Polecane posty

divad115    0

takie pytanie jeszcze mam jak sie owija sznurkiem i czy trzeba coś wlonczyc żeby zaczoł się snopek owijać i czy sznurek sam sie odcina ?


sipma loading :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wertus    0

Kiedy pytają mnie... odpowiadam: musisz wyjść i nożem ręcznie odciąć sznurek :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
divad115    0

Po 1 ; ja nie żarowałem z tym bo skąd mam wiedzieć jak wrzyciu niemialem styczności z taką prasą

Po 2 ; jak masz tak pisać to nie pisz w cale !

Edytowano przez nasil90
Cytowanie posta

sipma loading :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slawuss    1

Tak, tylko musisz pociągnąć za nią jeszcze jak zbierasz materiał bo inaczej nie złapie


 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slawuss    1

No i masz jeszcze regulację ilości owinięć otwierasz osłonę i masz pokrętło. Kto wie na jakiej zasadzie działa ta regulacja i mi powie???


 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
divad115    0

a jeszcze zadam takie pytanie czym sie różni zwykła simpa z279/1 od z279/1 clasic (tej zielonej)


sipma loading :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slawuss    1

Można i tak ale jak możesz 3 kable to dokupujesz przewód szybkozłącze i podpinasz w tą dziurę która jest widoczna od czoła.


 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
divad115    0

a jeszcze zadam takie pytanie czym sie różni zwykła simpa z279/1 od z279/1 clasic (tej zielonej)

wróćmy do tego

 

a i jak sie dociska bele to jak to trzeba robić ? i odnoście podbieracza to może być podoszony hydrałicznie ręcznie czy na sznurek bo juz k**wa nie wiem :D a jak na sznurek to jak to działa bo naprawde już się pogubiłem !


sipma loading :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtas    75

Można i tak ale jak możesz 3 kable to dokupujesz przewód szybkozłącze i podpinasz w tą dziurę która jest widoczna od czoła.

tylko większość 3512 ma dwa wyjścia hydrauliczne i kicha z trzecim przewodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slawuss    1

kolorem chyba znaczy czerwone są starsze teraz na zielono malują tak mi się wydaje.


 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rachu    7

u mnie na wsi ona prasuje też przy mf255 i sobie spokojnie radzi a belki ro robi 120x120

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek6674    0

da sobie radę na pewno c-360 też dobrze idzie bez żadnego ale...

mam pytanie do ilu dobijać słomę (15mph ?) żeby później w stoście się nie zgniatała??

Edytowano przez tomek6674

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WojtekBauer    7

Witam. po podłaczeniu 3 przewodu do prasy podbieracz samoczynnie sie opuszcza. Co mam zrobić zeby nie opadał ? jakiś zamek ewentualnie końcówka przewodu (tego do prasy)inna ma być ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez MarcinKdziak
      Mam pytanie do posiadaczy pras sipma z 279 ,jak długi posiadacie przy nich wałek wom ,bo przy swojej nie mam i muszę kupić,który będzie pasował długością do Zetora 5011 lub ursusa c 360.
    • Przez kamilo2277
      Cześć, czy ktoś remontował Podbieracz w prasie rolującej  carraro record 1200 ( podobna do sipma z279) chodzi o podbieracz 1.2m. Czy między belkami a tulejkami ma być luz i jak duży? Czy części ze sipmy pasują do carraro?
    • Przez UrsusPoland
      Jak w temacie, sznurek jubilat 500. Jak ruszy owijanie to po chwili zrywa. Kombinowałem z napięciem sznurka i luzowałem, bez rezultatu. Prowadnica sznurka te taki zabierak z oczkiem nie ma bruzd.
    • Przez Koxunio
      Witam mam w swojej prasie taka końcówkę jak na zdjęciu do czego to służy to tylko przedłużenie jak to się fachowonazywa? czy jak dam sam wtyk to będzie działać? Pytam bo zaczęło przeciekać i nie wiem jak to rozwiązać i ewentualnie to znaleźć 

    • Przez Dawid1100
      Witam jaka może być przyczyna nie kręcącego się balota sipma z263 pasowa
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj