postanowiłem odpuścić.


KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matias6630    3

Mi tez bardzo podoba się Valtra A ale czy warto przepłacać, skoro można kupić pomota w sporo niższej cenie a podzespoły tych marek są bardzo podobne <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze kolega dudi pisze, valtra produkowana jest tylko w finlandii natomiast Hattat i polmot czy teraz ursus w Turcji. Podobieństwo przekładni tylko dlatego że valtra miała licencję na przekładnię HEMA, która teraz wygasła. Juz żostałe zmodernizowane z nowych a83 czy 93. Podzespoły kabiny też podobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez maniek0987
      Poszukuje opini o skrzyni direct, czy jest ona wytrzymała? Mało jest opini w internecie na temat tych skrzyń. Może lepiej sobie ja odpuścić i brać versu? 
    • Przez robert1226
      Witam wszystkich użytkowników tego modelu , piszcie swoje uwagi  spostrzeżenia o opinie .
    • Przez Sławomir111
      Dzień dobry Mam problem z Valtrą 6850 hi wyświetla mi błąd h 118 i nie podnosi tylni podnośnik . Kable są całe i mają prąd. Nie moge znaleźć przyczyny,  proszę o pomoc 
       
       
    • Przez Adam35
      Witam, przychodzę z problem podczas postoju kontrolka temperatury oleju w skrzyni świeci się a podczas jazdy miga, oraz kontrolka stopu miga cały czas niezależnie czy na zaciągniętym ręczny czy nie przed tem migala tylko na pozycji P a po wrzucenie rewersem kierunku gasła. Obstawiam że oznacza to jakiś bład lecz nie mam dostępu do instrukcji. Pacjent valtra c110

    • Przez dominik96
      Witam, 
      podpowie ktoś, gdzie szukać przyczyny Valtra t174E, wywala dwa błędy 6010 02 03 i 6010 10 03. Nie można załączyć WOM.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj