slaw17

Rozrzutnik obornika TANDEM 6T

Polecane posty

dyczko0    25

slaw17 : nie chcę nic mówić ale może dlatego miałeś tak atrakcyjną cenę ponieważ Moskit chciał się pozbyć tego egzemplarza z placu, bo szczerze to Ci powiem, że w takiej cenie to idzie go normalnie załatwić

 

Od siebie dodam, że teraz to dopiero Ci się zacznie jazda z Moskitem :(

 

A oferowałem Ci rozrzutnik tylko o tysiąc droższy :rolleyes:

Edytowano przez dyczko0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slaw17    22

@Dyczko0 zaproponowałeś mnie rozrzutnik Zbych za 30tyś. (6T, wałki ślimakowe, nadstawki).

Całkowity koszt rozrzutnika to 34tyś. z dostawą i rabatem. Zakup w Agromie Sępólno i to Agroma dała mnie rabat (cena katalogowa 37 tyś.)

 

O problemy się nie martwię na zapas. Jak moskit będzie fikał to dam sprawę prawnikowi. Reklamację też złożyłem na piśmie z potwierdzeniem odbioru a nie na gębę tak więc terminy już lecą. Racja jest po mojej stronie, szczególnie że rozrzutnik jeszcze nie widział obornika.


antyfan AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slaw17    22

Na początku listopada przywieźli mnie już naprawiony rozrzutnik. Jak na razie to chodzi super, aczkolwiek sześćdziesiątka wyciska siódme poty.(obornik wywożony na lucernę):D

Moskit 3 jest fajnie wyważony i idzie lżej niż tandem.


antyfan AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oledo    2

Możesz powiedzieć jakiej cenie kupiłeś ,bo taki sam mam zamiar sobie sprawić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MISIEK01973    0

A ja kupiłem latem 6t od prywaciarza z Makowa i na razie jestem bardzo zadowolony. Jak macie jakieś pytania to piszcie. To ich strona: www.roltrans.info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koparka    0

Nie zakładając nowego tematu zapytam tutaj. Planuje remont rozrzutnika obornika 6t polskiego na tandemie z dobrego miasta każdy pewnie kojarzy ponieważ ma wieczny problem z wyciągającymi się łańcuchami przenośnika podłogowego co w efekcie prowadzi do rozluźnieni go i przeskakiwania na kołach napędowych i dalej do skoszenia listew i w końcowym efekcie do wyrywania się listewek. Łańcuchy skracałem tyle razy ze listewki musiałem wycinać razem z oczkami a on dalej kilka rozrzutników i wisi i przeskakuje. Więc moje pytanie czy ktoś kupował te łańcuch i czy są godne polecenia chciałbym żeby po zakupie tych łańcuchów ta historia która opisałem się nie powtórzyła.

 

 

 

http://www.sklepy24.pl/sklep/sklep-grene_pl/produkt/lancuch-przenosnika-do-listew-przykrecanych-21-lopatek-tandem/9634

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesiek1    0

Jak będziesz wymieniał łańcuchy to musisz wymienić zębatki bo ci nowy łańcuch się nie zegra z zębatkami sam to przerabiałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gumaa87    84

Możesz powiedzieć jakiej cenie kupiłeś ,bo taki sam mam zamiar sobie sprawić .

 

Witam. Dawno tu nie zaglądałem więc jesli to jeszcze aktualne to dałem za niego 37 tyś netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fidzi    6

Kolego rorzutniki z Dobrego Miasta a Warfama to to samo bo Warfama jest robiona w Dobrym Mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiekxy    134

Witam koledzy odświerze troszkę temat .Poszukuje rozrzutnika 6 t myśle nad metalfachem ,cynkometem lub tytanem 8.Będe go ciągał ursusem 4514.Który polecacie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majk03    0

ja mam tytana i jestem zadowolony, ładnie rozrzuca, lekko nawet sie ciaga i wgl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tom31    11

Panowie! podpowie ktoś jaki jest rozmiar łożyska na adapterze roztrząsającym w rozrzutniku tandem 6t N 218 z lat 80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZETOREXX85    333

zucielak3000d jedno ci powiem na temat tyuch rozrzutników to Gó***o czytałem o nim dużo gośc pisał że gdy naładował cały rozrzutnik pękł łańcuch i listwy podłogowe pogieło, najlepiej kup se fortschritta po odbudowie albo super stanie i nie pożałujesz,metal fach strasznie ciśnie na zaczep bo aż 2,5 tony!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pig    18

kolego ZETOREXX85 czy ty wiesz co piszesz bo straszne bzdury piszesz jak nie masz tej maszyny to lepiej nie pisz, tak sie składa ze ja mam rozrzutnik metal fach i jest wręcz odwrotnie niż ty piszesz rozrzutnik jest stosunkowo krótki przez co większość ciężaru jest na tandemie co do pękania i wyginania to trzeba ładować tyle obornika do ilu jest przeznaczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    459

Chyba język polski to opuszczasz :D Który jak coś.


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pietras892    945

to że ciśnie na zaczep to akurat wg mnie nie jest wada. też mam sprzęt 8 ton na tandemie (igamet) na szerokich gumach... mogę go śmialo polecić bo 3rok bez awarii a jest około 500 ton towaru rocznie... po 2 latach podciągnelem taśmy o 2 centymetry, dla porównania w warfarmie 6t po roku zabrakło naciągu.

mogę tylko dodać że gdybym kupowal jeszcze raz zapewne wybrałbym rozrzutnik na dużym kole... czesto na uwrociach tandem potrafi zarwać ziemie i usiąśc.

moskit jest wg mnie dibry do podłoża z pieczarkarni i lekkiego obornika, ale nie do ciężkiego obornika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zucielak3000d    293

też mam sprzęt 8 ton na tandemie (igamet) na szerokich gumach... mogę go śmialo polecić bo 3rok bez awarii a jest około 500 ton towaru rocznie...

 

A czy mógłbyś podać mi wysokość od podłoża do burt??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pietras892    945

same burty 70 cm dodatkowo możesz nadbudować nadstawkami chyba w dowolnej wysokosci można też zamówić burty bodajże 120 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pupek
      Jest ktoś w posiadaniu katalogu części do rozrzutnika Welger Ls300?
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088?
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3/4 dwu krotnie kręciło mi wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy? Miał może kto taki problem
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3-4. Dwukrotnie ukręcił mi się wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy?miał może kto taki problem. 
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088? Jak tak to proszę o porady. Z góry dziękuję.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj