Axial

Andrzej Zalewski (*)

Polecane posty

Axial    9

Na forum rolniczym nie możemy przejść obojętnie wobec śmierci człowieka, który tak bardzo ukochał Polską Przyrodę...

 

 


Wiśta, Wio! Łatwo powiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faza2    0

chyba se jaja robisz? :blink: To jest serio ? :( jeszcze niedawno slyszalem go w radiu chorowal na cos ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakub16    122

Kurcze codziennie słucham eko-radia nagle na antenę wszedł jakiś inny gość. Będzie brakować pana Andrzeja. Pokój jego duszy [*]


Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pogoda w radio już nigdy nie będzie taka sama :( Pan Andrzej zawsze martwił się o rolników potrzeba więcej takich ludzi a niestety jest ich coraz mniej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lambogrand    52

Na jakiej czestotliwosci nadaje eko radio?Pokuj jego duszy

Edytowano przez lambogrand

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

Dla mnie w radiu Był od zawsze. Więc audycje EKO-RADIA nie będą już takie jak kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kyristo    0

Pamiętam, jak jeszcze byłem łepkiem, to dziadek bądż ojciec zawsze nastawiali Program Pierwszy Polskiego Radia i czekało się na Ekoradio, bo zawsze Jego prognozy się sprawdzały w 100%.

 

[ * ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanco96    10

też pamiętam jek sie siedziało w letniaku w żniwa i sie słuchało polskiego radia jak padało jego prognoza pogody była czymś więcej niż zwykłą prognozą nigdy nie zapomnę tego głosu :( Pokój Jego Duszy [*] :( :( :( :(


Autor niniejszych postów, nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ich treść,a co za tym idzie w przyszłości nie mogą być one wykorzystywane przeciwko niemu...udzielanych wskazówek proszę nie traktować jako WYROCZNI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec    89

akurat jego progonozy słabo się sprawdzały, ale cóż, żal że go nie ma, jak każdego człowieka który odchodzi.


SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian83    13

też od małego słuchałem jego bardzo ciekawych pogodynek spoczywaj w pamięci panie Andrzeju


...zadużo kasy i wolnego czasu = porabane w głowie ROLNICTWO chroni mnie przed jednym i drugim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

najbardziej rolnicza prognoza w tym kraju, widocznie Bóg nie miał jak poradzic sobie z tą pogodą co jest teraz (deszcze, blabla) i wezwał najlepszego prognostyka w Polsce do pomocy, panie Andrzeju, będziemy pamiętac mimo że koledzy po "fachu" zapomnieli...


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja też zawsze słuchałem ekoradia no ale cóż każdego z nas to czeka [*] :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radekk89    18

jak już ktoś wcześniej napisał, jego prognozy słabo się sprawdzały. a często w swoich audycjach przez 2-3 minuty gadał w ogóle nie na temat, a potem w 20 sekund mówił że tam zawieje, a gdzie indziej popada, i tyle się człowiek mógł dowiedzieć... <_< no ale...

[*]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rocky914    15

Mając 5 lat gdy nie chodziłem jeszcze do szkoły i nie miałem co robić chodziłem do dziadków i razem z dziadkiem siedziałem w kuchni i słuchałem jego audycji...

to były czasy...

jego prognozy może i się nie sprawdzały,ale prowadził świetną audycje i za to go lubiłem!

[*]niech ziemia będzie mu lekką[*]

Edytowano przez Rocky914

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj