Skocz do zawartości
News
adi492

Lamborghini RF 60 / DEUTZ FAHR 310F Ecoline czy Kubota 7040 N

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Kubota
adi492    0

Witam.

Chcę zakupić ciągnik i mam dylemat pomiędzy Lamborghini RF 60/DEUTZ FAHR 310F Ecoline (ten sam ciągnik, który się różni tylko kolorem), a Kubota 7040 N.

Proszę o opinię na temat tych ciągników.

Interesuje mnie spalanie, awaryjność i ogólnie wszystko dotyczące tych ciągników. Który byście polecili i dlaczego ?

Pozdrawiam.

Rolnikix    4

Pytasz się Rolnik2601 jakby to miało w tym przypadku jakieś znaczenie...

Bierz lampo, to samo co do deutz fahr a troszkę tańszy. Kuboty to także dobre ciągniki ale co deutz to deutz :)

Sprzedam pług 2-skibowy, sadzarkę, przetrząsacze widłowe- maszyny z własnego gospodarstwa
W celu kontaktu proszę pisać prywatne wiadomości na tym forum.

Wiadomość z agroFakt.pl

Rolnik2601    2

Pytam sie dlatego że kubota jest za lekka do ciężkich prac :blink: Ale za to jest bardzo zwrotna :D Pod tym wzgledem jest lepsza od deutz i lambo :D

adi492    0

Ciągnik będzie wykorzystywany do sadów pod przyczepy na owoce i ślęzę 1500 l.

A jak ze spalaniem i awaryjnością ?

Edytowano przez adi492

ja osobiscie radzil bym kubote...nic nie pobijeje jej zwrotnosci...ze spalaniem nie jest tak zle..lekkie prace 3-4 litry na godzine a przy ciezszych i ciezkich ok 7 i napewno mniejsza awaryjnosc niz w przypadku lambo czy deutz. bogate masz wyposazenie w standardzie..klima,fotel pneumatyczny,cbm,bardzo dobra widocznosc z kabiny.

tutaj poczytaj troche o kubocie http://www.agrofoto.pl/forum/topic/1507-co-sadzicie-o-marce-kubota/page__hl__kubota

Edytowano przez michalswietokrzyskie

KarolT25    40

Kubota dobry silnik przede wszystkim i jak ma pracować z takimi maszynami jak podałeś będzie wystarczająca :)

Rolnikix    4

Co masz na myśli pisząc ,,ale co deutz to deutz ''?

Naprawdę chce Ci się czytać wypracowanie dlaczego uważam że deutz lepszy jest od kuboty? Bo mi nawet nie chce się wszystkich zalet wymieniać...

I nie twierdzę że kubota jest złym ciągnikiem, wręcz przeciwnie jest bardzo dobrym, nie mniej jednak uważam że deutze są lepsze od Japończyków.

Wybór i tak należy i tak do autora tematu.

Nadmienię tylko, że u mnie w wiosce jeden sadownik ma laborghini bodajże r1 '55' w wersji sadowniczej z kabiną i jest bardzo zadowolony, ciągnik pracuje głownie przy porzeczkach.

Sprzedam pług 2-skibowy, sadzarkę, przetrząsacze widłowe- maszyny z własnego gospodarstwa
W celu kontaktu proszę pisać prywatne wiadomości na tym forum.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Stefanc~360
      Witam chcę zakupic nowy ciągnik mianowice mysle nad nowym case farmall a 115 i nie wiem czy to dobry wybor ma on za zadanie jako głowny koń pociągowy ma zastąpic starego case international 844xl 80km jakies opinie posiadaczy chcę się dowiedzieć konkretnie o tym case a nie typu ja posiadam jd i kupuj bo najlepszy, będę wdzięczy za wyrozumiałosc pozdrawiam
    • Przez dawid141413
      Czesc, chce kupic ciagnik o mocy 110-115km, wazne zeby byl wąski maks 200cm, moze byc bez napedu. Prosze o jakies propozycje
    • Przez bartek15208
      Witam mam problem zastanawiam sie nad kupnem ciagnika okolo  200KM  w kwocie tak do 250tys zl zasyanawialem sie nad fendem 820 vario czy te ciagniki sa naprawde tak dobre i dopracowane jak mowia? Czy lepiej troszke dolozyc i wziasc nowego new hollanda t7 z gorsza skrzynia ? Czy polecacie wogole cos innego Prosze was o pomoc i z gory dziekuje
    • Przez alex0937
      Witam,mam okazje kupic fajnego steyra 8130,o mocy 130 koni z 1992 roku,wiecie moze jak z czesciami do niego ? i jak cos sie stanie to gdzie szukac pomocy ? i jak z awaryjnoscia tych ciagnikow ?
    • Przez Rolnikkv
      Witam 
      Posiadma gospodarstwo ok 30h i planuje właśnie zakup ciągnika po  rozeznaniu się w cenach zdecyduję się jednak na coś używanego gdyż ceny tych nowych ciągników są dość wysokie. Chcę coś o mocy ok 110-120KM i przeznaczeniu na ten cel do 100tyś. Co byście mogli mi polecić? 
      Zastanawiałem się nad case mx i forterrą