Polecane posty

Tomekrolnik    0

Witajcie! Slyszeliście coś o programie tworzonym przez kólka rolnicze pt LINIA R? Może ktoś korzystal i moglby przybliżyć temat. Jeśli jesteście ciekawi co to jest wogóle odsylam www.liniar.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez MariuszKlim
      Cześć.
      Używacie tanich albo darmowych wart polecenie stron do obserwacji swojego pola?
      Ja używam od niedawna dla testów, SatAgro - wyświetla gęstość roślin na polu. Jeszcze widzę ze coś podobnego jest też za darmo FieldView. 
      Są też strony z radarami które obserwują ilość wsypanych/lanych nawozów azotowych itd.?
      Fajna sprawa jakby za kilka lat tych połowa opcji, firmy udostępniali za darmo dla rolnictwa
    • Przez KorzeniowskiPiotr
      Witam,
      jestem studentem rolnictwa i piszę pracę naukową na temat innowacji w gospodarstwie. W celach badawczych stworzyłem ankietę i będą bardzo wdzięczy za jej wypełnienie. Dotyczy ona programów, których używają rolnicy. Ankieta jest anonimowa, chyba, że ktoś będzie chciał otrzymać wyniki moich badań, to można podać na końcu maila. Bardzo proszę o pomoc
      https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd3oJjZYLR8TgVtd9BhKv4m71Lzs_jR1DU7D7bUm8UihNvhCg/viewform?usp=sf_link
    • Przez polarolniczka
      Dzień dobry,
      jesteśmy zespołem doradców, którzy poszukują nowych możliwości wprowadzania innowacji w gospodarstwach. Bardzo prosimy o wypełnienie poniższej ankiety, która pozwoli nam lepiej poznać potrzeby rolników i dopasować nasz produkt tak, aby ułatwiał im codzienną pracę. 
      https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSff8Gufp6Ggw1B9uXRA4XiRQhQ1L8paP92hiL_Swx1dcH-nzA/viewform?usp=sf_link
    • Przez yacenty
      Witajcie,
      chciałbym was zaprosić do nowej strony - www.agrodzienniczek.pl
      Jest to nowy projekt - w całości zaprojektowany przeze mnie i wdrażany przez naszych programistów.
      Chodzi mi o to, aby stworzyć najprostszą możliwą kartę pola. Z informacjami o kosztach, z fajnymi modułami do wykresów i aspektu finansowego gospodarstwa.
      System dziś jest w wersji beta - w kolejnych dniach wprowadzamy nowe proste funkcje które ułatwiają nam prace.
      Dla przykładu dodanie wszystkich prac dla mojego 30 ha gospodarstwa zajęło mniej niż godzinę czasu.
      Oczywiście jesteśmy w wersji beta więc jest jeszcze sporo niedoróbek ale cały czas nad nimi pracujemy.
      Jeśli chcecie potestować to gorąco zapraszam.
      Można się logować swoim kontem z AgroFoto.pl

Na dziś rozwiązanie jest w 100% darmowe. Docelowo jednak będą moduły płatne, ale cena będzie na poziomie kilku złotych miesięcznie tak aby tylko pokryć koszty pracy naszych programistów.
      Jeśli zauważycie jakieś błędy - śmiało tu piszcie, lub do mnie na maila. To samo tyczy się pomysłów na rozwój programu - jestem do Waszej dyspozycji.
      Pozdrawiam
      yacenty
    • Przez polarolniczka
      Witam! Używacie jakiegoś programu do zarządzania gospodarstwem? Poradźcie proszę na jakie funkcje powinnam zwrócić uwagę. Jest może taki, który dodatkowo pomagałby uruchomić sprzedaż produktów albo można przez niego kupować np. nawozy?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj